« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Trudne ściganie w Kurpie MTB (zdjęcia)

Aż 135 zawodniczek i zawodników przystąpiło do rywalizacji w wyścigu kolarskim MTB, który w miniony weekend odbył się w Przystani. Start i metę wyznaczono przy zabytkowym Dworku Burbonów, gdzie finiszowali kolarze w kilku kategoriach. Kto okazał się najszybszy?


Na trasie Midi - 20 km zwycięstwa odnieśli: Nikola Miezio z (Bliska Team) oraz Daniel Cichy (LZS Ptaki). Na trasie z dystansem Mini - 6 km zwyciężyli Mateusz Majkowski (UKS Center Czernice Borowe) i Marta Gawek (Klub Kolarski 24h).

 

Najdłuższą trasę Maxi (40 km) najszybciej pokonał Piotr Żebrowski (PTR Dojlidy Białystok), pochodzący z pobliskiego Białobrzega Dalszego. Zwycięzca, który prawie od startu prowadził barwny kolarski peleton w bardzo dobrym czasie 1:35:09 dojechał samotnie do mety, wyprzedzając Rafała Wróblewskiego z Przasnysza 1:36:06 oraz Bartosza Jechanowskiego z Klubu Kolarskiego 24h, który z czasem 1:38:58 uplasował się na najniższym stopniu podium.Rywalizację dla najszybszego zawodnika z gminy Olszewo-Borki wygrał Piotr Kowalski (Klub Kolarski 24h) z Zabrodzia. Nagrody dla najlepszych zawodników z powiatu ostrołęckiego trafiły do Dariu Parzychowskiej, Ewy Parzychowskiej i Arkadiusza Jechanowskiego. Wszyscy zawodnicy reprezentują KK24h.

Zobacz zdjęcia:
Wyścig kolarski Kurpie MTB w Przystani (7.06.2015)

Odsłon: 4023
Komentarzy: 3
09:54, 14.06.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

Już po raz piąty w ramach wakacyjnej oferty dla dzieci i młodzieży, ale także dorosłych zostanie przeprowadzony Kolarski Wyścig Australijski. Głównym celem imprez jest popularyzacja kolarstwa i popularyzacja zdrowego trybu życia wśród mieszkańców miasta.

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Klub Kolarski 24h zaprasza do wspólnych rowerowych treningów w niedzielne przedpołudnia. Do wspólnych zajęć mogą dołączyć wszyscy chętni, jednak poziom zawodników jest wygórowany. Jakie trzeba spełnić kryteria?

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

W słoneczną niedzielę kolarze z całego regionu, spragnieni wspólnego treningu, spotkali się aby otworzyć sezon pn. "Ostrołęka w koło". Inicjatorem wydarzenia jest Klub Kolarski 24h. Na starcie pojawiło się piętnastu zawodników.

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Mariusz Rynkiewicz z Klubu Kolarskiego 24h od ponad dziesięciu lat jest zagorzałym pasjonatem kolarstwa. Z roku na rok osiąga coraz większe sukcesy w tej dziedzinie. Teraz postanowił podzielić się, dlaczego tak naprawdę kocha kolarstwo.

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

» Wasze komentarze

rob @ 14:03, 14.06.2015r. IP: *.*.53.62

Dobra impreza :)

Karol @ 20:28, 14.06.2015r. IP: *.*.54.121

Dobra impreza, ale fajnie gdyby bardziej popularyzowała kolarstwo, a mniej ciśnienie na wynik.

org @ 13:27, 15.06.2015r. IP: *.*.65.18

Organizator poprzez takie właśnie imprezy promuje kolarstwo :)
A jeśli chodzi o wyniki to już sami zawodnicy mają "ciśnienie" aby rywalizować :)
Wyścig jest po to aby się na nim ścigać :)
Jak można inaczej promować kolarstwo?
Na wycieczki rowerowe jeździmy na RAJDACH, a na wyścigach dajemy z siebie wszystko :)
Zapraszamy na kolejny etap - tym razem na czasówkę po szosie, tradycyjnie 15 sierpnia w Rzekuniu :)
Dziękujemy mediom za rozpowszechnianie informacji o naszych imprezach :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo