« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 27 lutego 2020 r., imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Trudne ściganie w Kurpie MTB (zdjęcia)

Aż 135 zawodniczek i zawodników przystąpiło do rywalizacji w wyścigu kolarskim MTB, który w miniony weekend odbył się w Przystani. Start i metę wyznaczono przy zabytkowym Dworku Burbonów, gdzie finiszowali kolarze w kilku kategoriach. Kto okazał się najszybszy?


Na trasie Midi - 20 km zwycięstwa odnieśli: Nikola Miezio z (Bliska Team) oraz Daniel Cichy (LZS Ptaki). Na trasie z dystansem Mini - 6 km zwyciężyli Mateusz Majkowski (UKS Center Czernice Borowe) i Marta Gawek (Klub Kolarski 24h).

 

Najdłuższą trasę Maxi (40 km) najszybciej pokonał Piotr Żebrowski (PTR Dojlidy Białystok), pochodzący z pobliskiego Białobrzega Dalszego. Zwycięzca, który prawie od startu prowadził barwny kolarski peleton w bardzo dobrym czasie 1:35:09 dojechał samotnie do mety, wyprzedzając Rafała Wróblewskiego z Przasnysza 1:36:06 oraz Bartosza Jechanowskiego z Klubu Kolarskiego 24h, który z czasem 1:38:58 uplasował się na najniższym stopniu podium.


Esprit

Rywalizację dla najszybszego zawodnika z gminy Olszewo-Borki wygrał Piotr Kowalski (Klub Kolarski 24h) z Zabrodzia. Nagrody dla najlepszych zawodników z powiatu ostrołęckiego trafiły do Dariu Parzychowskiej, Ewy Parzychowskiej i Arkadiusza Jechanowskiego. Wszyscy zawodnicy reprezentują KK24h.

Zobacz zdjęcia:
Wyścig kolarski Kurpie MTB w Przystani (7.06.2015)

Odsłon: 3924
Komentarzy: 3
09:54, 14.06.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.

» Wasze komentarze

rob @ 14:03, 14.06.2015r. IP: *.*.53.62

Dobra impreza :)

Karol @ 20:28, 14.06.2015r. IP: *.*.54.121

Dobra impreza, ale fajnie gdyby bardziej popularyzowała kolarstwo, a mniej ciśnienie na wynik.

org @ 13:27, 15.06.2015r. IP: *.*.65.18

Organizator poprzez takie właśnie imprezy promuje kolarstwo :)
A jeśli chodzi o wyniki to już sami zawodnicy mają "ciśnienie" aby rywalizować :)
Wyścig jest po to aby się na nim ścigać :)
Jak można inaczej promować kolarstwo?
Na wycieczki rowerowe jeździmy na RAJDACH, a na wyścigach dajemy z siebie wszystko :)
Zapraszamy na kolejny etap - tym razem na czasówkę po szosie, tradycyjnie 15 sierpnia w Rzekuniu :)
Dziękujemy mediom za rozpowszechnianie informacji o naszych imprezach :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo