« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 5 kwietnia 2020 r., imieniny Ireny, Wincentego, Julianny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Walczyli "O Złotą Podwiązkę" (zdjęcia, wideo)

Wiktor Wilga i Aleksandra Olszewska
Wiktor Wilga i Aleksandra Olszewska
(fot. J. Sender)

Pary z całej Polski rywalizowały w turnieju "O Złotą Podwiązkę". W zawodach przeprowadzonych w hali im. Arkadiusza Gołasia największym zainteresowaniem cieszyła się wieczorna gala poprowadzona przez Piotra Galińskiego. Nie zabrakło w niej pary z Ostrołęki.


W tańcach standardowych w klasie A powyżej 15 lat zaprezentowali się Wiktor Wilga i Aleksandra Olszewska (FAN Ostrołęka). Gospodarze zawodów zajęli czwarte miejsce. Na ostatnim miejscu uplasowali się z kolei Kacper Szmit i Karolina Kaczyńska (FAN Ostrołęka) w kombinacji ośmiu tańców w klasie E - 14-15 lat. Z kolei para Bartosz Szyszka i Magdalena Lenkiewicz (UKS Atria Ostrołęka) startowali w klasie C w tańcach standardowych 14-15 lat, gdzie zajęli szóste miejsce. Drugi z występów w tańcach latynoamerykańskich zakończyli na ósmej pozycji.

 

Cztery pary zaprezentowały się w porannym bloku. W kombinacji sześciu tańców w klasie E 10-11 lat szóste miejsce zajęli Wiktor Śliwowski i Angelina Staszewska (FAN Ostrołęka). Na dziewiątym miejscu w tej samej grupie uplasowali się Mateusz Wielgoliński i Nikolina Dziadak (ATRIA Ostrołęka).


JBB

W kombinacji ośmiu tańców w klasie E 12-13 lat ósme miejsce zajęli Miłosz Dobkowski i Wiktoria Szmit (FAN Ostrołęka). Na dziewiątym miejscu w tej samej kategorii zostali sklasyfikowani Arkadiusz Gumowski i Krystyna Podsiadlik (FAN Ostrołęka). Pełne wyniki zawodów dostępne w załączniku.

Zobacz zdjęcia:

- Turniej Tańca Towarzyskiego "O Złotą Podwiązkę" (fot. J. Sender, 27.09.2014)

- Turniej Tańca Towarzyskiego "O Złotą Podwiązkę" - blok III (27.09.2014)

- Turniej Tańca Towarzyskiego "O Złotą Podwiązkę" - blok II (27.09.2014)

- Turniej Tańca Towarzyskiego "O Złotą Podwiązkę" - blok I (27.09.2014)

 

Turniej O Złotą Podwiązkę II Blok

 

Turniej O Złotą Podwiązkę III Blok

Odsłon: 15136
Komentarzy: 2
08:53, 28.09.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy klubie Lokator OSM, reprezentowali Ostrołękę podczas Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego Grupa - Majster Cup Sierpc 2019. Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński wytańczyli złote medale.

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria przywieźli worek medali z Podlasia. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej rywalizowali o puchar wójta gminy Piątnica, ogólnopolskim turnieju tańca sportowego w Łomży i Grajewie.

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

Klara i Filip Radeccy nie mieli sobie równych, podczas minionego weekendu, na mistrzostwach w Warszawie. Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria wrócili do domu z dwoma złotymi medalami w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Tańczyli 'o Złotą Podwiązkę' (zdjęcia, wideo)

Tańczyli "o Złotą Podwiązkę" (zdjęcia, wideo)

XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "o Złotą Podwiązkę" przeszedł do historii. Pary z całego kraju rywalizowały na parkiecie w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Nie brakowało również ostrołęckich tancerzy.

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Od godz. 10.00 tancerze z całego kraju będą rywalizować, w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta w Ostrołęce, w trzydziestej piątej edycji ogólnopolskiego turnieju tańca towarzyskiego. Uczestnicy zawodów powalczą "o Złotą Podwiązkę".

» Wasze komentarze

widz @ 09:43, 29.09.2014r. IP: *.*.69.146

Jak na 30 lecie klubu to skromnie minęła impreza. Nie było czym sie pochwalić.

M&B @ 17:30, 29.09.2014r. IP: *.*.49.83

Magdalena Lenkiewicz i Bartosz Szyszka reprezentują UKS Atria, prosimy o korektę :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo