« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 16 lutego 2020 r., imieniny Danuty, Julianny, Daniela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Po wakacjach kolejne sukcesy pływaków UŚKS

Po wakacyjnej przerwie pływacy UŚKS Ostrołęka wciąż znajdują się w wysokiej formie. Tym razem podopieczni trenera Włodzimierza Janczewskiego startowali w zawodach o Puchar Mistrza Sportu. W imprezie wzięło udział aż czterysta zawodniczek i zawodników z całej Polski.


Ostrołękę jak zawsze godnie reprezentowali zawodniczki i zawodnicy z UŚKS zdobywając pięć medali: cztery złote i jeden brązowy medal. Bezkonkurencyjna okazała się Marysia Murawska, która zdobyła trzy złote medale na 50 m stylem dowolnym, 50 m stylem motylkowym oraz na 100 m stylem dowolnym.

 

W tym samym roczniku złoty medal na 50 m stylem grzbietowym zdobył Rafał Majkowski, na 50 m stylem dowolnym wywalczył brązowy medal. Tym razem bez medali wróciły nasze najmłodsze pływaczki Julia Bożomańska i Zosia Pragacz.
- Był to pierwszy start naszych pływaków po wakacyjnej przerwie, który dobrze roku na dalszą część sezonu - podkreśla trener Włodzimierz Janczewski.Więcej informacji o pływaniu i startach ostrołęckich klubów dostępnych jest w dziale Pływanie.

Odsłon: 3231
Komentarzy: 0
15:20, 04.10.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo