« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 16 lutego 2020 r., imieniny Danuty, Julianny, Daniela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kolarze KK24h dziewięć razy na podium

Aż dziewięciokrotnie w miniony weekend na podium stawali reprezentanci Klubu Kolarskiego 24h, zrzeszającego głównie zawodników z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Udany start nasi kolarze zanotowali w Maratonach Kresowych w Wasilkowie.


Pierwsze miejsce w swojej kategorii zajął Bartosz Jechanowski, który dystans 33 km pokonał w czasie 1:12:55. W rywalizacji open dało mu to dwunastą lokatę. Siódme miejsce w swojej kategorii zajął Sebastian Korzeb, a Arkadiusz Jechanowski mimo kraksy na trasie w swojej kategorii uplasował się na ósmej pozycji.

 

Aż sześć miejsc na podium w swoich kategoriach wiekowych wywalczyli reprezentanci KK24h podczas zawodów w Legionowie, gdzie odbył się kolejny etap Lotto Poland Bike Marathon. Tym razem najlepszy w swojej kategorii okazał się Sebastian Korzeb, na na drugich miejscach plasowali się Daria Parzychowska i Wiesław Podeszwa. Na najniższym stopniu podium znaleźli się: Maria Kamińska i Wiesław Kamiński. Tuż za podium znalazł się z kolei Paweł Niedbała.Trzecim startem w miniony weekend dla KK24h był etap Mazovia MTB Marathon w Piasecznie. W zawodach bardzo dobrze zaprezentował się Wiesław Podeszwa, który w swojej kategorii uplasował się drugiej pozycji. Trzecie miejsce zajęła Daria Parzychowska, a piąte Aleksandra Kowalska.

Odsłon: 3428
Komentarzy: 5
09:18, 06.05.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.

» Wasze komentarze

podium @ 10:36, 06.05.2015r. IP: *.*.65.18

W tym sezonie mamy już 25 podium :)
Gratulacje dla medalistów !

Kibic @ 10:52, 06.05.2015r. IP: *.*.247.195

No to git, jak wam tak idzie.

:) @ 12:52, 06.05.2015r. IP: *.*.192.138

Brawo

amator @ 18:21, 06.05.2015r. IP: *.*.196.80

Gratulacje - to fajne, że rower staje się co raz bardziej popularny :)

Knyszyn @ 14:00, 07.05.2015r. IP: *.*.65.18

W niedzielę jedziemy do Knyszyna na kolejny etap "Kresowych" :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo