« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisowa batalia o puchar MG Sport Cup 2014

Czołowi tenisiści z Ostrołęki, Ostrowi Mazowieckiej, Łomży, Zambrowa i Makowa Mazowieckiego przystąpią do walki o MG Sport Cup 2014. Na zawody już w najbliższą sobotę, 6 września zaprasza Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.


Rywalizacja toczyć się będzie od godzin porannych na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Do rywalizacji w zawodach może zgłosić się każdy, kto ma na to ochotę. Liczba miejsc w turnieju jest ograniczona do szesnastu osób, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.

 

W zmaganiach nie zabraknie czołowych zawodników ostrołęckiego rankingu open, a także zawodników z sąsiednich miast, którzy zapowiadają swój udział w imprezie. Każdy z uczestników turnieju będzie miał takie same szanse na wygranie głównych nagród od sponsorów zawodów. Po zakończeniu meczu finałowego nastąpi losowanie i wręczenie upominków dla zawodników biorących udział w turnieju.

- Zapowiadają się ciekawe zawody, które z pewnością będą przedsmakiem finałowego turnieju Masters - podkreśla dyrektor MZOSTiIT Robert Juchniewicz. - Mamy nadzieję, że przy sprzyjającej aurze jeszcze tego lata będziemy mogli zaprosić do rywalizacji w przynajmniej jeszcze jednym turnieju.

Turniejowe mecze rozgrywane będą do dziewięciu wygranych gemów piłkami Wilson. Zgłoszenia do czwartku, 4 września do godz. 21.00 należy kierować pod numerem telefonu 697 770 528 (sms) lub email: Wpisowe do zawodów wynosi 20 złotych. Losowanie par I rundy nastąpi w piątek, 5 września o godz. 12.00, a jego wyniki dostępne będą na tenis-ostroleka.pl.


Łubudu

Głównym sponsorem zawodów jest Sklep Sportowy MG Sport. Sponsorami dodatkowymi imprezy są: Piekarnia Kurpiowska Serafin, Siłownia Forma5 Club, Salon Meblowy MEBPOL oraz Zakład Fotograficzny Foton i Sklep komputerowy Last Minute Service.

Odsłon: 3843
Komentarzy: 1
08:59, 03.09.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

siwy @ 12:03, 04.09.2014r. IP: *.*.10.176

prosze pana zamiast grac w tenisa powinien pan grac z kolega klakierem , to ja powinienem byc na pana miejscu

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo