« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 5 kwietnia 2020 r., imieniny Ireny, Wincentego, Julianny

Moja Ostrołęka

Aktualności

OST z planem turniejów na 2015 rok

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zaplanowało już imprezy na pierwszą część sezonu. Zimowa część sezonu rozgrywana była do tej pory w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach, ale ze względu na remont obiektu imprezy musiały zostać przeniesione.


Pierwszą imprezą w 2015 roku będzie Noworoczny Turniej Open, który zostanie rozegrany na gościnnym obiekcie Gimnazjum nr 2 przy ulicy Jaracza. Zawody zostały zaplanowane na 24-25 stycznia. Początek rywalizacji w dwudniowym turnieju zaplanowany na godz. 9.00. Zgłoszenia do imprezy będzie przyjmować prezes OST Jędrzej Nowak pod numerem telefonu 668 777 393.

 

Ferie z tenisem ziemnym dla dzieci i młodzieży od lat cieszące się dużym zainteresowaniem zostały zaplanowane na obiektach SP nr 10 przy ulicy Berlinga. Zajęcia odbędą się w poniedziałki, 19 i 26 stycznia od godz. 10.00. Kolejny turniej dla seniorów będzie miał miejsce 7-8 lutego, o ile będzie dostępna hala przy ulicy Partyzantów. Tydzień później 14-15 lutego debliści rywalizować będą w turnieju noworocznym w Kadzidle lub Lelisie.

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe przewidziało również dwa turnieje młodzieżowe i mini tenisa, które mają zostać rozegrane 22 lutego i 12 kwietnia. Najważniejszą imprezą w sezonie będą Halowe Mistrzostwa Miasta Ostrołęki, 28-29 marca w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach.


JBB

W nowym sezonie nastąpiła istotna zmiana. Imprezami zamkniętymi tylko dla mieszkańców Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego są mistrzostwa halowe singlowe i mistrzostwa singlowe w sezonie letnim. Pozostałe imprezy, w tym turniej Masters są otwarte dla zawodników z całego regionu.

Odsłon: 4704
Komentarzy: 1
11:02, 27.12.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

aw @ 11:46, 27.12.2014r. IP: *.*.104.171

w końcu decyzja o zamknięciu tylko dla mieszkańców!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo