« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 16 lutego 2020 r., imieniny Danuty, Julianny, Daniela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Karol Bojarski najlepszy w Grand Prix Mińska Maz.

Reprezentant UŚKS Ostrołęka Karol Bojarski zapisał na swoim koncie sukces w zawodach pływackich Grand Prix Mińska Mazowieckiego. Podopieczny trenera Włodzimierza Janczewskiego zdobył dwa złote medal na 50 m stylem motylkom i 100 m grzbietowym.


- Karol nie dał żadnych szans rywalom i wygrał obydwie konkurencje jakie były rozgrywane w tej edycji - podkreśla trener Włodzimierz Janczewski. - Świetny wynik Karola na 50 m stylem motylkowym 0:27,31 świadczy o tym, jest dobrze przygotowany do startu w reprezentacji Polski już w najbliższy weekend w Grand Prix Morawy.W zawodach dobrze zaprezentowali się najmłodsi nasi pływacy, Rafał Murawski startując o rok ze starszymi zawodnikami na 50 m stylem grzbietowym zajął czwarte miejsce z nowym rekordem życiowym, a Julia Bożomańska i Kamil Bojarski w rywalizacji z o dwa lata starszymi pływaczkami i pływakami tym razem zostali sklasyfikowani za podium rywalizacji.

Odsłon: 3952
Komentarzy: 0
08:48, 05.03.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo