« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 13 lipca 2020 r., imieniny Irwina, Margarety, Sary

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sukcesy tancerzy Atrii w Koronowie i Mławie

Bardzo udane starty w miniony weekend w prestiżowych turniejach zapisali na swoim koncie tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria. Podopieczni trener Katarzyny Orlickiej walczyli udanie w zawodach rozgrywanych w Koronowie i Mławie.


Pierwszymi zawodami rozgrywanymi w Koronowie było Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS, będący jednocześnie turniejem kwalifikacyjnym do Mistrzostw Polski FTS na rok 2015. Bardzo udanie w rywalizacji zaprezentowali się Paweł Majkowski i Iga Prusaczyk, którzy zakwalifikowali się do ścisłego finału Grand Prix Polski Junior II. W zawodach uplasowali się w końcowej klasyfikacji na piątym miejscu w tańcach standartowych.

 

Podczas rozgrywanych w ten sam weekend zawodów XII Mława Open Grand Prix Polski Juniorów Starszych i Młodzieży, swój pierwszy medal w nowej klasie tanecznej wywalczyli Bartosz Szyszka i Magdalena Lenkiewicz. Para prowadzona przez trener Katarzynę Orlicką zajęła trzecie miejsce w tańcach standardowych, w kategorii wiekowej 14-15 lat - klasa C.

 

W tym samych zawodach na czwartym miejscu w klasie B w tańcach standardowych uplasowali się ich klubowi koledzy Paweł Majkowski i Iga Prusaczyk, w gronie tancerzy 14-15 lat. Z kolei w tańcach latynoamerykańskich ta sama para uplasowała się na szóstej lokacie.W zawodach wystąpili również reprezentanci klubu FAN Ostrołęka. W klasie E w kombinacji ośmiu tańców szóste miejsce zajęli Kacper Szmit i Karolina Kaczyńska (grupa 14-15 lat). Na ósmym miejscu w klasie E w kombinacji ośmiu stylów w gronie tancerzy 12-13 lat uplasowali się z kolei Miłosz Dobkowski i Wiktoria Szmit.

Odsłon: 8891
Komentarzy: 1
08:15, 07.10.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Trzy młode tancerki nagrodzone

Trzy młode tancerki nagrodzone

Trzy zawodniczki Stowarzyszenia Rozwoju Poprzez Taniec Progres zostały wyróżnione stypendium sportowym przez prezydenta Łukasza Kulika. Po nagrodzie za wybitne osiągnięcia dla Julii Morawskiej, laury zebrały również Patrycja Prusińska, Amelia Kulesza i Sandra Bralska.

Najlepszy rok w karierze Julii Morawskiej nagrodzony

Najlepszy rok w karierze Julii Morawskiej nagrodzony

Prezydent Łukasz Kulik postanowił wyróżnić stypendium sportowym utalentowaną Julię Morawską. Złota medalistka Pucharu Świata i Mistrzostw Europy Mażoretek zasłużyła na to swoją ciężką pracą. Wielka w tym zasługa trenerki Żanety Cwaliny-Śliwowskiej.

Tancerze Atrii z sukcesami i stypendiami sportowymi

Tancerze Atrii z sukcesami i stypendiami sportowymi

Klara Radecka i Filip Radecki, decyzją prezydenta Łukasza Kulika, będą otrzymywać w 2020 roku stypendia sportowe. Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria Ostrołęka w minionym roku z powodzeniem rywalizowali na arenie krajowej.

Tancerze UKS Atria mistrzami Polski (wideo)

Tancerze UKS Atria mistrzami Polski (wideo)

Klara Radecka i Filip Radecki zostali podwójnymi mistrzami Polski Południowej. Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria reprezentowali Ostrołękę, w sobotę 21 grudnia, podczas Mistrzostw Polski Południowej Federacji Tańca Sportowego.

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy klubie Lokator OSM, reprezentowali Ostrołękę podczas Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego Grupa - Majster Cup Sierpc 2019. Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński wytańczyli złote medale.

» Wasze komentarze

cdn ......OSTIS @ 19:33, 07.10.2014r. IP: *.*.131.71

http://www.ostis.pl/index.php? option=com_k2&view=item&id=103 :udane-starty-w-m%C5%82awie&It emid=18

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo