« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 29 września 2020 r., imieniny Michała, Michaliny, Gabriela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Karol Bojarski najlepszy w Grand Prix Mińska Maz.

Reprezentant UŚKS Ostrołęka Karol Bojarski zapisał na swoim koncie sukces w zawodach pływackich Grand Prix Mińska Mazowieckiego. Podopieczny trenera Włodzimierza Janczewskiego zdobył dwa złote medal na 50 m stylem motylkom i 100 m grzbietowym.


- Karol nie dał żadnych szans rywalom i wygrał obydwie konkurencje jakie były rozgrywane w tej edycji - podkreśla trener Włodzimierz Janczewski. - Świetny wynik Karola na 50 m stylem motylkowym 0:27,31 świadczy o tym, jest dobrze przygotowany do startu w reprezentacji Polski już w najbliższy weekend w Grand Prix Morawy.W zawodach dobrze zaprezentowali się najmłodsi nasi pływacy, Rafał Murawski startując o rok ze starszymi zawodnikami na 50 m stylem grzbietowym zajął czwarte miejsce z nowym rekordem życiowym, a Julia Bożomańska i Kamil Bojarski w rywalizacji z o dwa lata starszymi pływaczkami i pływakami tym razem zostali sklasyfikowani za podium rywalizacji.

Odsłon: 4051
Komentarzy: 0
08:48, 05.03.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Reprezentanci Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowe WOPR-OS powrócili do treningów i już planują starty w zawodach. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego trenują pięć razy w tygodniu na basenie w Ostrowi Mazowieckiej.

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS od blisko trzech miesięcy trenują indywidualnie i czekają na możliwość regularnych treningów na basenie. Większość tegorocznych imprez została odwołana, kilka przeniesiono na inny termin.

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Trzech podopiecznych trenera Dariusza Małkowskiego zdobyło w minionym roku wiele medali. Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski i Hubert Nakielski, z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Ostrołęce, zostali docenieni również przez prezydenta.

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Angelika Wikieł ma za sobą udane starty w 2019 roku. Prezydent Łukasz Kulik postanowił wynagrodzić ciężką pracę pływaczki i przyznał jej stypendium sportowe. Podopieczna swojej starszej siostry Manueli zdobyła m.in. trzy złote medale podczas Grand Prix Polski.

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Dzieci i młodzież szkolna z województwa mazowieckiego od poniedziałku 10 lutego rozpoczynają zimową przerwę w nauce. Teraz mogą wypocząć spędzając aktywnie czas m.in. w Aquarium. Zobacz jaką ofertę, dla uczniów i rodzin, przygotował ostrołęcki park wodny.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo