« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 29 września 2020 r., imieniny Michała, Michaliny, Gabriela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Pięć medali Magdy Kowalskiej w stolicy

Pięć medali, w tym dwa złote i trzy srebrne zdobyła zawodniczka UKS 5 Ostrołęka Magda Kowalska podczas Otwartych Mistrzostw Warszawy w pływaniu. Zawody odbyły się w miniony weekend na basenie Warszawianka - Wodny Park. Poznaj wyniki rywalizacji.


Podopieczna Andrzeja Pyskło dzięki swoim udanym startom została najlepszą zawodniczką w roczniku 2004, a klub UKS Piątka Ostrołęka uplasował się na 24 miejscu wśród 61 sklasyfikowanych klubów. W zawodach wzięło udział 574 zawodników całej Polski.

Magda Kowalska złote medale zdobyła na: 50 m stylem dowolnym oraz 200 m stylem motylkowym, natomiast srebrne na 100 m stylem dowolnym, 200 m stylem grzbietowym (nowy rekord życiowy) i 100 m stylem grzbietowym.

- Niewiele zabrakło, aby Magda zdobyła również złoty medal na dystansie 100 m stylem motylkowym, ponieważ w tej konkurencji uzyskała najlepszy czas - mówi trener Andrzej Pyskło. - Niestety sędziowie dopatrzyli się błędu przy jednym z nawrotów i zdecydowali o dyskwalifikacji. Wyniki Magdy to przede wszystkim efekt jej ciężkiej pracy i zaangażowanie podczas treningów.Magda Kowalska tydzień wcześniej startowała w ogólnopolskich drużynowych zawodach 10-11-latków w Ciechanowie, gdzie zdobyła brązowy medal na 200 m stylem zmiennym.

Odsłon: 3265
Komentarzy: 4
10:01, 03.06.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Reprezentanci Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowe WOPR-OS powrócili do treningów i już planują starty w zawodach. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego trenują pięć razy w tygodniu na basenie w Ostrowi Mazowieckiej.

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS od blisko trzech miesięcy trenują indywidualnie i czekają na możliwość regularnych treningów na basenie. Większość tegorocznych imprez została odwołana, kilka przeniesiono na inny termin.

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Trzech podopiecznych trenera Dariusza Małkowskiego zdobyło w minionym roku wiele medali. Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski i Hubert Nakielski, z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Ostrołęce, zostali docenieni również przez prezydenta.

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Angelika Wikieł ma za sobą udane starty w 2019 roku. Prezydent Łukasz Kulik postanowił wynagrodzić ciężką pracę pływaczki i przyznał jej stypendium sportowe. Podopieczna swojej starszej siostry Manueli zdobyła m.in. trzy złote medale podczas Grand Prix Polski.

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Dzieci i młodzież szkolna z województwa mazowieckiego od poniedziałku 10 lutego rozpoczynają zimową przerwę w nauce. Teraz mogą wypocząć spędzając aktywnie czas m.in. w Aquarium. Zobacz jaką ofertę, dla uczniów i rodzin, przygotował ostrołęcki park wodny.

» Wasze komentarze

Rodzic @ 21:14, 03.06.2015r. IP: *.*.50.1

Najlepszy klub pływacki w naszym mieście, praca z pasją i dobrymi wynikami.

Kinga Olender @ 00:55, 04.06.2015r. IP: *.*.253.32

Jesteś wielka Madzia ;) Ciężka praca nie poszła na marne ,trener świetny ,potrafi wytłumaczyć ,na treningi idzie się z wielką chęcią. UKS 5 Ostrołęka górą ;)

pływak @ 20:57, 04.06.2015r. IP: *.*.171.168

Najważniejszą imprezą są Mistrzostwa Okręgu a UKS 5 nie ma na niej...!!! bez dalszego komentarza...

Oho @ 22:48, 04.06.2015r. IP: *.*.79.32

A pływak pewnie już umie pływać i co wypływał, mieliźniany komentarz?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo