« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

KK24h na starcie Poland Bike Marathon

Pierwszy etap cyklu wyścigów amatorów na rowerach górskich Lotto Poland Bike Marathon 2015 odbędzie się w niedzielę, 29 marca w Otwocku. Do rywalizacji w tegorocznych zawodach szykują się zawodniczki i zawodnicy Klubu Kolarskiego 24h.


Oddalony od Warszawy o zaledwie 20 km Otwock trzeci raz z rzędu znalazł się na mapie Poland Bike, ale po raz pierwszy stanie się inauguracyjną areną cyklu. Będzie to szczególny etap, bo upamiętniający zmarłego w ubiegłym roku Andrzeja Litwinienko, wspaniałego kolarza z Otwocka, wielkiego przyjaciela Poland Bike Marathon.
- Zapraszam do Otwocka na przywitanie wiosny na dwóch kółkach - mówi organizator Lotto Poland Bike Marathon Grzegorz Wajs. - To będzie trzecia nasza wizyta w Otwocku, ale pierwsza bez Andrzeja Litwinienki. Był cudownym człowiekiem, oddanym kolarstwu, wielokrotnie startował i stawał na podium Poland Bike Marathon.

 

Dla nas najważniejsze będą starty zawodników Klub Kolarskiego 24h prowadzonego przez Marka Karczewskiego.
- Uwzględniając opinie naszych zawodników zdecydowaliśmy, że wystartujemy w tym sezonie w Maratonah Kresowych MTB rozgrywanych na Podlasiu, a także cyklach Mazovia MTB, Poland Bike MTB oraz Legia MTB rozgrywanych na Mazowszu - podkreśla prezes KK24h.To nie jedyne plany, jakie w 2015 roku stawiają przed sobą reprezentanci Klubu Kolarskiego 24h.
- Chcielibyśmy także wystartować z młodzieżą w wyścigach MTB i szosowych zaliczanych do Pucharu Polski, jednak do tego typu startów niezbędne jest dla zawodników wykupienie licencji w PZKol - mówi Marek Karczewski. - To wiąże się z poniesieniem kolejnych kosztów, wykonania odpowiednich badań lekarskich i opłat licencyjnych.


Lotto Poland Bike Marathon w tym roku zawita m.in. do Legionowa, Nadarzyna, Płocka, Wąchocka, Marek, Kielce, ale także Jasienicy k. Ostrowi Mazowieckiej. O startach kolarzy KK24h w tych imprezach będziemy informować na łamach naszego serwisu sportowego.

Odsłon: 3585
Komentarzy: 2
08:11, 28.03.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

Już po raz piąty w ramach wakacyjnej oferty dla dzieci i młodzieży, ale także dorosłych zostanie przeprowadzony Kolarski Wyścig Australijski. Głównym celem imprez jest popularyzacja kolarstwa i popularyzacja zdrowego trybu życia wśród mieszkańców miasta.

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Klub Kolarski 24h zaprasza do wspólnych rowerowych treningów w niedzielne przedpołudnia. Do wspólnych zajęć mogą dołączyć wszyscy chętni, jednak poziom zawodników jest wygórowany. Jakie trzeba spełnić kryteria?

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

W słoneczną niedzielę kolarze z całego regionu, spragnieni wspólnego treningu, spotkali się aby otworzyć sezon pn. "Ostrołęka w koło". Inicjatorem wydarzenia jest Klub Kolarski 24h. Na starcie pojawiło się piętnastu zawodników.

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Mariusz Rynkiewicz z Klubu Kolarskiego 24h od ponad dziesięciu lat jest zagorzałym pasjonatem kolarstwa. Z roku na rok osiąga coraz większe sukcesy w tej dziedzinie. Teraz postanowił podzielić się, dlaczego tak naprawdę kocha kolarstwo.

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

» Wasze komentarze

PzT @ 10:23, 28.03.2015r. IP: *.*.53.82

Naprzód chłopaki i dziewczyny. Ogień !!!

poinformowany @ 15:29, 28.03.2015r. IP: *.*.247.225

Martwi tylko brak poparcia ze strony wójta Godziny, czyżby pogniewał się na klub?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo