« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 11 lipca 2020 r., imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta

Moja Ostrołęka

Aktualności

OST otworzy sezon w Gimnazjum nr 2

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zaprasza do udziału w Turnieju Noworocznym Open, który otworzy rywalizację w 2015 roku. Zawody odbędą się w gościnnej sali sportowej Gimnazjum nr 2 przy ulicy Jaracza. Obecnie trwają zgłoszenia!


Początek zawodów w sobotę, 24 stycznia o godz. 9.00. Decydujące o zwycięstwie batalie zaplanowano na niedzielę, 25 stycznia. Zgłoszenia w środę/czwartek (21-22 stycznia) u prezesa OST Jędrzeja Nowaka pod numerem tel. 668 777 393. Wpisowe do zawodów wynosi 15 złotych (członkowie OST 10 zł).

 

Losowanie turniejowych par odbędzie się w piątek, 23 stycznia, a jego wyniki dostępne będą najpóźniej o godz. 18.00 na stronie stowarzyszenia tenis-ostroleka.pl.

 

Turniej Noworoczny Open przeznaczony jest dla zawodników z całego regionu. W poprzednim sezonie zawody wygrał Bartłomiej Otłowski w finale pokonując Rafała Wyrębka 9:3. Kto tym razem okaże się najlepszy?Ze względu na remont hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach terminy imprez oraz miejsce ich rozegrania będziemy na bieżąco podawać w naszym serwisie sportowym.

Odsłon: 3342
Komentarzy: 0
09:29, 21.01.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Korty MZOS-TiIT były areną zmagań jednego z najważniejszych turniejów w roku. 30 tenisistów stanęło do walki w Mistrzostwach Miasta Ostrołęki w tenisie ziemnym o puchar prezydenta miasta - Łukasza Kulika.

Darmowe zajęcia z tenisa

Darmowe zajęcia z tenisa

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe dzięki Urzędowi Miasta Ostrołęka organizuje bezpłatne szkolenie tenisowe dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Sportowe Wakacje w Mieście". Zaczynają się już w poniedziałek.

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Aż 30 tenisistów z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, ale również sąsiednich miejscowości przystąpi do rywalizacji na kortach ziemnych. Zmagania w mistrzostwach miasta zostaną przeprowadzone o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Poznaj plan rywalizacji w zawodach.

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną przeprowadzone Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Łukasza Kulika przystąpią najlepsi zawodnicy z całego regionu. Chcesz dołączyć?

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Na kortach tenisowych przy ulicy Hallera w miniony weekend rywalizowali seniorzy, ale również dzieci i młodzież. W turnieju młodzieżowym zwyciężył Kuba Bieżuński, a w turniejach dla najmłodszych tenisistów - Borys Michalik i Julian Żerański.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo