« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Czapski z pucharem MG Sport (zdjęcia, wideo)

Jordan Czapski wygrał tenisowy turniej o puchar MG Sport. W finale zawodów rozgrywanych na kortach ziemnych przy ulicy Hallera pokonał łomżanina Krzysztofa Bułkowskiego 9:3. W całym turnieju nie zabrakło emocjonujących i niezwykle zaciętych batalii.


Jordan Czapski w drodze do finału pokonał Grzegorza Prota 9:1, Mateusza Matyczaka 9:6 i Tomasza Kanię 9:4. W decydującym o zwycięstwie spotkaniu odniósł pewne zwycięstwo nad Krzysztofem Bułkowskim 9:3.Trzeba jednak przyznać, że łomżanin miał trudniejszą drogą do finału MG Sport Cup. W pierwszym starciu stoczył długi i zacięty pojedynek z Rafałem Wyrębkiem 9:7. W ćwierćfinale pokonał Piotra Mrozka 9:2. W półfinale okazał się lepszy od Adama Sado z Makowa Mazowieckiego 9:5.

Głównym sponsorem zawodów był Sklep Sportowy MG Sport. Sponsorami dodatkowymi imprezy byli: Piekarnia Kurpiowska Serafin, Siłownia Forma5 Club, Salon Meblowy MEBPOL oraz Zakład Fotograficzny Foton i Sklep komputerowy Last Minute Service.

Puchary i nagrody rzeczowe najlepszym zawodnikom wręczali Grzegorz Kaczorowski (MG Sport), wiceprezydent miasta Ostrołęka Paweł Stańczyk oraz dyrektor MZOSTiIT Robert Juchniewicz.

Skrócone wyniki rywalizacji - ćwierćfinały: Cezary Brzuzy - Tomasz Kania 7:9, Mateusz Matyczak - Jordan Czapski 7:9, Adam Sado - Andrzej Kordyzon 9:2, Piotr Mrozek - Krzysztof Bułkowski 2:9. Półfinały: Tomasz Kania - Jordan Czapski - 4:9, Adam Sado - Krzysztof Bułkowski 5:9. Finał: Jordan Czapski - Krzysztof Bułkowski 9:3.
Do rywalizacji w zawodach przystąpili tenisiści z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, ale także Makowa Mazowieckiego, Łomży i Warszawy.


JBB

Zobacz zdjęcia:
Turniej tenisa ziemnego MG Sport Cup 2014 (6.09.2014)

 

Półfinał MG Sport Cup: Jordan Czapski - Tomasz Kania

 

Półfinał MG Sport Cup: Adam Sado - Krzysztof Bułkowski

 

Finał MG Sport Cup: Jordan Czapski - Krzysztof Bułkowski

Odsłon: 4762
Komentarzy: 3
19:08, 06.09.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

aw @ 21:45, 06.09.2014r. IP: *.*.219.39

Fajnie, że coś się dzieje. Nie wiem dlaczego OST organizuje turnieje tylko przez połowę sezonu, przecież widać ilu jest chętnych i jakie jest zainteresowanie. Czy ktoś może to wytłumaczyć?

Steve @ 09:06, 07.09.2014r. IP: *.*.51.247

Dlatego, bo prezes wyjeżdża na swoje turnieje tenisowe weteranów. W Ostrołęce nie zdobyłyby wtedy punktów do rankingu i katastrofa.

aw @ 12:04, 07.09.2014r. IP: *.*.219.39

Jak można tak marnować sezon letni w mieście w którym i tak nic się nie dzieje.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo