« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 kwietnia 2020 r., imieniny Izydora, Wacława, Platona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Trzy brązy Pawła i Igi w Ostródzie i Rumi

Kolejny bardzo udany występ zapisali na swoim koncie koncie Paweł Majkowski i Iga Prusaczyk. Tym razem podopieczni trenera Katarzyny Orlickiej startowali w dwóch ogólnopolskich turniejach. Z obu przywieźli niezwykle wartościowe wyniki i okazałe trofea.


W Ogólnopolskim Turnieju Tańca Fokus 2015 pod patronatem Starosty Ostródzkiego i burmistrza Ostródy, zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria wywalczyli brązowy medal w tańcach standardowych w kategorii wiekowej 14-15 lat, klasa taneczna B.
- Sobotni turniej był tylko małą rozgrzewką do dalszych sukcesów - podkreśla trener Katarzyna Orlicka.

 

W prestiżowym Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Rumi Grand Prix Polski (Ekstraklasa Junior II), Paweł z Igą wywalczyli kolejne dwa brązowe medale. W zawodach uplasowali się na trzecim miejscu w tańcach standardowych i trzecim miejscu w tańcach latynoamerykańskich, w których ulegli jedynie półfinalistom mistrzostw Polski i aktualnym mistrzom Polski Junior II.Paweł Majkowski i Iga Prusaczyk reprezentują Uczniowski Klub Sportowy Atria, działający przy Klubie Lokator OSM, a trenerem pary jest Katarzyna Orlicka.

Odsłon: 6367
Komentarzy: 3
10:25, 25.03.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy klubie Lokator OSM, reprezentowali Ostrołękę podczas Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego Grupa - Majster Cup Sierpc 2019. Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński wytańczyli złote medale.

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria przywieźli worek medali z Podlasia. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej rywalizowali o puchar wójta gminy Piątnica, ogólnopolskim turnieju tańca sportowego w Łomży i Grajewie.

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

Klara i Filip Radeccy nie mieli sobie równych, podczas minionego weekendu, na mistrzostwach w Warszawie. Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria wrócili do domu z dwoma złotymi medalami w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Tańczyli 'o Złotą Podwiązkę' (zdjęcia, wideo)

Tańczyli "o Złotą Podwiązkę" (zdjęcia, wideo)

XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "o Złotą Podwiązkę" przeszedł do historii. Pary z całego kraju rywalizowały na parkiecie w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Nie brakowało również ostrołęckich tancerzy.

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Od godz. 10.00 tancerze z całego kraju będą rywalizować, w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta w Ostrołęce, w trzydziestej piątej edycji ogólnopolskiego turnieju tańca towarzyskiego. Uczestnicy zawodów powalczą "o Złotą Podwiązkę".

» Wasze komentarze

ciotka z Warmii @ 07:21, 26.03.2015r. IP: *.*.180.250

Brawo Iga, jesteś wspaniała.

YYY @ 09:11, 26.03.2015r. IP: *.*.172.1

PAWEŁ JESTEŚ SUPER , NATOMIAST IGA NIE DO PODROBIENIA . GRATULUJĘ. ALLELUJA I DO PRZODU.

nnnnnnnnnnn @ 14:29, 26.03.2015r. IP: *.*.6.127

Pavlito !

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo