« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 stycznia 2021 r., imieniny Tatiany, Miłosza, Pawła

Moja Ostrołęka

Aktualności

Po wakacjach kolejne sukcesy pływaków UŚKS

Po wakacyjnej przerwie pływacy UŚKS Ostrołęka wciąż znajdują się w wysokiej formie. Tym razem podopieczni trenera Włodzimierza Janczewskiego startowali w zawodach o Puchar Mistrza Sportu. W imprezie wzięło udział aż czterysta zawodniczek i zawodników z całej Polski.


Ostrołękę jak zawsze godnie reprezentowali zawodniczki i zawodnicy z UŚKS zdobywając pięć medali: cztery złote i jeden brązowy medal. Bezkonkurencyjna okazała się Marysia Murawska, która zdobyła trzy złote medale na 50 m stylem dowolnym, 50 m stylem motylkowym oraz na 100 m stylem dowolnym.

 

W tym samym roczniku złoty medal na 50 m stylem grzbietowym zdobył Rafał Majkowski, na 50 m stylem dowolnym wywalczył brązowy medal. Tym razem bez medali wróciły nasze najmłodsze pływaczki Julia Bożomańska i Zosia Pragacz.
- Był to pierwszy start naszych pływaków po wakacyjnej przerwie, który dobrze roku na dalszą część sezonu - podkreśla trener Włodzimierz Janczewski.


Esprit

Więcej informacji o pływaniu i startach ostrołęckich klubów dostępnych jest w dziale Pływanie.

Odsłon: 3315
Komentarzy: 0
15:20, 04.10.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złoto i srebro Zuzi Zecer

Złoto i srebro Zuzi Zecer

Na pływalni OSiR Żoliborz odbyły się ogólnopolskie zawody pływackie Od Młodzika Do Olimpijczyka. Zmagania są cykliczną imprezą organizowaną przez AZS Warszawa przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki. Uważane są za jedne z najbardziej prestiżowych zawodów pływackich dla dzieci w wieku od 8 do 13 lat. Startują w nich najlepsi zawodnicy z klubów z całej Polski. 

Wyłowili z wody 10 medali

Wyłowili z wody 10 medali

Mocnym akcentem zakończyli 2020 rok podopieczni Mai i Leszka Bieżuńskich. Reprezentanci Squatina Ostrołęka wywalczyli 10 medali podczas Pływackiego Pucharu Sprintu, który odbył się w Wyszkowie. Ponadto nasi przedstawiciele wracali z pucharem dla najlepszego zawodnika.

Zecer z dwoma złotami. Szczubełek i Szukiewicz z brązem

Zecer z dwoma złotami. Szczubełek i Szukiewicz z brązem

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia na pływalni WOSiR Wyszków zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka uczestniczyły w zawodach pływackich o Puchar Sprintu z okazji 20-lecia istnienia sekcji pływackiej UKS Polonez Wyszków "Bijemy Rekordy Życiowe". Podopieczne Andrzeja Pyskło wywalczyły cztery medale.

Ekipa Małkowskiego z wyróżnieniami

Ekipa Małkowskiego z wyróżnieniami

Prezydent Łukasz Kulik zdecydował o przyznaniu Dariuszowi Małkowskiemu nagrody dla trenera realizującego działalność szkoleniową w klubie mającym siedzibę na terenie Miasta Ostrołęki.

Wikieł otarła się o podium

Wikieł otarła się o podium

Trzy finały i czwarte miejsce w najlepszym występie to wyniki Angeliki Wikieł podczas Zimowych Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców w pływaniu. W Olsztynie zawodniczka Narwi Ostrołęka może mówić o pechu, bo do brązowego medalu zabrakło jej naprawdę niewiele.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo