« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisowa batalia z udziałem najlepszych

Aż 25 zawodników przystąpiło do rywalizacji w drugim turnieju tenisowym open organizowanym przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe. Zainteresowanie zawodami było jeszcze większe, ale nie dla wszystkich starczyło miejsca w imprezie.


Pierwszy turniej został rozegrany w sali sportowej Gimnazjum nr 2. Tym razem zawody rozgrywane będą w ZS nr 5 przy ulicy Berlinga. Zainteresowanie imprezą było tak duże, że OST ograniczyło zgłoszenia przy 25 osobach. Z racji konieczności rozegrania turnieju jednego dnia mecze zostały skrócone do sześciu gemów.

 

W zawodach mamy możliwość oglądania wszystkich najlepszych ostrołęckich zawodników, a także gości z sąsiednich miast. Rywalizacja w turnieju z pewnością będzie bardzo ciekawa, a mecze z udziałem najlepszych zawodników dostarczą dużo emocji. Faworytem imprezy jest Jordan Czapski, ale chętnych do odebrania mu fotela lidera nie brakuje.

 

Najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem po pierwszym turnieju był właśnie Jordan Czapski, który w finale poprzedniego turnieju pokonał swojego brata - Konrada. Kto tym razem okaże się najlepszy? Zapraszamy do kibicowania zawodnikom z naszego miasta w hali ZS nr 5 przy ulicy Berlinga.Najważniejszą imprezą w pierwszej części sezonu będą Halowe Mistrzostwa Miasta Ostrołęki, zaplanowane na 28-29 marca w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach.

Odsłon: 3042
Komentarzy: 0
10:25, 07.02.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Korty MZOS-TiIT były areną zmagań jednego z najważniejszych turniejów w roku. 30 tenisistów stanęło do walki w Mistrzostwach Miasta Ostrołęki w tenisie ziemnym o puchar prezydenta miasta - Łukasza Kulika.

Darmowe zajęcia z tenisa

Darmowe zajęcia z tenisa

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe dzięki Urzędowi Miasta Ostrołęka organizuje bezpłatne szkolenie tenisowe dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Sportowe Wakacje w Mieście". Zaczynają się już w poniedziałek.

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Aż 30 tenisistów z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, ale również sąsiednich miejscowości przystąpi do rywalizacji na kortach ziemnych. Zmagania w mistrzostwach miasta zostaną przeprowadzone o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Poznaj plan rywalizacji w zawodach.

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną przeprowadzone Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Łukasza Kulika przystąpią najlepsi zawodnicy z całego regionu. Chcesz dołączyć?

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Na kortach tenisowych przy ulicy Hallera w miniony weekend rywalizowali seniorzy, ale również dzieci i młodzież. W turnieju młodzieżowym zwyciężył Kuba Bieżuński, a w turniejach dla najmłodszych tenisistów - Borys Michalik i Julian Żerański.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo