« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 27 lutego 2020 r., imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Medale i rekordy Kowalskiej, dobre wyniki Orzoł

Kolejny bardzo udany start na swoim koncie mogą zapisać zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka prowadzone przez trenera Andrzeja Pyskłę. Tym razem reprezentantki naszego miasta wzięły udział w VIII Grand Prix Polski w Pływaniu o Puchar Burmistrza dzielnicy Bemowo.


Pierwsza z podopiecznych trenera Andrzeja Pyskły Magda Kowalska w swoich startach dwukrotnie stawała na trzecim miejscu podium, zdobywając brązowe medale na 50 m stylem motylkowym oraz 100 m stylem dowolnym.
- Magda w swoich startach ustanowiła nowe rekordy życiowe - podkreśla trener UKS Piątka Ostrołęka Andrzej Pyskło.

 

Z dobrej strony pokazała się Julia Orzoł, która była szósta na 50 m stylem motylkowym i jedenasta na 100 m stylem grzbietowym. Dla zawodniczek UKS Piątka Ostrołęka był to kolejny bardzo dobry start w stolicy kraju. Wcześniej Magda Kowalska wywalczyła pięć medalowych pozycji w Otwartych Mistrzostwach Warszawy, dwukrotnie sięgając po złoto i trzykrotnie po srebro.


Esprit

Więcej o startach pływaków z ostrołęckich klubów przeczytasz w sportowej odsłonie naszego serwisu w dziale Pływanie.

Odsłon: 3471
Komentarzy: 0
09:56, 21.06.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo