« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 27 lutego 2020 r., imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sześć medali ostrołęckich ratowników (zdjęcia)

Bardzo udany występ zanotowali ratownicy WOPR i WOPR-OS w VI Zimowych Mistrzostw Polski. Z zawodów obie nasze reprezentacje powróciły z medalami. Te z cenniejszego kruszcu wywalczyli ratownicy prowadzeni przez trenera Dariusza Małkowskiego.


WOPR-OS do rywalizacji przystąpił w składzie: Anna Mierzejewska, Aleksandra Milewska, Hubert Nakielski i Mateusz Adamowski. Najlepiej w zawodach spisał się ostatni z wymienionych zawodników, który zdobył złoty medal na dystansie 100 m ratownik, a srebro dołożył na dystansie 100 m ratowanie w płetwach. W końcowej klasyfikacji młodzików wywalczył trzecie miejsce.

 

Bardzo dobry występ w zawodach zanotował również junior młodszy Hubert Nakielski, który zdobył brązowy medal na dystansie 100 m ratownik. W pozostałych konkurencjach podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego plasował się tuż za podium.Trzy medale w zawodach padły również łupem zawodników Ostrołęckie WOPR. Srebro w konkurencji 100 m ratowanie kombinowane wywalczył Karol Bojarski. Podopieczny trenera Włodzimierza Janczewskiego zdobył również brązowy medal w konkurencji 50 metrów holowanie manekina. Z zawodów z brązowym krążkiem powrócił również młodzik Filip Bagiński w konkurencji 100 metrów ratowanie manekina w płetwach.

 

Zobacz zdjęcia:
VI Zimowe Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Wodnym (23.12.2014)

Odsłon: 5373
Komentarzy: 2
11:02, 23.12.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

T.D. @ 11:12, 24.12.2014r. IP: *.*.2.174

Barwo Hubert.

rodzic @ 20:15, 24.12.2014r. IP: *.*.95.234

Gratulacje dla wszystkich zawodników a w szczególności z WOPR-OS oraz dla trenera Dariusza Małkowskiego za jego wytrwałość !!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo