« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 11 lipca 2020 r., imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta

Moja Ostrołęka

Aktualności

OST z planem turniejów na 2015 rok

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zaplanowało już imprezy na pierwszą część sezonu. Zimowa część sezonu rozgrywana była do tej pory w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach, ale ze względu na remont obiektu imprezy musiały zostać przeniesione.


Pierwszą imprezą w 2015 roku będzie Noworoczny Turniej Open, który zostanie rozegrany na gościnnym obiekcie Gimnazjum nr 2 przy ulicy Jaracza. Zawody zostały zaplanowane na 24-25 stycznia. Początek rywalizacji w dwudniowym turnieju zaplanowany na godz. 9.00. Zgłoszenia do imprezy będzie przyjmować prezes OST Jędrzej Nowak pod numerem telefonu 668 777 393.

 

Ferie z tenisem ziemnym dla dzieci i młodzieży od lat cieszące się dużym zainteresowaniem zostały zaplanowane na obiektach SP nr 10 przy ulicy Berlinga. Zajęcia odbędą się w poniedziałki, 19 i 26 stycznia od godz. 10.00. Kolejny turniej dla seniorów będzie miał miejsce 7-8 lutego, o ile będzie dostępna hala przy ulicy Partyzantów. Tydzień później 14-15 lutego debliści rywalizować będą w turnieju noworocznym w Kadzidle lub Lelisie.

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe przewidziało również dwa turnieje młodzieżowe i mini tenisa, które mają zostać rozegrane 22 lutego i 12 kwietnia. Najważniejszą imprezą w sezonie będą Halowe Mistrzostwa Miasta Ostrołęki, 28-29 marca w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach.W nowym sezonie nastąpiła istotna zmiana. Imprezami zamkniętymi tylko dla mieszkańców Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego są mistrzostwa halowe singlowe i mistrzostwa singlowe w sezonie letnim. Pozostałe imprezy, w tym turniej Masters są otwarte dla zawodników z całego regionu.

Odsłon: 4729
Komentarzy: 1
11:02, 27.12.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Korty MZOS-TiIT były areną zmagań jednego z najważniejszych turniejów w roku. 30 tenisistów stanęło do walki w Mistrzostwach Miasta Ostrołęki w tenisie ziemnym o puchar prezydenta miasta - Łukasza Kulika.

Darmowe zajęcia z tenisa

Darmowe zajęcia z tenisa

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe dzięki Urzędowi Miasta Ostrołęka organizuje bezpłatne szkolenie tenisowe dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Sportowe Wakacje w Mieście". Zaczynają się już w poniedziałek.

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Aż 30 tenisistów z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, ale również sąsiednich miejscowości przystąpi do rywalizacji na kortach ziemnych. Zmagania w mistrzostwach miasta zostaną przeprowadzone o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Poznaj plan rywalizacji w zawodach.

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną przeprowadzone Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Łukasza Kulika przystąpią najlepsi zawodnicy z całego regionu. Chcesz dołączyć?

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Na kortach tenisowych przy ulicy Hallera w miniony weekend rywalizowali seniorzy, ale również dzieci i młodzież. W turnieju młodzieżowym zwyciężył Kuba Bieżuński, a w turniejach dla najmłodszych tenisistów - Borys Michalik i Julian Żerański.

» Wasze komentarze

aw @ 11:46, 27.12.2014r. IP: *.*.104.171

w końcu decyzja o zamknięciu tylko dla mieszkańców!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo