« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Medale i rekordy Kowalskiej, dobre wyniki Orzoł

Kolejny bardzo udany start na swoim koncie mogą zapisać zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka prowadzone przez trenera Andrzeja Pyskłę. Tym razem reprezentantki naszego miasta wzięły udział w VIII Grand Prix Polski w Pływaniu o Puchar Burmistrza dzielnicy Bemowo.


Pierwsza z podopiecznych trenera Andrzeja Pyskły Magda Kowalska w swoich startach dwukrotnie stawała na trzecim miejscu podium, zdobywając brązowe medale na 50 m stylem motylkowym oraz 100 m stylem dowolnym.
- Magda w swoich startach ustanowiła nowe rekordy życiowe - podkreśla trener UKS Piątka Ostrołęka Andrzej Pyskło.

 

Z dobrej strony pokazała się Julia Orzoł, która była szósta na 50 m stylem motylkowym i jedenasta na 100 m stylem grzbietowym. Dla zawodniczek UKS Piątka Ostrołęka był to kolejny bardzo dobry start w stolicy kraju. Wcześniej Magda Kowalska wywalczyła pięć medalowych pozycji w Otwartych Mistrzostwach Warszawy, dwukrotnie sięgając po złoto i trzykrotnie po srebro.Więcej o startach pływaków z ostrołęckich klubów przeczytasz w sportowej odsłonie naszego serwisu w dziale Pływanie.

Odsłon: 3521
Komentarzy: 0
09:56, 21.06.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Reprezentanci Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowe WOPR-OS powrócili do treningów i już planują starty w zawodach. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego trenują pięć razy w tygodniu na basenie w Ostrowi Mazowieckiej.

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS od blisko trzech miesięcy trenują indywidualnie i czekają na możliwość regularnych treningów na basenie. Większość tegorocznych imprez została odwołana, kilka przeniesiono na inny termin.

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Trzech podopiecznych trenera Dariusza Małkowskiego zdobyło w minionym roku wiele medali. Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski i Hubert Nakielski, z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Ostrołęce, zostali docenieni również przez prezydenta.

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Angelika Wikieł ma za sobą udane starty w 2019 roku. Prezydent Łukasz Kulik postanowił wynagrodzić ciężką pracę pływaczki i przyznał jej stypendium sportowe. Podopieczna swojej starszej siostry Manueli zdobyła m.in. trzy złote medale podczas Grand Prix Polski.

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Dzieci i młodzież szkolna z województwa mazowieckiego od poniedziałku 10 lutego rozpoczynają zimową przerwę w nauce. Teraz mogą wypocząć spędzając aktywnie czas m.in. w Aquarium. Zobacz jaką ofertę, dla uczniów i rodzin, przygotował ostrołęcki park wodny.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo