« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 kwietnia 2020 r., imieniny Izydora, Wacława, Platona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisiści zagrają o puchar prezydenta

Najlepsi tenisiści stołowi z miasta, powiatu ostrołęckiego oraz regionu spotkają w turnieju o "Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki". Zawody zostaną rozegrane już w najbliższą niedzielę, 16 listopada w hali im. Arkadiusza Gołasia. Trwają zgłoszenia!


Zawody zostaną przeprowadzone w dwóch kategoriach wiekowych: open i seniorzy +50. Wpisowe do zawodów wynosi 15 zł w kategorii i jest płatne u organizatorów w dniu turnieju. Zapisy pod numerem telefonu: 504 458 323 lub w dniu turnieju w godz. 9.00 – 10.00.

 

Początek rywalizacji w zawodach przewidziany na godz. 10.00. Poprzednia impreza o puchar prezydenta miała miejsce w marcu 2014 roku. W zawodach zwyciężył Maciej Dobrowolski z Łomży, a drugie miejsce zajął Dariusz Grucelski z Ostrołęki. Na trzecim miejscu uplasował się Marcin Dudziec z gminy Goworowo, a na czwartym Marek Ostromecki z Ciechanowa.W kategorii 50+ startowało dziewięciu zawodników. Zwyciężył Marek Ostromecki przed Zbigniewem Zajewskim z Ostrołęki. Trzecie miejsce zajął Zbigniew Borkowski z Łomży, a czwarte Bogusław Zych z Ostrołęki.

Odsłon: 5923
Komentarzy: 2
09:27, 14.11.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Zhang Jike @ 21:19, 14.11.2014r. IP: *.*.84.228

Będę !

xyong Li @ 07:40, 15.11.2014r. IP: *.*.66.132

ja też będę :) .... kibicował Zbyszkowi :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo