« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 29 września 2020 r., imieniny Michała, Michaliny, Gabriela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Świąteczny worek medali pływaków UŚKS

Świetny występ w ostatnim starcie w 2014 roku zapisali na swoim koncie zawodnicy UŚKS Ostrołęka prowadzeni przez trenera Włodzimierza Janczewskiego. Tym razem w Ciechanowie wywalczyli aż dwanaście medali, w tym sześć złotych, dwa srebrne i cztery brązowe.


Łupem naszych pływaków padły również dwa medale dla najlepszych zawodników całej imprezy.

 

Bezkonkurencyjna w zawodach okazała Marysia Murawska, która zdobyła sześć złotych medali, nie dając szans rywalom we wszystkich konkurencjach. Złote medale wywalczyła na dystansach 50 m i 100 m stylem dowolnym, 50 m i 100 m stylem grzbietowym oraz 50 m stylem motylkowym i 100 m stylem zmiennym.

 

Marysia Murawska zdobyła także puchar dla najlepszej zawodniczki w swojej kategorii wiekowej. Trenera Włodzimierza Janczewskiego z pewnością cieszą wyniki pozostałych pływaków. Rafał Majkowski wywalczył cztery medale, srebrne krążki zdobył na 50 m stylem grzbietowym i 100 m stylem dowolnym, a brązowe medale na 50 m stylem dowolnym i 100 m stylem grzbietowym. Łupem zawodnika UŚKS padł także puchar za trzecie miejsce w klasyfikacji na najlepszego zawodnika w swoim roczniku.


Lubudu

Z brązowym medalem z zawodów wróciła o rok młodsza koleżanka z drużyny Julia Bożomańska, plasując się na trzecim miejscu na dystansie 50 m stylem grzbietowym. Najmłodsza zawodniczka dziewięcioletnia Zosia Pragacz wróciła z brązowym medalem, który zdobyła na 100 m stylem grzbietowym.

Odsłon: 5003
Komentarzy: 0
09:11, 21.12.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Reprezentanci Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowe WOPR-OS powrócili do treningów i już planują starty w zawodach. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego trenują pięć razy w tygodniu na basenie w Ostrowi Mazowieckiej.

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS od blisko trzech miesięcy trenują indywidualnie i czekają na możliwość regularnych treningów na basenie. Większość tegorocznych imprez została odwołana, kilka przeniesiono na inny termin.

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Trzech podopiecznych trenera Dariusza Małkowskiego zdobyło w minionym roku wiele medali. Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski i Hubert Nakielski, z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Ostrołęce, zostali docenieni również przez prezydenta.

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Angelika Wikieł ma za sobą udane starty w 2019 roku. Prezydent Łukasz Kulik postanowił wynagrodzić ciężką pracę pływaczki i przyznał jej stypendium sportowe. Podopieczna swojej starszej siostry Manueli zdobyła m.in. trzy złote medale podczas Grand Prix Polski.

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Dzieci i młodzież szkolna z województwa mazowieckiego od poniedziałku 10 lutego rozpoczynają zimową przerwę w nauce. Teraz mogą wypocząć spędzając aktywnie czas m.in. w Aquarium. Zobacz jaką ofertę, dla uczniów i rodzin, przygotował ostrołęcki park wodny.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo