« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 16 lutego 2020 r., imieniny Danuty, Julianny, Daniela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Nowy sezon dla kolarzy KK24h ruszył w Otwocku

Reprezentanci Klubu Kolarskiego 24h rozpoczęli rywalizacji w nowym sezonie Lotto Poland Bike Marathon. Pierwsze zawody odbyły się w Otwocku z udziałem aż 1200 amatorów jazdy na rowerach górskich, o pół tysiąca więcej niż w tym samym miejscu przed rokiem.


Kolarskie Miasteczko ze startem i metą wyścigów znajdowało się na stadionie klubu OKS Start Otwock, a finisze na bieżni przypominały niezapomniane Wyścigi Pokoju. Prawdziwą gwiazdą zawodów był olimpijczyk z Atlanty (1996) Sławomir Barul. 50-letni dziś wielokrotny mistrz Polski w kolarstwie przełajowym i MTB ciągle zachwyca formą.

Na najdłuższej trasie Max (61 km) zwyciężył Arkadiusz Jusiński, przed Grzegorzem Maleszką (obaj z Renault Team) i Tomaszem Majewskim (Retro Rowery Duda Team). Wśród kobiet najszybsza była debiutująca na trasie Max Izabela Macutkiewicz (ProWomen MTB Team). Na najdłużej trasie z KK24h swoich sił próbował Wiesław Podeszwa, dla którego tym razem zabrakło miejsca na podium.

Dystans Mini (27 km) najszybciej pokonał Daniel Pepla (Airbike.pl). Bardzo dobrze zaprezentował się Bartosz Jechanowski, który był najlepszy w kategorii M1. Sebastian Korzeb tym razem został sklasyfikowany tuż za podium. Z kolei Kacper Szabłowski w gronie juniorów był trzeci. Dalsze miejsce zajął z kolei Grzegorz Ziemak.


Łubudu

W gronie kobiet triumfowała Katarzyna Różycka (Rozycky Team). Kolejne kolarskie emocje już w niedzielę, 19 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim. Wówczas reprezentanci KK24h ścigać się będą na drugim etapie Lotto Poland Bike Marathon.

Odsłon: 3854
Komentarzy: 2
10:32, 04.04.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.

» Wasze komentarze

cichy @ 18:46, 04.04.2015r. IP: *.*.55.102

Brawo.
Niedługo początek imprez na Maratonach Kresowych .

Tam to dopiero super trasy i widoki :)

kolarz @ 15:55, 05.04.2015r. IP: *.*.13.27

Gratulacje Bartek, Kacper !
Trzymajcie chłopaki koło :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo