« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Pływacy walczyli o medale (zdjęcia, wideo)

Blisko dwieście zawodniczek i zawodników wzięło udział w III Otwartych Mistrzostwach Ostrołęki w Pływaniu. Do rywalizacji w zawodach organizowanych przez klub UKS Piątka przystąpili reprezentanci dziewiętnastu klubów. Nie zabrakło dużych emocji i dobrych wyników.


W zawodach zaprezentowali się reprezentanci wszystkich czterech ostrołęckich klubów: UKS Piątka, Squatina, H2O i UŚKS Ostrołęka. Zawodniczki i zawodnicy reprezentujący nasze miasto rywalizowali z pływakami m.in. z Mińska Mazowieckiego, Ciechanowa, Ostrowi Mazowieckiej, Pionek, Moniek, Białegostoku, Pułtuska, Sokółki, a nawet Łodzi.

 

Najwięcej zawodników do walki o medale zgłosił klub UKS Piątka Ostrołęka - 22. W sumie podopieczni trenera Andrzeja Pyskły wywalczyli osiemnaście medali (7 złotych, 5 srebrnych i 6 brązowych) i zajęli trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Najlepsi okazali się zawodnicy MKS Juvenia Białystok - 26 medal (13 złotych, 9 srebrnych i cztery brązowe medale). Na drugim miejscu uplasowali się pływacy z UKS Posejdon Pułtusk - 27 medali (9 złotych, 8 srebrnych i 10 brązowych). Tuż za podium znaleźli się pływacy UŚKS Ostrołęka z czterema złotymi medalami.Pełna klasyfikacja medalowa oraz wyniki poszczególnych konkurencji na live.megatiming.pl

Zobacz zdjęcia:
III Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w Pływaniu (15.11.2014)


Zobacz fragmenty sobotnich zawodów w Parku Wodnym Aquarium

Odsłon: 7521
Komentarzy: 10
15:59, 15.11.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Reprezentanci Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowe WOPR-OS powrócili do treningów i już planują starty w zawodach. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego trenują pięć razy w tygodniu na basenie w Ostrowi Mazowieckiej.

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS od blisko trzech miesięcy trenują indywidualnie i czekają na możliwość regularnych treningów na basenie. Większość tegorocznych imprez została odwołana, kilka przeniesiono na inny termin.

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Trzech podopiecznych trenera Dariusza Małkowskiego zdobyło w minionym roku wiele medali. Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski i Hubert Nakielski, z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Ostrołęce, zostali docenieni również przez prezydenta.

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Angelika Wikieł ma za sobą udane starty w 2019 roku. Prezydent Łukasz Kulik postanowił wynagrodzić ciężką pracę pływaczki i przyznał jej stypendium sportowe. Podopieczna swojej starszej siostry Manueli zdobyła m.in. trzy złote medale podczas Grand Prix Polski.

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Dzieci i młodzież szkolna z województwa mazowieckiego od poniedziałku 10 lutego rozpoczynają zimową przerwę w nauce. Teraz mogą wypocząć spędzając aktywnie czas m.in. w Aquarium. Zobacz jaką ofertę, dla uczniów i rodzin, przygotował ostrołęcki park wodny.

» Wasze komentarze

rodzic @ 16:29, 15.11.2014r. IP: *.*.163.255

Bardzo fajne zawody, gratulacje dla wszystkich zawodników i organizatorów

tata @ 18:12, 15.11.2014r. IP: *.*.129.51

Popieram przedmowce, fajnie ze sa ludzie, którzy potrafią ogarnąć taka fajną impreze dla dzieciakow. Gratuluje

zawodnik @ 10:51, 16.11.2014r. IP: *.*.255.129

Szkoda tylko że zawodnicy uks piątka i wopr osu mogli startować we wszystkich konkurencjach po 4 dla zawodnika a inni nax po 2 a i tak mks juvenia i posejdon pułtusk pobili ich na głowe gratulacje dla tych klubów
ps.organizacja level pro

winam @ 14:48, 16.11.2014r. IP: *.*.52.186

proszę mi powiedzieć jak to jest w sporcie? czy uczciwe jest ustawianie zawodów pod zawodników organizatora(tj.uks 5 ostroleka) czy chodzi o to by wygrywali najlepsi, a nie przeciętni zawodnicy. jeżeli wpisowe jest równe po 25zl od zawodnika i jest 200 zawodników to kazdy ma prawo do startu tyle samo razy co zawodnicy w tym przypadku 5 ostrolęki i woprosu. w sporcie nie powinno być kombinatorstwa i politiki, a na załączonym obrazku niestety widać, że jest!

mama @ 17:44, 16.11.2014r. IP: *.*.91.145

Witam. Dla zainteresowanych rodziców jak się "uczciwie" pisze regulamin. http://live.megatiming.pl/grab iec/2014/11_15_ostroleka/komun ikat.pdf
ps. następnym razem organizator będzie konkurował sam ze sobą.Jak pokazują wyniki, że wcale nie jest najlepszy.Powinni oddać teraz pieniądze z powrotem- przynajmniej do młodszych klubów, które od razu z założenia nie miały szans w zdobyciu medali ( 2 z 5 konkurencji).

o- @ 19:37, 16.11.2014r. IP: *.*.80.71

Jeżeli się nie podoba regulamin to trzeba może samemu napisać i zorganizować zawody.!!!!!!!!!!!!!!!
Życzę powodzenia.

PŁYWAK @ 22:18, 17.11.2014r. IP: *.*.192.61

W odpowiedzi na powyższy wpis:

Regulamin zawodów zawsze powinien być jednakowy dla wszystkich zawodników i tak jest na zawodach organizowanych przez Polski Związek Pływacki.
Chyba ,że chodzi o to, aby wyłączyć z rywalizacji konkurencję i potem chwalić się zdobytymi medalami.
Ile ich było na 22 zawodników organizatora???!!!
Zawodnicy Klubu UŚKS Ostrołęka zdobyli 4 złote medale, uzyskało je dwoje zawodników w 4 startach -każdy start na złoto.
Taka jest prawda o uczciwym podejściu do sportowej podobno rywalizacji !!!

obserwator @ 00:37, 18.11.2014r. IP: *.*.89.31

Dzięki temu sprytnemu zabiegowi każda konkurencja była obsadzona przez gospodarzy, ale czy zaspokoiła apetyt?... Żaden zawodnik gospodarzy nie ukończył zawodów z kompletem medali ze swoich startów. Także nie na wiele spryt się zdał .... a pozostał tylko niesmak.

pływak @ 10:26, 18.11.2014r. IP: *.*.32.138

Brak podstawowych zasad FAIR-PLAY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale organizatorzy nie wiedzą co to znaczy! zgadzam się w 100000000% z przedmówcami! wstyd

zawodnik @ 20:25, 18.11.2014r. IP: *.*.18.123

Z powyższych wpisów jasno wynika, że mój klub rządzi, a Pan Janczewski jest prawdziwym profesjonalistą.
Choć niektórzy działacze sportu pchający się teraz ( na szczęście bezskutecznie) do polityki robią wszystko,aby tej prawdzie zaprzeczać !!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo