« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 7 lipca 2020 r., imieniny Estery, Metodego, Kiry

Moja Ostrołęka

Aktualności

Deblowe starcia tenisistów w Kadzidle i Lelisie

Dwanaście par deblowych przystąpiło do rywalizacji w turnieju rozgrywanych w halach w Kadzidle i Lelisie. Najlepsi w całych zawodach okazali się bracia Czapsy - Konrad i Jordan, który w finale zawodów pokonali parę Bartosz Nowak - Maciej Leonarski 6:1, 6:2.


Do turnieju zgłosiło się dwanaście par deblowych. Zawodnicy zostali rozlosowani do czterech grup, po trzy pary w każdej grupie. Dwie grupy A i B rozegrały mecze w hali sportowej Zespołu Szkół Powiatowych w Kadzidle. Pozostali tenisiści rozlosowani do grupy C i D rozegrali mecze w hali sportowej Zespołu Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lelisie.

 

W hali sportowej w Lelisie zostały również rozegrane spotkania półfinałowe i finałowe. Po zaciętych i emocjonujących meczach tenisowych w silnie obsadzonym turnieju deblowym, zostali wyłonieni zwycięzcy poszczególnych grup.

 

Zwycięzcami, wygrywając wszystkie spotkania w swoich grupach zostali: w grupie A: Bartosz Nowak i Maciej Leonarski, w grupie B: Jordan Czapski i Konrad Czapski, w grupie C: Dariusz Terlikowski i Adam Otłowski, w grupie D: Wiesław Wyszkowski i Stefan Bieniecki.

W rywalizacji pierwszego spotkania półfinałowego zwycięzcami meczu okazali się

 

Jordan Czapski i Konrad Czapski pokonując Dariusza Terlikowskiego i Adama Otłowskiego wynikiem 6:3, 6:0. W drugim spotkaniu półfinałowym zwycięzcą meczu została para w składzie: Bartosz Nowak i Maciej Leonarski, która pokonała Wiesława Wyszkowskiego i Stefana Bienieckiego wynikiem 3:6, 6:3, 10:7 (tie-break).


JBB

Cały turniej deblowy wygrała bezapelacyjnie para tenisowa braci Czapskich w osobach: Jordana i Konrada pokonując w spotkaniu finałowym Bartosza Nowaka i Macieja Leonarskiego wynikiem 6:1, 6:2.

Odsłon: 2720
Komentarzy: 0
10:05, 03.03.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Darmowe zajęcia z tenisa

Darmowe zajęcia z tenisa

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe dzięki Urzędowi Miasta Ostrołęka organizuje bezpłatne szkolenie tenisowe dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Sportowe Wakacje w Mieście". Zaczynają się już w poniedziałek.

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Aż 30 tenisistów z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, ale również sąsiednich miejscowości przystąpi do rywalizacji na kortach ziemnych. Zmagania w mistrzostwach miasta zostaną przeprowadzone o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Poznaj plan rywalizacji w zawodach.

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną przeprowadzone Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Łukasza Kulika przystąpią najlepsi zawodnicy z całego regionu. Chcesz dołączyć?

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Na kortach tenisowych przy ulicy Hallera w miniony weekend rywalizowali seniorzy, ale również dzieci i młodzież. W turnieju młodzieżowym zwyciężył Kuba Bieżuński, a w turniejach dla najmłodszych tenisistów - Borys Michalik i Julian Żerański.

Triumf Kosowskiego na otwarcie sezonu

Triumf Kosowskiego na otwarcie sezonu

Reprezentant UKS Return Ostrołęka Wiktor Kosowski okazał się najlepszym zawodnikiem na otwarcie nowego sezonu tenisowego na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W finałowej konfrontacji pokonał w dwóch setach ostrołęczanina Bartosza Muracha 6:0 6:3.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo