« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sześć medali ostrołęckich ratowników (zdjęcia)

Bardzo udany występ zanotowali ratownicy WOPR i WOPR-OS w VI Zimowych Mistrzostw Polski. Z zawodów obie nasze reprezentacje powróciły z medalami. Te z cenniejszego kruszcu wywalczyli ratownicy prowadzeni przez trenera Dariusza Małkowskiego.


WOPR-OS do rywalizacji przystąpił w składzie: Anna Mierzejewska, Aleksandra Milewska, Hubert Nakielski i Mateusz Adamowski. Najlepiej w zawodach spisał się ostatni z wymienionych zawodników, który zdobył złoty medal na dystansie 100 m ratownik, a srebro dołożył na dystansie 100 m ratowanie w płetwach. W końcowej klasyfikacji młodzików wywalczył trzecie miejsce.

 

Bardzo dobry występ w zawodach zanotował również junior młodszy Hubert Nakielski, który zdobył brązowy medal na dystansie 100 m ratownik. W pozostałych konkurencjach podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego plasował się tuż za podium.


Łubudu

Trzy medale w zawodach padły również łupem zawodników Ostrołęckie WOPR. Srebro w konkurencji 100 m ratowanie kombinowane wywalczył Karol Bojarski. Podopieczny trenera Włodzimierza Janczewskiego zdobył również brązowy medal w konkurencji 50 metrów holowanie manekina. Z zawodów z brązowym krążkiem powrócił również młodzik Filip Bagiński w konkurencji 100 metrów ratowanie manekina w płetwach.

 

Zobacz zdjęcia:
VI Zimowe Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Wodnym (23.12.2014)

Odsłon: 5402
Komentarzy: 2
11:02, 23.12.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Reprezentanci Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowe WOPR-OS powrócili do treningów i już planują starty w zawodach. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego trenują pięć razy w tygodniu na basenie w Ostrowi Mazowieckiej.

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS od blisko trzech miesięcy trenują indywidualnie i czekają na możliwość regularnych treningów na basenie. Większość tegorocznych imprez została odwołana, kilka przeniesiono na inny termin.

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Trzech podopiecznych trenera Dariusza Małkowskiego zdobyło w minionym roku wiele medali. Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski i Hubert Nakielski, z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Ostrołęce, zostali docenieni również przez prezydenta.

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Angelika Wikieł ma za sobą udane starty w 2019 roku. Prezydent Łukasz Kulik postanowił wynagrodzić ciężką pracę pływaczki i przyznał jej stypendium sportowe. Podopieczna swojej starszej siostry Manueli zdobyła m.in. trzy złote medale podczas Grand Prix Polski.

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Dzieci i młodzież szkolna z województwa mazowieckiego od poniedziałku 10 lutego rozpoczynają zimową przerwę w nauce. Teraz mogą wypocząć spędzając aktywnie czas m.in. w Aquarium. Zobacz jaką ofertę, dla uczniów i rodzin, przygotował ostrołęcki park wodny.

» Wasze komentarze

T.D. @ 11:12, 24.12.2014r. IP: *.*.2.174

Barwo Hubert.

rodzic @ 20:15, 24.12.2014r. IP: *.*.95.234

Gratulacje dla wszystkich zawodników a w szczególności z WOPR-OS oraz dla trenera Dariusza Małkowskiego za jego wytrwałość !!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo