« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 16 lutego 2020 r., imieniny Danuty, Julianny, Daniela

Moja Ostrołęka

Aktualności

II Gala Klubu Kolarskiego 24h (zdjęcia, wideo)

Członkowie, sympatycy i sponsorzy Klubu Kolarskiego 24h spotkali się w piątkowy wieczór w "Pensjonacie Wioletta" przy ulicy Rolnej. Celem było podsumowanie niezwykle udanego sezonu 2014 oraz nagrodzenie najlepszych zawodniczek i zawodników.


Podczas spotkania nie zabrakło przedstawicieli władz miasta, powiatu ostrołęckiego oraz szeregu instytucji i sponsorów, którzy wspierali klub w 2014 roku. Wszystkich pamiątkowymi medalami i statuetkami nagradzali prezes Marek Karczewski i wiceprezes Piotr Nabiałek.

 

Prezes Klubu Kolarskiego 24h Marek Karczewski podczas spotkania zapoznał zaproszonych gości z krótką historią klubu oraz przedstawił największe sukcesy. O wszystkich pisaliśmy dość obszernie w naszym serwisie sportowym w dziale Kolarstwo, będąc również patronem medialnym imprez organizowanych przez KK24h.


JBB

Zobacz zdjęcia:
II Kolarska Gala Klubu Kolarskiego 24h (16.01.2015)

 

Zobacz fragmenty II Gali Klubu Kolarskiego 24h

Odsłon: 5823
Komentarzy: 2
09:00, 19.01.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.

» Wasze komentarze

KK24h @ 11:02, 19.01.2015r. IP: *.*.65.18

Dziękujemy właścicielom Pensjonatu Wioletta Państwu Kryszpin za bardzo miłą atmosferę podczas tegorocznej Gali Kolarskiej. Dziękujemy serdecznie wszystkim zaproszonym gościom za to, że wygospodarowali chwilę swojego cennego czasu aby uczestniczyć w naszej uroczystości. Gratulujemy naszym kolarzom sukcesów w 2014 roku i życzymy jeszcze lepszych w 2015. Dziękujemy mediom obecnym na Gali za uwiecznienie tego ważnego dla kolarstwa wydarzenia. Więcej podziękowań znajdziecie Państwo na stronie Klubu Kolarskiego 24h. pozdROWER !!! Zarząd KK24h

Bartek @ 20:32, 19.01.2015r. IP: *.*.249.221

Było świetnie :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo