« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 11 lipca 2020 r., imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta

Moja Ostrołęka

Aktualności

OST zaprasza na tenisowy turniej open

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zaprasza do udziału w drugim w tym sezonie turnieju tenisa ziemnego open. Ze względu na remont hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach tenisiści rywalizować będą w gościnnej sali sportowej ZS nr 5 przy ulicy Berlinga.


Zgłoszenia do czwartku, 5 lutego do godz. 21.00 u prezesa OST Jędrzeja Nowaka pod numerem tel. 668 777 393. Wpisowe do zawodów wynosi 15 złotych (członkowie OST 10 zł). Wszystkie mecze sobotniego turnieju - 7 lutego zostaną rozegrane do sześciu wygranych gemów!

 

Losowanie turniejowych par odbędzie się w piątek, 6 lutego, a jego wyniki dostępne będą najpóźniej o godz. 18.00 na stronie stowarzyszenia tenis-ostroleka.pl. Patronem medialnym wydarzenia został portal moja-ostroleka.pl.


JBB

Pierwsze w tym sezonie zawody wygrał Jordan Czapski, którzy w finale pokonał swojego brata - Konrada. Kolejne miejsca w ranking open zajmują Piotr Mrozek, Tomasz Bednarski, Daniel Dąbrowski, Janusz Czapski i Jędrzej Nowak. To właśnie ci zawodnicy powinni liczyć się w walce o zwycięstwo w kolejnym turnieju. Zapraszamy do rywalizacji!

Odsłon: 3701
Komentarzy: 2
09:34, 04.02.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Korty MZOS-TiIT były areną zmagań jednego z najważniejszych turniejów w roku. 30 tenisistów stanęło do walki w Mistrzostwach Miasta Ostrołęki w tenisie ziemnym o puchar prezydenta miasta - Łukasza Kulika.

Darmowe zajęcia z tenisa

Darmowe zajęcia z tenisa

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe dzięki Urzędowi Miasta Ostrołęka organizuje bezpłatne szkolenie tenisowe dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Sportowe Wakacje w Mieście". Zaczynają się już w poniedziałek.

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Aż 30 tenisistów z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, ale również sąsiednich miejscowości przystąpi do rywalizacji na kortach ziemnych. Zmagania w mistrzostwach miasta zostaną przeprowadzone o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Poznaj plan rywalizacji w zawodach.

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną przeprowadzone Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Łukasza Kulika przystąpią najlepsi zawodnicy z całego regionu. Chcesz dołączyć?

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Na kortach tenisowych przy ulicy Hallera w miniony weekend rywalizowali seniorzy, ale również dzieci i młodzież. W turnieju młodzieżowym zwyciężył Kuba Bieżuński, a w turniejach dla najmłodszych tenisistów - Borys Michalik i Julian Żerański.

» Wasze komentarze

Typer @ 11:34, 04.02.2015r. IP: *.*.49.98

Wygra znowu Jordan?

a. @ 13:31, 04.02.2015r. IP: *.*.227.6

Prawdopodobnie tak, Kuba długo nie grał, Daniel kontuzjowany, więc...czekamy na niespodzianki ;]

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo