« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 31 marca 2020 r., imieniny Beniamina, Kornelego, Balbiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Złote starty pływaczek UŚKS Ostrołęka

Z dwoma złotymi medalami, rekordami życiowymi i pucharem dla najlepszej zawodniczki powróciła z Grand Prix Mińska Marysia Murawska. Podopieczna trenera Włodzimierza Janczewskiego okazała się najlepsza na 50 m stylem motylkowym i 50 m stylem klasycznym.


W Grand Prix Mińska Mazowieckiego bardzo udanie zaprezentowała się również o dwa lata młodsza Zosia Pragacz, która zdobyła złoty medal na 25 m stylem grzbietowym i była szósta na 25 m stylem dowolnym.
- Zosia popełniła drobny błąd, który kosztował ją utratę medalu w stylu dowolnym i w rezultacie także pucharu dla najlepszej zawodniczki - podkreśla trener Włodzimierz Janczewski.

 

W zawodach startowali także udanie: Rafał Majkowski, Mateusz Śniadała, Julia Bożomańska oraz Martyna Kukuć. W rywalizacji poprawili rekordy życiowe, ale w starciu z o rok starszymi koleżankami i kolegami, do podium troszkę tym razem im zabrakło.W sumie do rywalizacji przystąpiło 300 młodych pływaków z 22 klubów z całego kraju. Kolejne okazja do rywalizacji już w sobotę, 15 listopada. W Parku Wodnym Aquarium zostaną przeprowadzone III Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w Pływaniu, organizowane przez klub UKS Piątka.

Odsłon: 8365
Komentarzy: 0
11:21, 13.11.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo