« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

KK24h z sukcesami w Maratonach Kresowych

Jedenastu zawodników z Ostrołęki i okolic wystartowało w Michałowie w zawodach z cyklu Maratony Kresowe, zaliczanym do Pucharu Polski XCM. Mimo nie najlepszych warunków atmosferycznych zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem.


Na wyścig wybrała się spora zawodników KK24h. Organizator cyklu Maratony Kresowe przygotował trzy wymagające trasy: Mini - 9,35 km, przewyższenia 74 m, półmaraton - 34 km, przewyższenia 317 m oraz maraton - 84 km, przewyższenia 1025 m. Ciekawa trasa czekała również dla najmłodszych - mikro, 200 m (wyścig dla przedszkolaków).

 

Na trasie mini wystartowały dwie zawodniczki Klubu Kolarskiego 24h. Barbara Karczewska i Marta Gawek, która zajęła trzecie miejsce w swojej kategorii. Na trasie półmaratonu starowała męska ekipa Klubu Kolarskiego 24h: Bartosz Jechanowski, który zajął trzecie miejsce w swojej kategorii oraz Sebastian Korzeb, Arkadiusz Jechanowski, Kacper Szabłowski, Jarosław Makowiecki, Marek Karczewski, Sylwester Grabowski i Michał Gawek.


Esprit

Z 84 km trasą zmierzył się Karol Janczewski z klubu - Trasa Ostrołęka. Kolejne zawody cyklu Maratony Kresowe odbędą się w Wasilkowie w piątek, 1 maja.

Odsłon: 3790
Komentarzy: 2
10:02, 26.04.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.

» Wasze komentarze

Jasiek @ 13:02, 26.04.2015r. IP: *.*.145.217

Jarek to jest gość wielki szacun i dla reszty ekipy

Bartek @ 20:39, 26.04.2015r. IP: *.*.196.109

Gratulacje, świetne wyniki!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo