« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Turniej finałowy Masters czas zacząć

W piątkowe popołudnie na kortach ziemnych przy ulicy Hallera wystartuje tenisowy turniej Masters. Do rywalizacji w zawodach przystąpi ósemka najlepszych zawodników ostrołęckiego rankingu open, będąca mieszkańcami miasta lub powiatu.


W zawodach nie zagra nr 1 rankingu Marek Dawidczyk, który podobnie jak nr 7 Rafał Kołodziejski musiał się wycofać z przyczyn zawodowych. W zawodach z przyczyn regulaminowych nie weźmie udział również nr 3 Adam Styła, który jest mieszkańcem Zambrowa.

 

W efekcie najwyżej rozstawionym zawodnikiem będzie Rafał Wyrębek, a kwalifikacje do Mastersa uzyskali również Mateusz Matyczak, Daniel Dąbrowski, Jędrzej Nowak, Maciej Leonarski, Dariusz Terlikowski, Jordan Czapski i Piotr Mrozek.

 

Do rozstrzygnięcia pozostaje finał Ostrołęckiej Ligi Tenisa. Zagrają w nim Jordan Czapski i Rafał Wyrębek. Dodatkowy mecz zostanie rozegrany w sobotę na kortach ziemnych przy ulicy Hallera.

 

Porządek piątkowych gier, 12 września na kortach ziemnych:
14.00 Daniel Dąbrowski - Dariusz Terlikowski
16.00 Rafał Wyrębek - Piotr Mrozek
16.00 Mateusz Matyczak - Jordan Czapski
16.00 Jędrzej Nowak - Maciej LeonarskiTenisiści rywalizować będą na kortach ziemnych jeszcze w sobotę, 13 września, a w niedzielę, 14 września rozegrają decydujące starcia. Wręczenie nagród ostatniego dnia zmagań zostało przewidziane na godz. 12.00. Zapraszamy na korty ziemne.

Odsłon: 4511
Komentarzy: 0
09:07, 12.09.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo