« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Brązowy medal Magdaleny Kowalskiej w stolicy

Bardzo udany start w Otwartych Mistrzostwach Warszawy i Mazowsza w pływaniu, które odbyły się 6-7 grudnia zanotowała zawodniczka UKS Piątka Magdalena Kowalska. Podopieczna Andrzeja Pyskło we wszystkich startach ustanowiła swoje nowe rekordy życiowe.


Czas 1:35;45 na 100 m stylem motylkowym dał jej miejsce na najniższym stopniu podium w tej konkurencji. Magdalena ponadto była czwarta na 50 m stylem motylkowym, piąta na 200 m stylem zmiennym i szósta na 200 m stylem dowolnym.


JBB

- Wyniki mojej podopiecznej są bardzo obiecujące i nieprzypadkowe, ponieważ Magdalena tydzień wcześniej zajęła pierwsze miejsce, zdobywając złoty medal na dystansie 100 m stylem motylkowym podczas zawodów na 50 metrowym basenie Warszawianki - podkreśla trener Andrzej Pyskło.

Aktualizacja! Świetny start w zawodach zanotowała zawodniczka UŚKS Ostrołęka Marysia Murawska, zdobywając dwa złote i dwa srebrne medale. Dorobek podopiecznej trenera Włodzimierza Janczewskiego mógł być większy, gdyby nie choroba i przymusowy wyjazd po pierwszym dniu zawodów.

Odsłon: 6014
Komentarzy: 0
09:22, 11.12.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo