« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 28 marca 2020 r., imieniny Anieli, Renaty, Kastora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Czapski z drugim turniejowym zwycięstwem

Jordan Czapski wygrał drugie w sezonie halowym zawody organizowane przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe. Tym razem okazał się najlepszy w hali ZS nr 5 przy ulicy Berlinga. W finale po zaciętym pojedynku odniósł zwycięstwo nad Danielem Dąbrowskim 7:6.


Do rywalizacji w zawodach przystąpiło 25 zawodników, głównie z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. W imprezie nie zabrakło ciekawych starć, a skrócenie spotkań do sześciu gemów sprawiło, że rywalizacja była jeszcze bardziej emocjonująca. Każdy rozegrany gem miał niezwykle duże znaczenie dla losów całego pojedynku.

 

W zawodach najlepszy okazał się Jordan Czapski, który kolejno pokonał Pawła Muracha 6:1, Pawła Kwiatkowskiego 6:2 i Grzegorza Prota 6:2. W finałowym meczu okazał się lepszy od Daniela Dąbrowskiego dopiero w tie-breaku, którego wygrał 7:4. Niezwykle emocjonujące starcie miało miejsce również w półfinałowym starciu, w którym Daniel Dąbrowski pokonał Piotra Mrozka 7:6, w tie-breaku do 4.

 

Ćwierćfinały:
Jor. Czapski - Kwiatkowski 6:2
Woźniak - Prot 0:6
Mrozek - Terlikowski 7:5
Dąbrowski - B. Otłowski 6:4

 

Półfinały:
Jor. Czapski - Prot 6:2
Dąbrowski - Mrozek 7:6 (4)

 

Finał:
Czapski - Dąbrowski 7:6 (4)W klasyfikacji generalnej po dwóch turniejach na prowadzeniu znajduje się Jordan Czapski z dorobkiem 26 punktów. Kolejne pozycje zajmują Piotr Mrozek i Daniel Dąbrowski, którzy zgromadzili po 14 punktów. Sklasyfikowanych jest obecnie 34 zawodników.

Odsłon: 2740
Komentarzy: 0
08:00, 10.02.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo