« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 27 września 2020 r., imieniny Damiana, Amadeusza, Mirabelli

Moja Ostrołęka

Aktualności

Medalowa seria UŚKS na otwarcie sezonu

Puchar dla najlepszej zawodniczki i dwanaście medali wywalczyli zawodnicy UŚKS Ostrołęka w pierwszej imprezie w 2015 roku. Podopieczni trenera Włodzimierza Janczewskiego sześciokrotnie odnosili zwycięstwa, dwukrotnie sięgali po srebro i trzykrotnie po brąz.


Po świątecznej przerwie pływacy UŚKS Ostrołęka w V Mistrzostwach Ostrowi Mazowieckiej zademonstrowali dobra formę i mimo niepełnej kadry osiągnęli bardzo dobre wyniki. W kategorii juniorów doskonale pływał Rafał Gumowski wygrywając wszystkie konkurencje i zdobył trzy złote medale. Mistrzowskie tytuły zdobył na 50 m stylem dowolnym, 50 m stylem klasycznym i 50 m stylem motylkowym. W tej kategorii Łukasz Równy zdobył brązowy medal na 50 m stylem klasycznym.

 

W kategorii młodzików nasza najlepsza pływaczka Marysia Murawska nie dała szans o rok starszym koleżankom i wygrała swoje wszystkie wyścigi. Zdobyła trzy złote medale na: 50 m stylem dowolnym, 50 m stylem grzbietowym i 50 m stylem motylkowym. Marysia zdobyła także puchar dla najlepszej zawodniczki mistrzostw.

 

W tej samej kategorii w rywalizacji o rok starszymi kolegami dobrze spisał się Rafał Majkowski, który zdobył dwa srebrne medale na 50 m stylem dowolnym i 50 m stylem grzbietowym. W kategorii dzieci dobrze zaprezentowała się Julia Bożomańska, która zdobyła trzy medale: srebrny na 50 m stylem grzbietowym, a brązowe medale na 50 m stylem dowolnym i 50 m stylem motylkowym.


Esprit

Z medalami pocieszenia wróciły Zosia Pragacz, która w rywalizacji o rok starszymi koleżankami i zajęła czwarte miejsce na 50 m stylem grzbietowym, Martyna Kukuć za 50 m stylem dowolnym oraz najmłodsza siedmioletnia Ala Bożomańska za 50 m stylem grzbietowym.

Odsłon: 3017
Komentarzy: 1
08:00, 20.01.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Reprezentanci Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowe WOPR-OS powrócili do treningów i już planują starty w zawodach. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego trenują pięć razy w tygodniu na basenie w Ostrowi Mazowieckiej.

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS od blisko trzech miesięcy trenują indywidualnie i czekają na możliwość regularnych treningów na basenie. Większość tegorocznych imprez została odwołana, kilka przeniesiono na inny termin.

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Trzech podopiecznych trenera Dariusza Małkowskiego zdobyło w minionym roku wiele medali. Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski i Hubert Nakielski, z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Ostrołęce, zostali docenieni również przez prezydenta.

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Angelika Wikieł ma za sobą udane starty w 2019 roku. Prezydent Łukasz Kulik postanowił wynagrodzić ciężką pracę pływaczki i przyznał jej stypendium sportowe. Podopieczna swojej starszej siostry Manueli zdobyła m.in. trzy złote medale podczas Grand Prix Polski.

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Dzieci i młodzież szkolna z województwa mazowieckiego od poniedziałku 10 lutego rozpoczynają zimową przerwę w nauce. Teraz mogą wypocząć spędzając aktywnie czas m.in. w Aquarium. Zobacz jaką ofertę, dla uczniów i rodzin, przygotował ostrołęcki park wodny.

» Wasze komentarze

f @ 06:03, 21.01.2015r. IP: *.*.148.54

Wszyscy czekamy teraz na zwycięstwa w pływackich mistrzostwach Chorzel.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo