« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 29 września 2020 r., imieniny Michała, Michaliny, Gabriela

Moja Ostrołęka

Aktualności

II Gala Klubu Kolarskiego 24h (zdjęcia, wideo)

Członkowie, sympatycy i sponsorzy Klubu Kolarskiego 24h spotkali się w piątkowy wieczór w "Pensjonacie Wioletta" przy ulicy Rolnej. Celem było podsumowanie niezwykle udanego sezonu 2014 oraz nagrodzenie najlepszych zawodniczek i zawodników.


Podczas spotkania nie zabrakło przedstawicieli władz miasta, powiatu ostrołęckiego oraz szeregu instytucji i sponsorów, którzy wspierali klub w 2014 roku. Wszystkich pamiątkowymi medalami i statuetkami nagradzali prezes Marek Karczewski i wiceprezes Piotr Nabiałek.

 

Prezes Klubu Kolarskiego 24h Marek Karczewski podczas spotkania zapoznał zaproszonych gości z krótką historią klubu oraz przedstawił największe sukcesy. O wszystkich pisaliśmy dość obszernie w naszym serwisie sportowym w dziale Kolarstwo, będąc również patronem medialnym imprez organizowanych przez KK24h.Zobacz zdjęcia:
II Kolarska Gala Klubu Kolarskiego 24h (16.01.2015)

 

Zobacz fragmenty II Gali Klubu Kolarskiego 24h

Odsłon: 5948
Komentarzy: 2
09:00, 19.01.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rodzinny Rajd Rowerowy już 26 września. Zapisz się!

Rodzinny Rajd Rowerowy już 26 września. Zapisz się!

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik oraz wójt gminy Lelis Stefan Prusik zapraszają na Rodzinny Rajd Rowerowy na pożegnanie lata. Właśnie ruszyły zapisy do wydarzenia, które odbędzie się 26 września. Dla dzieci i młodzieży przygotowane zostały atrakcyjne nagrody niespodzianki od szefa miasta.

Wasilewska i Jarkowski mają mocną nogę!

Wasilewska i Jarkowski mają mocną nogę!

Początek sezonu nie był łaskawy dla żadnej dyscypliny, czyli ten dla kolarzy, który miał się rozpocząć w połowie kwietnia. Szalejąca na całym świecie pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany wszystkich. Króciutki cykl wyścigów szosowych postanowiło zorganizować na Mazowszu Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów.

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Na Górze Czterech Wiatrów w Mrągowie odbyły się mistrzostwa Polski w kolarstwie MTB XCO. Wśród startujących nie mogło zabraknąć przedstawicieli KK24h, którzy pokonali taką samą trasę, co dzień później zawodnicy elity. Z przygodami zmagania zakończył Marek Karczewski.

 

Michał Ciecierski pokonał rowerem 733 km w 24 godziny!

Michał Ciecierski pokonał rowerem 733 km w 24 godziny!

Zawodnik z naszego regionu pobił rekord trasy podczas IV edycji Wysokomazowieckiego 24-godzinnego Maratonu Rowerowego. Michał Ciecierski reprezentujący barwy KK24h przed rokiem w tym samym czasie pokonał 684 km i zajął drugie miejsce. W tegorocznej edycji poprawił się o 49 km i wygrał z ogromną przewagą.

Znamy mistrzów rowerów

Znamy mistrzów rowerów

Sportowe Wakacje w Mieście organizowane przez Miasto Ostrołęka to również rywalizacja na rowerach. Śmiałkowie wzięli udział w wyścigu australijskim o puchar Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Wojciecha Zarzyckiego. Kto został mistrzem? Wszystkim towarzyszyła piękna pogoda, sportowa rywalizacja, a przede wszystkim świetna zabawa.

» Wasze komentarze

KK24h @ 11:02, 19.01.2015r. IP: *.*.65.18

Dziękujemy właścicielom Pensjonatu Wioletta Państwu Kryszpin za bardzo miłą atmosferę podczas tegorocznej Gali Kolarskiej. Dziękujemy serdecznie wszystkim zaproszonym gościom za to, że wygospodarowali chwilę swojego cennego czasu aby uczestniczyć w naszej uroczystości. Gratulujemy naszym kolarzom sukcesów w 2014 roku i życzymy jeszcze lepszych w 2015. Dziękujemy mediom obecnym na Gali za uwiecznienie tego ważnego dla kolarstwa wydarzenia. Więcej podziękowań znajdziecie Państwo na stronie Klubu Kolarskiego 24h. pozdROWER !!! Zarząd KK24h

Bartek @ 20:32, 19.01.2015r. IP: *.*.249.221

Było świetnie :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo