« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

UKS Piątka z sukcesami w Ciechanowie

Pierwsze sukcesy po wakacyjnej przerwie zapisali na swoim koncie reprezentanci UKS Piątka. Tym razem podopieczni trenerów Adama Kurpiewskiego i Andrzeja Pyskły wystartowali w zawodach pływackich o puchar Mistrza Sportu pod pod patronatem Radosława Kawęckiego w Ciechanowie.


W imprezie brązowy medal wywalczyła Magda Kowalska na dystansie 50 m stylem motylkowym. Magdalena ponadto była dziesiąta na 50 m stylem dowolnym i trzynasta na 50 m stylem grzbietowym. Również na trzecim miejscu zdobywając brązowy medal uplasował się Filip Gumowski na dystansie 100 m stylem grzbietowym, a na dystansie o połowę krótszym był szósty.

 

Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się Julia Orzoł zajmując siódme miejsce na 50 m grzbietowym, ósme lokatę na 50 m stylem motylkowym oraz dziewiąte miejsce na 50 m stylem dowolnym.

 

W zawodach, w których wystartowało prawie 400 zawodniczek i zawodników z całego kraju podopieczni trenerów Andrzeja Pyskły i Adama Kurpiewskiego na poszczególnych dystansach ustanowili swoje nowe rekordy życiowe.Więcej informacji z klubów pływackich dostępnych jest w dziale Pływanie.

Odsłon: 3148
Komentarzy: 0
09:41, 05.10.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo