« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 27 lutego 2020 r., imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Moja Ostrołęka

Aktualno¶ci

Kolejne medale na koncie pływaków U¦KS

Trwa dobra passa najmłodszych pływaków U¦KS Ostrołęka, którzy z kolejnych już zawodów wracaj± z medalami. Doskonale spisał się Rafał Majkowski, który wywalczył puchar za drugie miejsce w klasyfikacji na najlepszego zawodnika w zawodach w Pułtusku.


Młody zawodnik U¦KS okazał się najlepszy w gronie 12-latków. Rafał w tych zawodach zdobył dwa srebrne medale na 100 m stylem grzbietowym i 100 m stylem dowolnym.

 

W ogólnopolskich zawodach o puchar burmistrza Mławy doskonale spisała się 11-letnia Julka Bożomańska, która w finale 50 m stylem grzbietowym zdobyła br±zowy medal, a Martynka Kukuć w tej samej konkurencji zajęła dziewi±te miejsce. Rafał Majkowski tym razem w finale 50 m stylem grzbietowym, z bardzo dobrym czasem 0:37.56 po zaciętym wy¶cigu, minimalnie przegrał walkę o medal i uplasował się na pi±tej lokacie.


Esprit

Najmłodsza reprezentantka U¦KS 10-letnia Zosia Pragacz na tym samym dystansie zajęła miejsce dziesi±te. Zosia bardzo dobrze popłynęła na zawodach Grand Prix Mińska Mazowieckiego, gdzie na 25 m stylem grzbietowym uplasowała się tuż za podium. W zawodach udanie zaprezentował się również Maciej Samluk uzyskuj±c trzynasty czas na 25 m stylem dowolnym, a najmłodsza siedmioletnia Ala Bożomańska w swoim roczniku uzyskała trzeci czas.

Odsłon: 3373
Komentarzy: 1
10:28, 29.04.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powi±zane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Pi±tka

Złote medale młodych pływaczek UKS Pi±tka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Pi±tka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu ¦więtokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty maj± za sob± zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzie¶ci medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Pi±tka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Pi±tka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Pi±tka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

Kasia @ 13:37, 29.04.2015r. IP: *.*.90.15

Gratulacje dla wszystkich tak trzymać:)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialno¶ci za tre¶ć komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należ± one do osób, które je zamie¶ciły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo