« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 stycznia 2021 r., imieniny Tatiany, Miłosza, Pawła

Moja Ostrołęka

Aktualności

Medalowe otwarcie sezonu Squatiny

Aż 23-osobowa reprezentacja klubu pływackiego Squatina Ostrołęka prowadzonego przez Maję i Leszka Bieżuńskich wzięła udział w V Otwartych Mistrzostwach Ostrowi Mazowieckiej w pływaniu. Na zawody o puchar burmistrza zaprosił PUKS Orka Ostrów Mazowiecka.


W zawodach wzięli udział reprezentanci ośmiu klubów pływackich z: Ostrowi Mazowieckiej, Sokołowa Podlaskiego, Mińska Mazowieckiego, Zambrowa, Wyszkowa, Warszawy, Uśks Ostrołęka.

 

Mistrzami w swojej kategorii wiekowej rocznik 2006 i młodsi zostali: Filip Radecki na 25 m stylem klasycznym i Dominik Borowiecki na 25 m stylem grzbietowym. Filip Radecki zdobył również brązowy medal na 25 m stylem dowolnym i srebrny medal na 25 m stylem grzbietowym. W trzech startach zdobył trzy medale. Dominik Borowiecki zdobył również brązowy medal na 25 m stylem klasycznym.

 

Klara Radecka zdobyła srebrny medal na 25 m stylem klasycznym. Patrycja Marcińczyk zdobyła dwa brązowe medale na 25 m stylem dowolnym i klasycznym. Niewiele do medalu zabrakło Maciejowi Romanowskiemu w konkurencji 25 m stylem klasycznym i dowolnym. W kategorii starszej o podium otarli się Jakub Sznyter i Martyna Werpachowska, którzy uplasowali się na czwartych pozycjach na 50 m stylem klasycznym.- To jak do tej pory największy sukces klubu, który działalność pływacką rozpoczął niespełna 2,5 roku temu - podkreślają szkoleniowcy Squatiny.

Odsłon: 6083
Komentarzy: 6
08:37, 14.01.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złoto i srebro Zuzi Zecer

Złoto i srebro Zuzi Zecer

Na pływalni OSiR Żoliborz odbyły się ogólnopolskie zawody pływackie Od Młodzika Do Olimpijczyka. Zmagania są cykliczną imprezą organizowaną przez AZS Warszawa przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki. Uważane są za jedne z najbardziej prestiżowych zawodów pływackich dla dzieci w wieku od 8 do 13 lat. Startują w nich najlepsi zawodnicy z klubów z całej Polski. 

Wyłowili z wody 10 medali

Wyłowili z wody 10 medali

Mocnym akcentem zakończyli 2020 rok podopieczni Mai i Leszka Bieżuńskich. Reprezentanci Squatina Ostrołęka wywalczyli 10 medali podczas Pływackiego Pucharu Sprintu, który odbył się w Wyszkowie. Ponadto nasi przedstawiciele wracali z pucharem dla najlepszego zawodnika.

Zecer z dwoma złotami. Szczubełek i Szukiewicz z brązem

Zecer z dwoma złotami. Szczubełek i Szukiewicz z brązem

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia na pływalni WOSiR Wyszków zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka uczestniczyły w zawodach pływackich o Puchar Sprintu z okazji 20-lecia istnienia sekcji pływackiej UKS Polonez Wyszków "Bijemy Rekordy Życiowe". Podopieczne Andrzeja Pyskło wywalczyły cztery medale.

Ekipa Małkowskiego z wyróżnieniami

Ekipa Małkowskiego z wyróżnieniami

Prezydent Łukasz Kulik zdecydował o przyznaniu Dariuszowi Małkowskiemu nagrody dla trenera realizującego działalność szkoleniową w klubie mającym siedzibę na terenie Miasta Ostrołęki.

Wikieł otarła się o podium

Wikieł otarła się o podium

Trzy finały i czwarte miejsce w najlepszym występie to wyniki Angeliki Wikieł podczas Zimowych Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców w pływaniu. W Olsztynie zawodniczka Narwi Ostrołęka może mówić o pechu, bo do brązowego medalu zabrakło jej naprawdę niewiele.

» Wasze komentarze

gracz @ 15:43, 14.01.2015r. IP: *.*.218.230

brawo lechu i majka

zainteresowany @ 19:51, 14.01.2015r. IP: *.*.209.83

Witam. Potrzebne namiary na instruktora plywania. Poleci ktos kogos?

Kowal @ 10:48, 15.01.2015r. IP: *.*.79.118

Napewno nie Squatina

opiekuna @ 13:51, 19.03.2015r. IP: *.*.167.4

zdecydowanie odradzam klub Squatina

Lorenka @ 19:13, 23.04.2015r. IP: *.*.104.29

NIE WIEM CO CHCECIE OD KLUBU SQUATINA. JAK DLA MNIE NAJLEPSZY W MIEŚCIE. POZDROWIENIA DLA WŁAŚCICIELI.

qwerty @ 20:54, 24.04.2015r. IP: *.*.171.168

Jak to co chcą, zazdrość że ludzie coś robią z pasji i z pojęciem i że mają tyle dzieci i takie poparcie!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo