« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 5 kwietnia 2020 r., imieniny Ireny, Wincentego, Julianny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisiści zagrają o "Puchar Prezydenta Ostrołęki"

Duże emocje zapowiadają się w najbliższy weekend w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach. Do rywalizacji przystąpią czołowi tenisiści z naszego miasta, którzy będą walczyć w turnieju o „Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki". Na zawody zaprasza MZOSTiIT.


Dzięki sprzyjającej aurze tenisiści z Ostrołęki mogą nadal korzystać z kortów ziemnych przy ulicy Hallera. Zaowocowało to w ostatnich tygodniach dużą ilością treningów. Teraz przed zawodnikami z naszego miasta i powiatu pierwszy sprawdzian w halowym turnieju.
- Zainteresowanie rywalizacją w turniejach tenisa ziemnego jest tak duże, że ciągle istnieje potrzeba organizowania kolejnych imprez - podkreśla dyrektor MZOS-TiIT Robert Juchniewicz. - Cieszę się, że tym razem rywalizacja w zawodach będzie przebiegała o puchar prezydenta miasta.

 

Z pewnością zawody będą również dobrą okazją do spotkania i już wstępnego zaplanowania imprez, które mogą odbyć się w hali MZOS-TiIT i na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w przyszłym roku. W zawodach rywalizacja toczyć się będzie do sześciu wygranych gemów piłkami Dunlop Forte.

 

W zawodach nie zabraknie najlepszego zawodnika Turnieju Masters i zwycięzcy najważniejszych imprez z sezonie letnim Jordana Czapskiego.
- Brakowało w ostatnich tygodniach możliwości rywalizacji w turnieju tenisowym, dlatego bardzo się cieszymy, że MZOS-TiIT wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tenisistów - podkreśla Jordan Czapski. - To ważne uzupełnienie kalendarza imprez Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego, które na końcówkę roku nie zaplanowano turniejów dla seniorów.


Łubudu

Początek rywalizacji w sobotnim turnieju, 8 listopada o godz. 8.30. Finał i wręczenie nagród nastąpi około godz. 17.00. Głównym sponsorem zawodów jest Prezydent Miasta Ostrołęki. Pozostali sponsorzy to Piekarnia Kurpiowska Serafin oraz Siłownia Forma5 Club. Więcej informacji o zawodach pod numerem telefonu 796 553 774. Zapraszamy do wspólnego spotkania w gronie tenisistów!

Odsłon: 4986
Komentarzy: 0
08:29, 04.11.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo