« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisiści zagrają o puchar prezydenta

Najlepsi tenisiści stołowi z miasta, powiatu ostrołęckiego oraz regionu spotkają w turnieju o "Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki". Zawody zostaną rozegrane już w najbliższą niedzielę, 16 listopada w hali im. Arkadiusza Gołasia. Trwają zgłoszenia!


Zawody zostaną przeprowadzone w dwóch kategoriach wiekowych: open i seniorzy +50. Wpisowe do zawodów wynosi 15 zł w kategorii i jest płatne u organizatorów w dniu turnieju. Zapisy pod numerem telefonu: 504 458 323 lub w dniu turnieju w godz. 9.00 – 10.00.

 

Początek rywalizacji w zawodach przewidziany na godz. 10.00. Poprzednia impreza o puchar prezydenta miała miejsce w marcu 2014 roku. W zawodach zwyciężył Maciej Dobrowolski z Łomży, a drugie miejsce zajął Dariusz Grucelski z Ostrołęki. Na trzecim miejscu uplasował się Marcin Dudziec z gminy Goworowo, a na czwartym Marek Ostromecki z Ciechanowa.W kategorii 50+ startowało dziewięciu zawodników. Zwyciężył Marek Ostromecki przed Zbigniewem Zajewskim z Ostrołęki. Trzecie miejsce zajął Zbigniew Borkowski z Łomży, a czwarte Bogusław Zych z Ostrołęki.

Odsłon: 5984
Komentarzy: 2
09:27, 14.11.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Korty MZOS-TiIT były areną zmagań jednego z najważniejszych turniejów w roku. 30 tenisistów stanęło do walki w Mistrzostwach Miasta Ostrołęki w tenisie ziemnym o puchar prezydenta miasta - Łukasza Kulika.

Darmowe zajęcia z tenisa

Darmowe zajęcia z tenisa

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe dzięki Urzędowi Miasta Ostrołęka organizuje bezpłatne szkolenie tenisowe dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Sportowe Wakacje w Mieście". Zaczynają się już w poniedziałek.

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Aż 30 tenisistów z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, ale również sąsiednich miejscowości przystąpi do rywalizacji na kortach ziemnych. Zmagania w mistrzostwach miasta zostaną przeprowadzone o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Poznaj plan rywalizacji w zawodach.

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną przeprowadzone Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Łukasza Kulika przystąpią najlepsi zawodnicy z całego regionu. Chcesz dołączyć?

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Na kortach tenisowych przy ulicy Hallera w miniony weekend rywalizowali seniorzy, ale również dzieci i młodzież. W turnieju młodzieżowym zwyciężył Kuba Bieżuński, a w turniejach dla najmłodszych tenisistów - Borys Michalik i Julian Żerański.

» Wasze komentarze

Zhang Jike @ 21:19, 14.11.2014r. IP: *.*.84.228

Będę !

xyong Li @ 07:40, 15.11.2014r. IP: *.*.66.132

ja też będę :) .... kibicował Zbyszkowi :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo