« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualno¶ci

Kolejne medale na koncie pływaków U¦KS

Trwa dobra passa najmłodszych pływaków U¦KS Ostrołęka, którzy z kolejnych już zawodów wracaj± z medalami. Doskonale spisał się Rafał Majkowski, który wywalczył puchar za drugie miejsce w klasyfikacji na najlepszego zawodnika w zawodach w Pułtusku.


Młody zawodnik U¦KS okazał się najlepszy w gronie 12-latków. Rafał w tych zawodach zdobył dwa srebrne medale na 100 m stylem grzbietowym i 100 m stylem dowolnym.

 

W ogólnopolskich zawodach o puchar burmistrza Mławy doskonale spisała się 11-letnia Julka Bożomańska, która w finale 50 m stylem grzbietowym zdobyła br±zowy medal, a Martynka Kukuć w tej samej konkurencji zajęła dziewi±te miejsce. Rafał Majkowski tym razem w finale 50 m stylem grzbietowym, z bardzo dobrym czasem 0:37.56 po zaciętym wy¶cigu, minimalnie przegrał walkę o medal i uplasował się na pi±tej lokacie.


JBB

Najmłodsza reprezentantka U¦KS 10-letnia Zosia Pragacz na tym samym dystansie zajęła miejsce dziesi±te. Zosia bardzo dobrze popłynęła na zawodach Grand Prix Mińska Mazowieckiego, gdzie na 25 m stylem grzbietowym uplasowała się tuż za podium. W zawodach udanie zaprezentował się również Maciej Samluk uzyskuj±c trzynasty czas na 25 m stylem dowolnym, a najmłodsza siedmioletnia Ala Bożomańska w swoim roczniku uzyskała trzeci czas.

Odsłon: 3421
Komentarzy: 1
10:28, 29.04.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powi±zane artykuły

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Reprezentanci Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowe WOPR-OS powrócili do treningów i już planuj± starty w zawodach. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego trenuj± pięć razy w tygodniu na basenie w Ostrowi Mazowieckiej.

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS od blisko trzech miesięcy trenuj± indywidualnie i czekaj± na możliwo¶ć regularnych treningów na basenie. Większo¶ć tegorocznych imprez została odwołana, kilka przeniesiono na inny termin.

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężk± pracę i osi±gnięcia z poprzedniego roku

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężk± pracę i osi±gnięcia z poprzedniego roku

Trzech podopiecznych trenera Dariusza Małkowskiego zdobyło w minionym roku wiele medali. Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski i Hubert Nakielski, z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Ostrołęce, zostali docenieni również przez prezydenta.

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Angelika Wikieł ma za sob± udane starty w 2019 roku. Prezydent Łukasz Kulik postanowił wynagrodzić ciężk± pracę pływaczki i przyznał jej stypendium sportowe. Podopieczna swojej starszej siostry Manueli zdobyła m.in. trzy złote medale podczas Grand Prix Polski.

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Dzieci i młodzież szkolna z województwa mazowieckiego od poniedziałku 10 lutego rozpoczynaj± zimow± przerwę w nauce. Teraz mog± wypocz±ć spędzaj±c aktywnie czas m.in. w Aquarium. Zobacz jak± ofertę, dla uczniów i rodzin, przygotował ostrołęcki park wodny.

» Wasze komentarze

Kasia @ 13:37, 29.04.2015r. IP: *.*.90.15

Gratulacje dla wszystkich tak trzymać:)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialno¶ci za tre¶ć komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należ± one do osób, które je zamie¶ciły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo