« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Para Szyszka i Lenkiewicz blisko awansu do klasy B

Ostrołęccy tancerze Bartosz Szyszka i Magdalena Lenkiewicz reprezentujący Uczniowski Klub Sportowy Atria działający przy klubie Lokator, w ramach Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej wrócili z podboju stolicy z dwoma medalami - złotym i srebrnym.


Na najwyższym stopniu podium stanęli w tańcach standardowych, a drugą lokatę zajęli w tańcach latynoamerykańskich. Dla podopiecznych trenerki Katarzyny Orlkickiej udział w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego Feeling 2015 był bardzo udane z jeszcze jednego powodu. Aktualnie tancerze rywalizują w kategorii wiekowej 14-15 lat w klasie C.

 

Jeśli ostrołęcka para w kolejnych zawodach jeszcze dwukrotnie uplasuje się na podium w tego typy zawodach, to wywalczy awans do klasy tanecznej B.
- Sezon powoli dobiega końca i zostało już tylko kilka turniejów i szans na podium - podkreśla trenerka utalentowanej pary Katarzyna Orlicka. - Celem pary cały czas jest uzyskanie kwalifikacji na Mistrzostwa Polski 2016 i jak najwyższe lokaty w rankingu Federacji Tańca Sportowego i Grand Prix Polski Ekstraklasy FTS. Samo podniesienie klasy tanecznej na wyższą jest już tylko formalnością.



Więcej o występach tancerzy w ogólnopolskiej rywalizacji można przeczytać w naszym dziale Taniec.

Odsłon: 9741
Komentarzy: 4
08:09, 20.05.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Trzy młode tancerki nagrodzone

Trzy młode tancerki nagrodzone

Trzy zawodniczki Stowarzyszenia Rozwoju Poprzez Taniec Progres zostały wyróżnione stypendium sportowym przez prezydenta Łukasza Kulika. Po nagrodzie za wybitne osiągnięcia dla Julii Morawskiej, laury zebrały również Patrycja Prusińska, Amelia Kulesza i Sandra Bralska.

Najlepszy rok w karierze Julii Morawskiej nagrodzony

Najlepszy rok w karierze Julii Morawskiej nagrodzony

Prezydent Łukasz Kulik postanowił wyróżnić stypendium sportowym utalentowaną Julię Morawską. Złota medalistka Pucharu Świata i Mistrzostw Europy Mażoretek zasłużyła na to swoją ciężką pracą. Wielka w tym zasługa trenerki Żanety Cwaliny-Śliwowskiej.

Tancerze Atrii z sukcesami i stypendiami sportowymi

Tancerze Atrii z sukcesami i stypendiami sportowymi

Klara Radecka i Filip Radecki, decyzją prezydenta Łukasza Kulika, będą otrzymywać w 2020 roku stypendia sportowe. Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria Ostrołęka w minionym roku z powodzeniem rywalizowali na arenie krajowej.

Tancerze UKS Atria mistrzami Polski (wideo)

Tancerze UKS Atria mistrzami Polski (wideo)

Klara Radecka i Filip Radecki zostali podwójnymi mistrzami Polski Południowej. Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria reprezentowali Ostrołękę, w sobotę 21 grudnia, podczas Mistrzostw Polski Południowej Federacji Tańca Sportowego.

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy klubie Lokator OSM, reprezentowali Ostrołękę podczas Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego Grupa - Majster Cup Sierpc 2019. Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński wytańczyli złote medale.

» Wasze komentarze

xd @ 16:07, 20.05.2015r. IP: *.*.208.200

dobrze że ostrołęka się tak dobrze prezentuje teraz jest najlepsza

Xxx @ 21:26, 20.05.2015r. IP: *.*.83.250

Brawo Bartek swój chopak

bbb @ 08:54, 21.05.2015r. IP: *.*.142.190

Brawo Madzia!!

kdbs @ 22:25, 21.05.2015r. IP: *.*.171.88

Madziaa

» Dodaj komentarz




Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu



Najnowsze wideo