« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 8 kwietnia 2020 r., imieniny Dionizego, Cezaryny, Radosława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sukcesy tancerzy Atrii w Koronowie i Mławie

Bardzo udane starty w miniony weekend w prestiżowych turniejach zapisali na swoim koncie tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria. Podopieczni trener Katarzyny Orlickiej walczyli udanie w zawodach rozgrywanych w Koronowie i Mławie.


Pierwszymi zawodami rozgrywanymi w Koronowie było Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS, będący jednocześnie turniejem kwalifikacyjnym do Mistrzostw Polski FTS na rok 2015. Bardzo udanie w rywalizacji zaprezentowali się Paweł Majkowski i Iga Prusaczyk, którzy zakwalifikowali się do ścisłego finału Grand Prix Polski Junior II. W zawodach uplasowali się w końcowej klasyfikacji na piątym miejscu w tańcach standartowych.

 

Podczas rozgrywanych w ten sam weekend zawodów XII Mława Open Grand Prix Polski Juniorów Starszych i Młodzieży, swój pierwszy medal w nowej klasie tanecznej wywalczyli Bartosz Szyszka i Magdalena Lenkiewicz. Para prowadzona przez trener Katarzynę Orlicką zajęła trzecie miejsce w tańcach standardowych, w kategorii wiekowej 14-15 lat - klasa C.

 

W tym samych zawodach na czwartym miejscu w klasie B w tańcach standardowych uplasowali się ich klubowi koledzy Paweł Majkowski i Iga Prusaczyk, w gronie tancerzy 14-15 lat. Z kolei w tańcach latynoamerykańskich ta sama para uplasowała się na szóstej lokacie.


JBB

W zawodach wystąpili również reprezentanci klubu FAN Ostrołęka. W klasie E w kombinacji ośmiu tańców szóste miejsce zajęli Kacper Szmit i Karolina Kaczyńska (grupa 14-15 lat). Na ósmym miejscu w klasie E w kombinacji ośmiu stylów w gronie tancerzy 12-13 lat uplasowali się z kolei Miłosz Dobkowski i Wiktoria Szmit.

Odsłon: 8834
Komentarzy: 1
08:15, 07.10.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy klubie Lokator OSM, reprezentowali Ostrołękę podczas Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego Grupa - Majster Cup Sierpc 2019. Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński wytańczyli złote medale.

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria przywieźli worek medali z Podlasia. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej rywalizowali o puchar wójta gminy Piątnica, ogólnopolskim turnieju tańca sportowego w Łomży i Grajewie.

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

Klara i Filip Radeccy nie mieli sobie równych, podczas minionego weekendu, na mistrzostwach w Warszawie. Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria wrócili do domu z dwoma złotymi medalami w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Tańczyli 'o Złotą Podwiązkę' (zdjęcia, wideo)

Tańczyli "o Złotą Podwiązkę" (zdjęcia, wideo)

XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "o Złotą Podwiązkę" przeszedł do historii. Pary z całego kraju rywalizowały na parkiecie w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Nie brakowało również ostrołęckich tancerzy.

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Od godz. 10.00 tancerze z całego kraju będą rywalizować, w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta w Ostrołęce, w trzydziestej piątej edycji ogólnopolskiego turnieju tańca towarzyskiego. Uczestnicy zawodów powalczą "o Złotą Podwiązkę".

» Wasze komentarze

cdn ......OSTIS @ 19:33, 07.10.2014r. IP: *.*.131.71

http://www.ostis.pl/index.php? option=com_k2&view=item&id=103 :udane-starty-w-m%C5%82awie&It emid=18

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo