« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 27 lutego 2020 r., imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Moja Ostrołęka

Aktualności

KK24h na starcie Poland Bike Marathon

Pierwszy etap cyklu wyścigów amatorów na rowerach górskich Lotto Poland Bike Marathon 2015 odbędzie się w niedzielę, 29 marca w Otwocku. Do rywalizacji w tegorocznych zawodach szykują się zawodniczki i zawodnicy Klubu Kolarskiego 24h.


Oddalony od Warszawy o zaledwie 20 km Otwock trzeci raz z rzędu znalazł się na mapie Poland Bike, ale po raz pierwszy stanie się inauguracyjną areną cyklu. Będzie to szczególny etap, bo upamiętniający zmarłego w ubiegłym roku Andrzeja Litwinienko, wspaniałego kolarza z Otwocka, wielkiego przyjaciela Poland Bike Marathon.
- Zapraszam do Otwocka na przywitanie wiosny na dwóch kółkach - mówi organizator Lotto Poland Bike Marathon Grzegorz Wajs. - To będzie trzecia nasza wizyta w Otwocku, ale pierwsza bez Andrzeja Litwinienki. Był cudownym człowiekiem, oddanym kolarstwu, wielokrotnie startował i stawał na podium Poland Bike Marathon.

 

Dla nas najważniejsze będą starty zawodników Klub Kolarskiego 24h prowadzonego przez Marka Karczewskiego.
- Uwzględniając opinie naszych zawodników zdecydowaliśmy, że wystartujemy w tym sezonie w Maratonah Kresowych MTB rozgrywanych na Podlasiu, a także cyklach Mazovia MTB, Poland Bike MTB oraz Legia MTB rozgrywanych na Mazowszu - podkreśla prezes KK24h.To nie jedyne plany, jakie w 2015 roku stawiają przed sobą reprezentanci Klubu Kolarskiego 24h.
- Chcielibyśmy także wystartować z młodzieżą w wyścigach MTB i szosowych zaliczanych do Pucharu Polski, jednak do tego typu startów niezbędne jest dla zawodników wykupienie licencji w PZKol - mówi Marek Karczewski. - To wiąże się z poniesieniem kolejnych kosztów, wykonania odpowiednich badań lekarskich i opłat licencyjnych.


Lotto Poland Bike Marathon w tym roku zawita m.in. do Legionowa, Nadarzyna, Płocka, Wąchocka, Marek, Kielce, ale także Jasienicy k. Ostrowi Mazowieckiej. O startach kolarzy KK24h w tych imprezach będziemy informować na łamach naszego serwisu sportowego.

Odsłon: 3535
Komentarzy: 2
08:11, 28.03.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.

» Wasze komentarze

PzT @ 10:23, 28.03.2015r. IP: *.*.53.82

Naprzód chłopaki i dziewczyny. Ogień !!!

poinformowany @ 15:29, 28.03.2015r. IP: *.*.247.225

Martwi tylko brak poparcia ze strony wójta Godziny, czyżby pogniewał się na klub?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo