« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Czapski zwycięstwem otwiera nowy sezon

Jordan Czapski wygrał pierwsze w tym sezonie zawody tenisa ziemnego "Turniej Noworoczny" organizowane przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe. W finale imprezy rozgrywanej w sali sportowej Gimnazjum nr 2 pokonał swojego brata - Konrada 9:4.


Do rywalizacji w zawodach przystąpiła rekordowa, jak na inaugurację sezonu liczba zawodników. W sumie w imprezie wzięło udział 27 zawodników z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, ale również sąsiednich miejscowości.

 

W drodze do finału Jordan Czapski pokonał powracającego do turniejowej rywalizacji Jakuba Noska 7:5, Daniela Dąbrowskiego 6:2, Tomasza Bednarskiego 9:2. W finałowy meczu po ciekawej rywalizacji Jordan Czapski pokonał Konrada Czapskiego 9:4. Pierwszym liderem klasyfikacji open został Jordan Czapski z dorobkiem 13 punktów. Drugi Konrad Czapski ma 10 punktów, a na trzeciej pozycji ex equo plasują się Piotr Mrozek i Tomasz Bednarski - po 7 punktów.Kolejnymi zawodami organizowanymi przez OST ma być deblowy turniej w Kadzidle lub Lelisie, który wstępnie zaplanowano na 14-15 lutego. Najważniejszą imprezą wpierwszej części sezonu będą Halowe Mistrzostwa Miasta Ostrołęki, 28-29 marca w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach.

 

Ćwierćfinały:
Janusz Czapski - Piotr Mrozek 5:7
Tomasz Bednarski - Adam Otłowski 7:6
Jędrzej Nowak - Konrad Czapski 0:6
Jordan Czapski - Daniel Dąbrowski 6:2

 

Półfinały:
Piotr Mrozek - Konrad Czapski 3:9
Jordan Czapski - Tomasz Bednarski 9:2

 

Finał:
Jordan Czapski - Konrad Czapski 9:4

Odsłon: 3521
Komentarzy: 0
11:00, 26.01.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Korty MZOS-TiIT były areną zmagań jednego z najważniejszych turniejów w roku. 30 tenisistów stanęło do walki w Mistrzostwach Miasta Ostrołęki w tenisie ziemnym o puchar prezydenta miasta - Łukasza Kulika.

Darmowe zajęcia z tenisa

Darmowe zajęcia z tenisa

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe dzięki Urzędowi Miasta Ostrołęka organizuje bezpłatne szkolenie tenisowe dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Sportowe Wakacje w Mieście". Zaczynają się już w poniedziałek.

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Aż 30 tenisistów z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, ale również sąsiednich miejscowości przystąpi do rywalizacji na kortach ziemnych. Zmagania w mistrzostwach miasta zostaną przeprowadzone o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Poznaj plan rywalizacji w zawodach.

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną przeprowadzone Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Łukasza Kulika przystąpią najlepsi zawodnicy z całego regionu. Chcesz dołączyć?

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Na kortach tenisowych przy ulicy Hallera w miniony weekend rywalizowali seniorzy, ale również dzieci i młodzież. W turnieju młodzieżowym zwyciężył Kuba Bieżuński, a w turniejach dla najmłodszych tenisistów - Borys Michalik i Julian Żerański.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo