« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 7 lipca 2020 r., imieniny Estery, Metodego, Kiry

Moja Ostrołęka

Aktualności

Czapski z drugim turniejowym zwycięstwem

Jordan Czapski wygrał drugie w sezonie halowym zawody organizowane przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe. Tym razem okazał się najlepszy w hali ZS nr 5 przy ulicy Berlinga. W finale po zaciętym pojedynku odniósł zwycięstwo nad Danielem Dąbrowskim 7:6.


Do rywalizacji w zawodach przystąpiło 25 zawodników, głównie z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. W imprezie nie zabrakło ciekawych starć, a skrócenie spotkań do sześciu gemów sprawiło, że rywalizacja była jeszcze bardziej emocjonująca. Każdy rozegrany gem miał niezwykle duże znaczenie dla losów całego pojedynku.

 

W zawodach najlepszy okazał się Jordan Czapski, który kolejno pokonał Pawła Muracha 6:1, Pawła Kwiatkowskiego 6:2 i Grzegorza Prota 6:2. W finałowym meczu okazał się lepszy od Daniela Dąbrowskiego dopiero w tie-breaku, którego wygrał 7:4. Niezwykle emocjonujące starcie miało miejsce również w półfinałowym starciu, w którym Daniel Dąbrowski pokonał Piotra Mrozka 7:6, w tie-breaku do 4.

 

Ćwierćfinały:
Jor. Czapski - Kwiatkowski 6:2
Woźniak - Prot 0:6
Mrozek - Terlikowski 7:5
Dąbrowski - B. Otłowski 6:4

 

Półfinały:
Jor. Czapski - Prot 6:2
Dąbrowski - Mrozek 7:6 (4)

 

Finał:
Czapski - Dąbrowski 7:6 (4)


Esprit

W klasyfikacji generalnej po dwóch turniejach na prowadzeniu znajduje się Jordan Czapski z dorobkiem 26 punktów. Kolejne pozycje zajmują Piotr Mrozek i Daniel Dąbrowski, którzy zgromadzili po 14 punktów. Sklasyfikowanych jest obecnie 34 zawodników.

Odsłon: 2770
Komentarzy: 0
08:00, 10.02.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Darmowe zajęcia z tenisa

Darmowe zajęcia z tenisa

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe dzięki Urzędowi Miasta Ostrołęka organizuje bezpłatne szkolenie tenisowe dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Sportowe Wakacje w Mieście". Zaczynają się już w poniedziałek.

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Aż 30 tenisistów z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, ale również sąsiednich miejscowości przystąpi do rywalizacji na kortach ziemnych. Zmagania w mistrzostwach miasta zostaną przeprowadzone o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Poznaj plan rywalizacji w zawodach.

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną przeprowadzone Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Łukasza Kulika przystąpią najlepsi zawodnicy z całego regionu. Chcesz dołączyć?

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Na kortach tenisowych przy ulicy Hallera w miniony weekend rywalizowali seniorzy, ale również dzieci i młodzież. W turnieju młodzieżowym zwyciężył Kuba Bieżuński, a w turniejach dla najmłodszych tenisistów - Borys Michalik i Julian Żerański.

Triumf Kosowskiego na otwarcie sezonu

Triumf Kosowskiego na otwarcie sezonu

Reprezentant UKS Return Ostrołęka Wiktor Kosowski okazał się najlepszym zawodnikiem na otwarcie nowego sezonu tenisowego na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W finałowej konfrontacji pokonał w dwóch setach ostrołęczanina Bartosza Muracha 6:0 6:3.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo