« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 7 lipca 2020 r., imieniny Estery, Metodego, Kiry

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisowa batalia o "Puchar Serafina"

Już w najbliższy weekend zostanie rozegrany Halowy Turniej Tenisa Ziemnego o "Puchar Serafina". Na liście zaproszonych do udziału w rywalizacji zawodników znaleźli się najlepsi tenisiści z naszego regionu, którzy z pewnością stworzą dobre widowisko.


W hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach od godzin porannych oglądać będziemy zmagania zawodników m.in. z Ostrołęki, Ostrowi Mazowieckiej, Łomży i Zambrowa. W rywalizacji triumfatora ostatnich tenisowych imprez, Jordana Czapskiego.

Zawody zorganizowane zostaną przez Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej.

 

Będzie to kolejna odsłona tenisowych zmagań w ostatniej części sezonu. Poprzedni turniej o "puchar prezydenta miasta Ostrołęki wygrał wspomniany wcześniej Jordan Czapski.
- Cieszymy się z mocnej obsady turnieju i zapraszamy kibiców do oglądania zmagań najlepszych zawodników z kilku miast - mówi dyrektor MZOSTiIT Robert Juchniewicz.

 

Wszystkie turniejowe mecze rozgrywane będą do sześciu wygranych gemów. Początek rywalizacji w sobotę, 6 grudnia o godz. 8.30. Finał zawodów został przewidziany na godz. 17.00. Więcej informacji o zawodach pod numerem tel. 796-553-774.Głównym sponsorem zawodów jest Piekarnia Kurpiowska Serafin. Sponsorami dodatkowymi: Smakosz Catering, Pizzeria Da Grasso, Siłownia Forma5 Club oraz Zakład Fotograficzny Foton.

Odsłon: 6421
Komentarzy: 3
11:16, 02.12.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Darmowe zajęcia z tenisa

Darmowe zajęcia z tenisa

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe dzięki Urzędowi Miasta Ostrołęka organizuje bezpłatne szkolenie tenisowe dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Sportowe Wakacje w Mieście". Zaczynają się już w poniedziałek.

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Aż 30 tenisistów z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, ale również sąsiednich miejscowości przystąpi do rywalizacji na kortach ziemnych. Zmagania w mistrzostwach miasta zostaną przeprowadzone o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Poznaj plan rywalizacji w zawodach.

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną przeprowadzone Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Łukasza Kulika przystąpią najlepsi zawodnicy z całego regionu. Chcesz dołączyć?

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Na kortach tenisowych przy ulicy Hallera w miniony weekend rywalizowali seniorzy, ale również dzieci i młodzież. W turnieju młodzieżowym zwyciężył Kuba Bieżuński, a w turniejach dla najmłodszych tenisistów - Borys Michalik i Julian Żerański.

Triumf Kosowskiego na otwarcie sezonu

Triumf Kosowskiego na otwarcie sezonu

Reprezentant UKS Return Ostrołęka Wiktor Kosowski okazał się najlepszym zawodnikiem na otwarcie nowego sezonu tenisowego na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W finałowej konfrontacji pokonał w dwóch setach ostrołęczanina Bartosza Muracha 6:0 6:3.

» Wasze komentarze

gość @ 19:12, 02.12.2014r. IP: *.*.139.109

SERAFIN!!! pfff zamiast zrobić to u siebie dla swoich "ludzi/mieszkańców" sponsorujecie innych

pniok @ 19:57, 02.12.2014r. IP: *.*.30.1

tylko czy miejscowych jest w stanie zainteresować coś więcej poza własnym nosem a jeśli już to nielicznych niech więc inni skorzystają dobrej zabawy dla zawodników i kibiców

Tenisista @ 09:17, 03.12.2014r. IP: *.*.54.137

Panie Andrzeju dziękujemy, na pewno będzie można ponownie spędzić miło wspólny czas. Do zobaczenia.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo