« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 lipca 2020 r., imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Decydujące starcia. Halowe Mistrzostwa Ostrołęki

Ponad trzydziestu tenisów sklasyfikowanych jest obecnie na liście rankingowej Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. Po trzech turniejach zdecydowanie liderem jest Jordan Czapski. Czy w Halowych Mistrzostwach Ostrołęki potwierdzi swoją dominację?


Na najważniejszą imprezę sezonu halowego Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zaprasza już w sobotę, 28 marca do hali SP nr 10 przy ulicy Berlinga. Halowe Mistrzostwa Miasta Ostrołęki Open zostały przewidziane dla mieszkańców Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego.

 

Impreza początkowo miała zostać rozegrane w hali przy ulicy Partyzantów, ale ta nie jest jeszcze gotowa na przyjęcie tenisistów. Sobotnie zawody będą turniejem kończącym okres zimowych batalii, które rozgrywane były na gościnnych halach ostrołęckich szkół - ZS nr 5 i SP nr 10. Po tych zawodach tenisiści przeniosą się na korty ziemny przy ulicy Hallera.

 

Zgłoszenia przed imprezą można kierować do czwartku, 26 marca do godz. 20.00, do prezesa OST Jędrzeja Nowaka pod numerem tel. 668 777 393 (przyjmowane również w formie SMS). Wpisowe do zawodów wynosi 15 złotych (członkowie OST 10 zł). Turniej jest jednodniowy, a o długości rozgrywania meczów zdecydują organizatorzy po otrzymaniu wszystkich zgłoszeń tenisistów, którzy będą chcieli uczestniczyć w zawodach.W ubiegłym sezonie Halowe Mistrzostwa Ostrołęki wygrał Rafał Kołodziejski, który w finałowym spotkaniu pokonał Marka Dawidczyka 9:2. Do rywalizacji w zawodach przystąpiło 23 zawodników z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Jak będzie tym razem?

Odsłon: 2142
Komentarzy: 4
11:25, 24.03.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną przeprowadzone Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Łukasza Kulika przystąpią najlepsi zawodnicy z całego regionu. Chcesz dołączyć?

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Na kortach tenisowych przy ulicy Hallera w miniony weekend rywalizowali seniorzy, ale również dzieci i młodzież. W turnieju młodzieżowym zwyciężył Kuba Bieżuński, a w turniejach dla najmłodszych tenisistów - Borys Michalik i Julian Żerański.

Triumf Kosowskiego na otwarcie sezonu

Triumf Kosowskiego na otwarcie sezonu

Reprezentant UKS Return Ostrołęka Wiktor Kosowski okazał się najlepszym zawodnikiem na otwarcie nowego sezonu tenisowego na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W finałowej konfrontacji pokonał w dwóch setach ostrołęczanina Bartosza Muracha 6:0 6:3.

Turnieje tenisowe dla dzieci i młodzieży

Turnieje tenisowe dla dzieci i młodzieży

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe już w najbliższy weekend zaprasza do rywalizacji na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Na otwarcie sezonu zagrają nie tylko seniorzy, ale również dzieci i młodzież w trzech kategoriach wiekowych.

Tenisiści otworzą sezon na kortach. Weź udział

Tenisiści otworzą sezon na kortach. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zaprezentują się tenisiści z całego regionu. W turnieju otwarcia sezonu w dniach 20-21 czerwca nie zabraknie okazji do rywalizacji i rewanżów z poprzedniego sezonu. Kto tym razem okaże się najlepszy?

» Wasze komentarze

Tede @ 15:56, 24.03.2015r. IP: *.*.158.83

Czapski nie wygra, ale Konrad, nie Jordan.

grający @ 20:47, 24.03.2015r. IP: *.*.109.14

Dlaczego tak dużych zawodów nie można rozegrać, na dwóch halach a nie na jednej skoro są one obok siebie - na jednej ulicy vis a vis ?!...Znowu turniej do 6 gemów?.....takie granie wypacza wyniki turnieju i nie zachęca do udziału nowych graczy.

Fan tenisa @ 22:19, 24.03.2015r. IP: *.*.51.146

Jordan jest bardzo dobry przyznaję.Ale niespodzianka mile widziana.Może Dąbrowski,może kto inny któż to wie.

Tede @ 09:19, 25.03.2015r. IP: *.*.158.83

Takie uwagi warto zgłosić od zarządu klubu, bo pisanie w komentarzach pewnie niewiele zmieni. To prezes o wszystkich i wszystkim decyduje.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo