« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 11 lipca 2020 r., imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisowa batalia Arkadii (zdjęcia, wideo)

Piętnaście drużyn z całego województwa mazowieckiego rywalizowało w turnieju tenisa stołowego stowarzyszeń i klubów abstynenckich. Do zmagań w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Wąsewie zaprosiło Gminno-Miejskie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich Rodzina.


W całych zawodach nie brakowało emocjonujących batalii o zwycięstwo.

- Dla wszystkich osób biorących udział w turnieju najważniejsze jest wspólne spotkanie, możliwość aktywnego spędzenia czasu - podkreśla wójt gminy Wąsewo Rafał Kowalczyk. - Bardzo się cieszę, że możemy gościć u siebie tenisistów z tylu miejscowości i tak duża impreza odbywa się w naszej hali w Wąsewie.

 

Po dokonaniu uroczystego otwarcia turnieju przez Wójta Gminy Wąsewo Rafała Kowalczyka, prezesa MZSA Bogdana Urbana, prezesa GMSRA Rodzina Henryka Kochanowskiego, sędzia główny turnieju Przemysław Gozdowski i kapitanowie drużyn dokonali podziału drużyn na cztery grupy i przystąpiono do rozgrywek.

 

W zawodach wystąpiły drużyny tenisa stołowego z Ostrołęki, Ostrowi Mazowieckiej, Grodziska Mazowieckiego, Sierpca, Mławy, Płocka, Wyszkowa oraz Warszawy. Rywalizacja w turnieju była bardzo zacięta, a zawodniczki i zawodnicy prezentowali wysoki poziom sportowy.

Najlepszy okazał się zespół Zorza Ursus Warszawa, który pokonał w finale Kres I Błonie 3:1. Trzecie miejsce zajęli tenisiści Przystań Sierpc, a czwarte Rodzina I Ostrów Mazowiecka. Organizatorzy przyznali również wyróżnienia indywidualne. Najlepszą zawodniczką została Małgorzata Kalinowska z Grodziska Mazowieckiego, która odebrała puchar od Prezesa Stowarzyszenia Rodzina z Ostrowi Mazowieckiej. Najlepszym zawodnikiem został Dawid Rejmer z Zorzy Ursus Warszawa i powrócił do domu z pucharem Wójta Gminy Wąsewo Rafała Kowalczyka.Wyróżnienia trafiły również do najmłodszego zawodnika turnieju - Dawida Matuszaka z Ostrołęki oraz najstarszego - Tadeusza Wasińskiego z Sierpca. W gronie nagrodzonych wyróżnienie spotkało również wójta Rafała Kowalczyka, który otrzymał tytuł honorowego członka stowarzyszenia Rodzina z Ostrowi Mazowieckiej.

Zobacz zdjęcia:
Turniej Tenisa Stołowego Stowarzyszeń i Klubów Abstynenckich w Wąsewie (8.11.2014)


Zobacz relację filmową z wydarzenia:

Odsłon: 8175
Komentarzy: 0
11:17, 13.11.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Korty MZOS-TiIT były areną zmagań jednego z najważniejszych turniejów w roku. 30 tenisistów stanęło do walki w Mistrzostwach Miasta Ostrołęki w tenisie ziemnym o puchar prezydenta miasta - Łukasza Kulika.

Darmowe zajęcia z tenisa

Darmowe zajęcia z tenisa

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe dzięki Urzędowi Miasta Ostrołęka organizuje bezpłatne szkolenie tenisowe dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Sportowe Wakacje w Mieście". Zaczynają się już w poniedziałek.

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Aż 30 tenisistów z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, ale również sąsiednich miejscowości przystąpi do rywalizacji na kortach ziemnych. Zmagania w mistrzostwach miasta zostaną przeprowadzone o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Poznaj plan rywalizacji w zawodach.

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną przeprowadzone Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Łukasza Kulika przystąpią najlepsi zawodnicy z całego regionu. Chcesz dołączyć?

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Na kortach tenisowych przy ulicy Hallera w miniony weekend rywalizowali seniorzy, ale również dzieci i młodzież. W turnieju młodzieżowym zwyciężył Kuba Bieżuński, a w turniejach dla najmłodszych tenisistów - Borys Michalik i Julian Żerański.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo