« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 kwietnia 2020 r., imieniny Izydora, Wacława, Platona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisowa batalia Arkadii (zdjęcia, wideo)

Piętnaście drużyn z całego województwa mazowieckiego rywalizowało w turnieju tenisa stołowego stowarzyszeń i klubów abstynenckich. Do zmagań w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Wąsewie zaprosiło Gminno-Miejskie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich Rodzina.


W całych zawodach nie brakowało emocjonujących batalii o zwycięstwo.

- Dla wszystkich osób biorących udział w turnieju najważniejsze jest wspólne spotkanie, możliwość aktywnego spędzenia czasu - podkreśla wójt gminy Wąsewo Rafał Kowalczyk. - Bardzo się cieszę, że możemy gościć u siebie tenisistów z tylu miejscowości i tak duża impreza odbywa się w naszej hali w Wąsewie.

 

Po dokonaniu uroczystego otwarcia turnieju przez Wójta Gminy Wąsewo Rafała Kowalczyka, prezesa MZSA Bogdana Urbana, prezesa GMSRA Rodzina Henryka Kochanowskiego, sędzia główny turnieju Przemysław Gozdowski i kapitanowie drużyn dokonali podziału drużyn na cztery grupy i przystąpiono do rozgrywek.

 

W zawodach wystąpiły drużyny tenisa stołowego z Ostrołęki, Ostrowi Mazowieckiej, Grodziska Mazowieckiego, Sierpca, Mławy, Płocka, Wyszkowa oraz Warszawy. Rywalizacja w turnieju była bardzo zacięta, a zawodniczki i zawodnicy prezentowali wysoki poziom sportowy.

Najlepszy okazał się zespół Zorza Ursus Warszawa, który pokonał w finale Kres I Błonie 3:1. Trzecie miejsce zajęli tenisiści Przystań Sierpc, a czwarte Rodzina I Ostrów Mazowiecka. Organizatorzy przyznali również wyróżnienia indywidualne. Najlepszą zawodniczką została Małgorzata Kalinowska z Grodziska Mazowieckiego, która odebrała puchar od Prezesa Stowarzyszenia Rodzina z Ostrowi Mazowieckiej. Najlepszym zawodnikiem został Dawid Rejmer z Zorzy Ursus Warszawa i powrócił do domu z pucharem Wójta Gminy Wąsewo Rafała Kowalczyka.Wyróżnienia trafiły również do najmłodszego zawodnika turnieju - Dawida Matuszaka z Ostrołęki oraz najstarszego - Tadeusza Wasińskiego z Sierpca. W gronie nagrodzonych wyróżnienie spotkało również wójta Rafała Kowalczyka, który otrzymał tytuł honorowego członka stowarzyszenia Rodzina z Ostrowi Mazowieckiej.

Zobacz zdjęcia:
Turniej Tenisa Stołowego Stowarzyszeń i Klubów Abstynenckich w Wąsewie (8.11.2014)


Zobacz relację filmową z wydarzenia:

Odsłon: 8086
Komentarzy: 0
11:17, 13.11.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo