« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 kwietnia 2020 r., imieniny Izydora, Wacława, Platona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Czapski zwycięstwem otwiera nowy sezon

Jordan Czapski wygrał pierwsze w tym sezonie zawody tenisa ziemnego "Turniej Noworoczny" organizowane przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe. W finale imprezy rozgrywanej w sali sportowej Gimnazjum nr 2 pokonał swojego brata - Konrada 9:4.


Do rywalizacji w zawodach przystąpiła rekordowa, jak na inaugurację sezonu liczba zawodników. W sumie w imprezie wzięło udział 27 zawodników z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, ale również sąsiednich miejscowości.

 

W drodze do finału Jordan Czapski pokonał powracającego do turniejowej rywalizacji Jakuba Noska 7:5, Daniela Dąbrowskiego 6:2, Tomasza Bednarskiego 9:2. W finałowy meczu po ciekawej rywalizacji Jordan Czapski pokonał Konrada Czapskiego 9:4. Pierwszym liderem klasyfikacji open został Jordan Czapski z dorobkiem 13 punktów. Drugi Konrad Czapski ma 10 punktów, a na trzeciej pozycji ex equo plasują się Piotr Mrozek i Tomasz Bednarski - po 7 punktów.


JBB

Kolejnymi zawodami organizowanymi przez OST ma być deblowy turniej w Kadzidle lub Lelisie, który wstępnie zaplanowano na 14-15 lutego. Najważniejszą imprezą wpierwszej części sezonu będą Halowe Mistrzostwa Miasta Ostrołęki, 28-29 marca w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach.

 

Ćwierćfinały:
Janusz Czapski - Piotr Mrozek 5:7
Tomasz Bednarski - Adam Otłowski 7:6
Jędrzej Nowak - Konrad Czapski 0:6
Jordan Czapski - Daniel Dąbrowski 6:2

 

Półfinały:
Piotr Mrozek - Konrad Czapski 3:9
Jordan Czapski - Tomasz Bednarski 9:2

 

Finał:
Jordan Czapski - Konrad Czapski 9:4

Odsłon: 3488
Komentarzy: 0
11:00, 26.01.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo