« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 11 lipca 2020 r., imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisiści zagrają o "Puchar Prezydenta Ostrołęki"

Duże emocje zapowiadają się w najbliższy weekend w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach. Do rywalizacji przystąpią czołowi tenisiści z naszego miasta, którzy będą walczyć w turnieju o „Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki". Na zawody zaprasza MZOSTiIT.


Dzięki sprzyjającej aurze tenisiści z Ostrołęki mogą nadal korzystać z kortów ziemnych przy ulicy Hallera. Zaowocowało to w ostatnich tygodniach dużą ilością treningów. Teraz przed zawodnikami z naszego miasta i powiatu pierwszy sprawdzian w halowym turnieju.
- Zainteresowanie rywalizacją w turniejach tenisa ziemnego jest tak duże, że ciągle istnieje potrzeba organizowania kolejnych imprez - podkreśla dyrektor MZOS-TiIT Robert Juchniewicz. - Cieszę się, że tym razem rywalizacja w zawodach będzie przebiegała o puchar prezydenta miasta.

 

Z pewnością zawody będą również dobrą okazją do spotkania i już wstępnego zaplanowania imprez, które mogą odbyć się w hali MZOS-TiIT i na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w przyszłym roku. W zawodach rywalizacja toczyć się będzie do sześciu wygranych gemów piłkami Dunlop Forte.

 

W zawodach nie zabraknie najlepszego zawodnika Turnieju Masters i zwycięzcy najważniejszych imprez z sezonie letnim Jordana Czapskiego.
- Brakowało w ostatnich tygodniach możliwości rywalizacji w turnieju tenisowym, dlatego bardzo się cieszymy, że MZOS-TiIT wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tenisistów - podkreśla Jordan Czapski. - To ważne uzupełnienie kalendarza imprez Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego, które na końcówkę roku nie zaplanowano turniejów dla seniorów.Początek rywalizacji w sobotnim turnieju, 8 listopada o godz. 8.30. Finał i wręczenie nagród nastąpi około godz. 17.00. Głównym sponsorem zawodów jest Prezydent Miasta Ostrołęki. Pozostali sponsorzy to Piekarnia Kurpiowska Serafin oraz Siłownia Forma5 Club. Więcej informacji o zawodach pod numerem telefonu 796 553 774. Zapraszamy do wspólnego spotkania w gronie tenisistów!

Odsłon: 5048
Komentarzy: 0
08:29, 04.11.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Korty MZOS-TiIT były areną zmagań jednego z najważniejszych turniejów w roku. 30 tenisistów stanęło do walki w Mistrzostwach Miasta Ostrołęki w tenisie ziemnym o puchar prezydenta miasta - Łukasza Kulika.

Darmowe zajęcia z tenisa

Darmowe zajęcia z tenisa

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe dzięki Urzędowi Miasta Ostrołęka organizuje bezpłatne szkolenie tenisowe dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Sportowe Wakacje w Mieście". Zaczynają się już w poniedziałek.

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Aż 30 tenisistów z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, ale również sąsiednich miejscowości przystąpi do rywalizacji na kortach ziemnych. Zmagania w mistrzostwach miasta zostaną przeprowadzone o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Poznaj plan rywalizacji w zawodach.

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną przeprowadzone Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Łukasza Kulika przystąpią najlepsi zawodnicy z całego regionu. Chcesz dołączyć?

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Na kortach tenisowych przy ulicy Hallera w miniony weekend rywalizowali seniorzy, ale również dzieci i młodzież. W turnieju młodzieżowym zwyciężył Kuba Bieżuński, a w turniejach dla najmłodszych tenisistów - Borys Michalik i Julian Żerański.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo