« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 lipca 2020 r., imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisowa batalia w Czerwinie (zdjęcia, wideo)

Ponad pięćdziesięciu zawodników z kilkunastu miejscowości przystąpiło do rywalizacji w I Grand Prix Tenisa Stołowego. Rywalizacja toczyła się w trzech kategoriach wiekowych o puchar i nagrody ufundowane przez wójta gminy Czerwin Ryszarda Gocłowskiego.


Do rywalizacji w zawodach przystąpili tenisiści stołowi z Mławy, Ciechanowa, Łomży, Wąsewa, Czerwina, Rzekunia, Goworowa, Ostrołęki, Pisk i Nagoszewa.
- Bardzo się cieszymy, że tak duża grupa zawodniczek i zawodników pojawiła się w Czerwinie, aby rywalizować w turnieju tenisa stołowego - podkreśla wójt Ryszard Gocłowski. - Warunki do uprawiania różnego rodzaju dyscyplin w gminie są coraz lepsze i widać, że dużo osób chce korzystać z obiektów sportowych.

 

W turnieju tenisa stołowego najwięcej zawodników przystąpiło do rywalizacji w kategorii senior open. Po emocjonującej rywalizacji wygrał Roman Mierzejewski z Rzekunia, który finale pokonał Pawła Szmila z Ciechanowa. Trzecie miejsce zajął Paweł Dulewicz z Rzekunia.

W gronie juniorów do lat 18 najlepszy okazał się Jakub Dudziec z Goworowa, który w decydującej batalii okazał się lepszy od Krzysztofa Chrostowskiego z Czerwina. Trzecie miejsce wywalczył Marek Gocłowski z Czerwina. Emocji nie brakowało również w rywalizacji weteranów +45. Najlepszy okazał się Marek Ostromecki z Mławy, przed Zbigniewem Zajewskim i Zbigniewem Kaczyńskim (obaj z Ostrołęki).


Łubudu

W rywalizacji nie zabrakło również kobiet. Najlepszą okazała się Anna Długokęcka z Pisk. W sumie w rywalizacji wzięło udział ponad pięćdziesiąt osób, a organizatorzy i władze gminy zapowiedziały kolejną edycję imprezy.
- Cieszymy się, że pierwsze tego typu zawody cieszyły się tak dużym zainteresowaniem - podkreśla główny organizator Krzysztof Tyszka. - To było kilka godzin świetnej zabawy, sportowej rywalizacji, którą będziemy chcieli powtórzyć jeszcze jesienią. Już teraz mogę zaprosić wszystkich na drugą edycję zawodów.

 

Zobacz zdjęcia:
I Grand Prix Tenisa Stołowy o Puchar Wójta Gminy Czerwin (22.03.2015)

 

Odsłon: 5041
Komentarzy: 5
11:31, 24.03.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną przeprowadzone Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Łukasza Kulika przystąpią najlepsi zawodnicy z całego regionu. Chcesz dołączyć?

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Na kortach tenisowych przy ulicy Hallera w miniony weekend rywalizowali seniorzy, ale również dzieci i młodzież. W turnieju młodzieżowym zwyciężył Kuba Bieżuński, a w turniejach dla najmłodszych tenisistów - Borys Michalik i Julian Żerański.

Triumf Kosowskiego na otwarcie sezonu

Triumf Kosowskiego na otwarcie sezonu

Reprezentant UKS Return Ostrołęka Wiktor Kosowski okazał się najlepszym zawodnikiem na otwarcie nowego sezonu tenisowego na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W finałowej konfrontacji pokonał w dwóch setach ostrołęczanina Bartosza Muracha 6:0 6:3.

Turnieje tenisowe dla dzieci i młodzieży

Turnieje tenisowe dla dzieci i młodzieży

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe już w najbliższy weekend zaprasza do rywalizacji na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Na otwarcie sezonu zagrają nie tylko seniorzy, ale również dzieci i młodzież w trzech kategoriach wiekowych.

Tenisiści otworzą sezon na kortach. Weź udział

Tenisiści otworzą sezon na kortach. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zaprezentują się tenisiści z całego regionu. W turnieju otwarcia sezonu w dniach 20-21 czerwca nie zabraknie okazji do rywalizacji i rewanżów z poprzedniego sezonu. Kto tym razem okaże się najlepszy?

» Wasze komentarze

wierny @ 12:55, 24.03.2015r. IP: *.*.37.21

Super sprawa oby więcej edycji ! wszędzie tylko kopana i kopana ;/

tenisista @ 14:10, 24.03.2015r. IP: *.*.158.83

Super, brawo dla organizatora i wójta. Z tego co słyszałem będą kolejne edycje zawodów.

Dominator @ 15:27, 24.03.2015r. IP: *.*.54.179

Pozdrowienia dla ekipy grającej z Czerwina i Ostrołęki oraz Rzekunia!!!!!!!Zabrakło tylko......:):)no wiecie kogo :):)zacykał i tyle!!!!!

Misiol @ 04:49, 25.03.2015r. IP: *.*.209.31

Zacykał - to pewne, ale że brakowało to przegiąłeś.

misiak @ 06:44, 25.03.2015r. IP: *.*.158.150

nieee brakowało ;) przynajmniej było granie, a nie pokrzykiwanie i gadanie ;)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo