« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 5 kwietnia 2020 r., imieniny Ireny, Wincentego, Julianny

Moja Ostrołęka

Aktualności

OST zaprasza na tenisowy turniej open

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zaprasza do udziału w drugim w tym sezonie turnieju tenisa ziemnego open. Ze względu na remont hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach tenisiści rywalizować będą w gościnnej sali sportowej ZS nr 5 przy ulicy Berlinga.


Zgłoszenia do czwartku, 5 lutego do godz. 21.00 u prezesa OST Jędrzeja Nowaka pod numerem tel. 668 777 393. Wpisowe do zawodów wynosi 15 złotych (członkowie OST 10 zł). Wszystkie mecze sobotniego turnieju - 7 lutego zostaną rozegrane do sześciu wygranych gemów!

 

Losowanie turniejowych par odbędzie się w piątek, 6 lutego, a jego wyniki dostępne będą najpóźniej o godz. 18.00 na stronie stowarzyszenia tenis-ostroleka.pl. Patronem medialnym wydarzenia został portal moja-ostroleka.pl.


Łubudu

Pierwsze w tym sezonie zawody wygrał Jordan Czapski, którzy w finale pokonał swojego brata - Konrada. Kolejne miejsca w ranking open zajmują Piotr Mrozek, Tomasz Bednarski, Daniel Dąbrowski, Janusz Czapski i Jędrzej Nowak. To właśnie ci zawodnicy powinni liczyć się w walce o zwycięstwo w kolejnym turnieju. Zapraszamy do rywalizacji!

Odsłon: 3678
Komentarzy: 2
09:34, 04.02.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Typer @ 11:34, 04.02.2015r. IP: *.*.49.98

Wygra znowu Jordan?

a. @ 13:31, 04.02.2015r. IP: *.*.227.6

Prawdopodobnie tak, Kuba długo nie grał, Daniel kontuzjowany, więc...czekamy na niespodzianki ;]

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo