« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 20 lutego 2020 r., imieniny Leona, Ludomiła, Lubomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

KTT Fan z medalami i awansem w Promenada Cup

Bardzo dobre wyniki na swoim koncie zapisali młodzi tancerze ostrołęckiego Klubu Tańca Towarzyskiego Fan w turnieju Promenada Cup w Augustowie. Dwie pary stanęły na najwyższym stopniu podium. Którzy podopieczni trenera Jarosława Śliwowskiego wypadli najlepiej?


Podczas zawodów w Augustowie w miniony weekend najmłodsi zawodnicy KTT Fan Antoni Wawrzyński i Hanna Żebrowska stanęli na najwyższym stopniu podium w kategorii 8-9 lat, klasa G. Pierwsze miejsce w gronie dzieci 10-11 lat w klasie E wywalczyli Wiktor Śliwowski i Angelina Staszewska, uzyskując awans do wyższej klasy D.

 

Na drugim miejscu w tej samej grupie znaleźli się Paweł Kosikowski i Zuzanna Kowalska. W kategorii 12-13 lat w klasie D na czwartym miejscu w tańcach standardowych i na trzecim miejscu w tańcach latynoamerykańskich uplasowali się Miłosz Dobkowski i Wiktoria Szmit.


W kategorii kat. 14-15 lat w klasie E drugie miejsce zajęli miejsce Kacper Szmit i Zuzanna Wiszowata. W kategorii powyżej lat 15 w klasie B tuż za podium znaleźli się Łukasz Błaszczyk i Natalia Podbielska, rywalizujący w tańcach latynoamerykańskich. Na trzecim miejscu para uplasowała się w kategorii dorośli open.


Esprit

Więcej o rywalizacji ostrołęckich tancerzy w całym sezonie można przeczytać w dziale Taniec.

Odsłon: 9445
Komentarzy: 1
09:53, 14.06.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy klubie Lokator OSM, reprezentowali Ostrołękę podczas Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego Grupa - Majster Cup Sierpc 2019. Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński wytańczyli złote medale.

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria przywieźli worek medali z Podlasia. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej rywalizowali o puchar wójta gminy Piątnica, ogólnopolskim turnieju tańca sportowego w Łomży i Grajewie.

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

Klara i Filip Radeccy nie mieli sobie równych, podczas minionego weekendu, na mistrzostwach w Warszawie. Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria wrócili do domu z dwoma złotymi medalami w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Tańczyli 'o Złotą Podwiązkę' (zdjęcia, wideo)

Tańczyli "o Złotą Podwiązkę" (zdjęcia, wideo)

XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "o Złotą Podwiązkę" przeszedł do historii. Pary z całego kraju rywalizowały na parkiecie w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Nie brakowało również ostrołęckich tancerzy.

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Od godz. 10.00 tancerze z całego kraju będą rywalizować, w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta w Ostrołęce, w trzydziestej piątej edycji ogólnopolskiego turnieju tańca towarzyskiego. Uczestnicy zawodów powalczą "o Złotą Podwiązkę".

» Wasze komentarze

Kibic @ 20:29, 14.06.2015r. IP: *.*.54.121

Brawo, a kiedy zorganizujecie turniej w Oce?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo