« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 kwietnia 2020 r., imieniny Izydora, Wacława, Platona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisowa batalia z udziałem najlepszych

Aż 25 zawodników przystąpiło do rywalizacji w drugim turnieju tenisowym open organizowanym przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe. Zainteresowanie zawodami było jeszcze większe, ale nie dla wszystkich starczyło miejsca w imprezie.


Pierwszy turniej został rozegrany w sali sportowej Gimnazjum nr 2. Tym razem zawody rozgrywane będą w ZS nr 5 przy ulicy Berlinga. Zainteresowanie imprezą było tak duże, że OST ograniczyło zgłoszenia przy 25 osobach. Z racji konieczności rozegrania turnieju jednego dnia mecze zostały skrócone do sześciu gemów.

 

W zawodach mamy możliwość oglądania wszystkich najlepszych ostrołęckich zawodników, a także gości z sąsiednich miast. Rywalizacja w turnieju z pewnością będzie bardzo ciekawa, a mecze z udziałem najlepszych zawodników dostarczą dużo emocji. Faworytem imprezy jest Jordan Czapski, ale chętnych do odebrania mu fotela lidera nie brakuje.

 

Najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem po pierwszym turnieju był właśnie Jordan Czapski, który w finale poprzedniego turnieju pokonał swojego brata - Konrada. Kto tym razem okaże się najlepszy? Zapraszamy do kibicowania zawodnikom z naszego miasta w hali ZS nr 5 przy ulicy Berlinga.Najważniejszą imprezą w pierwszej części sezonu będą Halowe Mistrzostwa Miasta Ostrołęki, zaplanowane na 28-29 marca w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach.

Odsłon: 3015
Komentarzy: 0
10:25, 07.02.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo