« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Moja Ostrołęka

Aktualności

KTT Fan z medalami i awansem w Promenada Cup

Bardzo dobre wyniki na swoim koncie zapisali młodzi tancerze ostrołęckiego Klubu Tańca Towarzyskiego Fan w turnieju Promenada Cup w Augustowie. Dwie pary stanęły na najwyższym stopniu podium. Którzy podopieczni trenera Jarosława Śliwowskiego wypadli najlepiej?


Podczas zawodów w Augustowie w miniony weekend najmłodsi zawodnicy KTT Fan Antoni Wawrzyński i Hanna Żebrowska stanęli na najwyższym stopniu podium w kategorii 8-9 lat, klasa G. Pierwsze miejsce w gronie dzieci 10-11 lat w klasie E wywalczyli Wiktor Śliwowski i Angelina Staszewska, uzyskując awans do wyższej klasy D.

 

Na drugim miejscu w tej samej grupie znaleźli się Paweł Kosikowski i Zuzanna Kowalska. W kategorii 12-13 lat w klasie D na czwartym miejscu w tańcach standardowych i na trzecim miejscu w tańcach latynoamerykańskich uplasowali się Miłosz Dobkowski i Wiktoria Szmit.


W kategorii kat. 14-15 lat w klasie E drugie miejsce zajęli miejsce Kacper Szmit i Zuzanna Wiszowata. W kategorii powyżej lat 15 w klasie B tuż za podium znaleźli się Łukasz Błaszczyk i Natalia Podbielska, rywalizujący w tańcach latynoamerykańskich. Na trzecim miejscu para uplasowała się w kategorii dorośli open.


Esprit

Więcej o rywalizacji ostrołęckich tancerzy w całym sezonie można przeczytać w dziale Taniec.

Odsłon: 9842
Komentarzy: 1
09:53, 14.06.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Trzy młode tancerki nagrodzone

Trzy młode tancerki nagrodzone

Trzy zawodniczki Stowarzyszenia Rozwoju Poprzez Taniec Progres zostały wyróżnione stypendium sportowym przez prezydenta Łukasza Kulika. Po nagrodzie za wybitne osiągnięcia dla Julii Morawskiej, laury zebrały również Patrycja Prusińska, Amelia Kulesza i Sandra Bralska.

Najlepszy rok w karierze Julii Morawskiej nagrodzony

Najlepszy rok w karierze Julii Morawskiej nagrodzony

Prezydent Łukasz Kulik postanowił wyróżnić stypendium sportowym utalentowaną Julię Morawską. Złota medalistka Pucharu Świata i Mistrzostw Europy Mażoretek zasłużyła na to swoją ciężką pracą. Wielka w tym zasługa trenerki Żanety Cwaliny-Śliwowskiej.

Tancerze Atrii z sukcesami i stypendiami sportowymi

Tancerze Atrii z sukcesami i stypendiami sportowymi

Klara Radecka i Filip Radecki, decyzją prezydenta Łukasza Kulika, będą otrzymywać w 2020 roku stypendia sportowe. Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria Ostrołęka w minionym roku z powodzeniem rywalizowali na arenie krajowej.

Tancerze UKS Atria mistrzami Polski (wideo)

Tancerze UKS Atria mistrzami Polski (wideo)

Klara Radecka i Filip Radecki zostali podwójnymi mistrzami Polski Południowej. Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria reprezentowali Ostrołękę, w sobotę 21 grudnia, podczas Mistrzostw Polski Południowej Federacji Tańca Sportowego.

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy klubie Lokator OSM, reprezentowali Ostrołękę podczas Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego Grupa - Majster Cup Sierpc 2019. Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński wytańczyli złote medale.

» Wasze komentarze

Kibic @ 20:29, 14.06.2015r. IP: *.*.54.121

Brawo, a kiedy zorganizujecie turniej w Oce?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo