« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 28 marca 2020 r., imieniny Anieli, Renaty, Kastora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Deblowe starcia tenisistów w Kadzidle i Lelisie

Dwanaście par deblowych przystąpiło do rywalizacji w turnieju rozgrywanych w halach w Kadzidle i Lelisie. Najlepsi w całych zawodach okazali się bracia Czapsy - Konrad i Jordan, który w finale zawodów pokonali parę Bartosz Nowak - Maciej Leonarski 6:1, 6:2.


Do turnieju zgłosiło się dwanaście par deblowych. Zawodnicy zostali rozlosowani do czterech grup, po trzy pary w każdej grupie. Dwie grupy A i B rozegrały mecze w hali sportowej Zespołu Szkół Powiatowych w Kadzidle. Pozostali tenisiści rozlosowani do grupy C i D rozegrali mecze w hali sportowej Zespołu Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lelisie.

 

W hali sportowej w Lelisie zostały również rozegrane spotkania półfinałowe i finałowe. Po zaciętych i emocjonujących meczach tenisowych w silnie obsadzonym turnieju deblowym, zostali wyłonieni zwycięzcy poszczególnych grup.

 

Zwycięzcami, wygrywając wszystkie spotkania w swoich grupach zostali: w grupie A: Bartosz Nowak i Maciej Leonarski, w grupie B: Jordan Czapski i Konrad Czapski, w grupie C: Dariusz Terlikowski i Adam Otłowski, w grupie D: Wiesław Wyszkowski i Stefan Bieniecki.

W rywalizacji pierwszego spotkania półfinałowego zwycięzcami meczu okazali się

 

Jordan Czapski i Konrad Czapski pokonując Dariusza Terlikowskiego i Adama Otłowskiego wynikiem 6:3, 6:0. W drugim spotkaniu półfinałowym zwycięzcą meczu została para w składzie: Bartosz Nowak i Maciej Leonarski, która pokonała Wiesława Wyszkowskiego i Stefana Bienieckiego wynikiem 3:6, 6:3, 10:7 (tie-break).


Łubudu

Cały turniej deblowy wygrała bezapelacyjnie para tenisowa braci Czapskich w osobach: Jordana i Konrada pokonując w spotkaniu finałowym Bartosza Nowaka i Macieja Leonarskiego wynikiem 6:1, 6:2.

Odsłon: 2686
Komentarzy: 0
10:05, 03.03.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo