« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sześć medali Mistrzostw Polski dla WOPR-OS

Trzy złote medale, dwa srebrne i brązowy przywieźli reprezentanci WOPR-OS z Letnich Mistrzostw Polski w Ratownictwie Wodnym, które odbyły się we Wrocławiu. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego zapisali na swoim koncie świetne wyniki. Kto wypadł najlepiej?


Świetne wyniki na swoim koncie zapisał Hubert Nakielski, który aż czterokrotnie stawał na podium rywalizacji. Podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego wygrał rywalizacji w konkurenci 100 m ratownik, a dodatkowo ustanowił nowy rekord Polski. Łupem Huberta Nakielskiego padły również dwa srebrne medale w konkurencjach 50 metrów holowanie i 100 m kombinowane oraz brązowy w konkurencji 100 m ratowanie w płetwach. Na ostatnim z wymienionych dystansów ustanowił nowy rekord życiowy.

 

Dwa złote medale w imprezie wywalczył młodzik Mateusz Adamowski, który okazał się najlepszy na 50 m holowanie manekina i 100 m ratowanie w płetwach. Poza podium plasowali się mimo dobrych wyników Anna Mierzejewska i Dawid Świercz.

W klasyfikacji na najwszechstronniejszego ratownika w gronie młodzików na trzecim miejscu uplasował się Mateusz Adamowski. W kategorii junior młodszy na drugiej pozycji został sklasyfikowany Hubert Nakielski. Anna Mierzejewska była dwunasta w gronie juniorek młodszych.


Esprit

- Sukcesy w Mistrzostwach Polski to efekt codziennej ciężkiej pracy na treningach i wiele godzin spędzonych na basenie - podkreśla prezes WOPR-OS Dariusz Małkowski. - Jestem bardzo zadowolony z występów naszych zawodników. Na uwagę zasługuje rekord Polski Huberta Nakielskiego. Dziękuję za wsparcie wyjazdu prezydentowi miasta Ostrołęka, a zawodnikom za godne reprezentowanie naszego klubu.

Odsłon: 3779
Komentarzy: 3
09:17, 27.06.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Reprezentanci Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowe WOPR-OS powrócili do treningów i już planują starty w zawodach. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego trenują pięć razy w tygodniu na basenie w Ostrowi Mazowieckiej.

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS od blisko trzech miesięcy trenują indywidualnie i czekają na możliwość regularnych treningów na basenie. Większość tegorocznych imprez została odwołana, kilka przeniesiono na inny termin.

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Trzech podopiecznych trenera Dariusza Małkowskiego zdobyło w minionym roku wiele medali. Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski i Hubert Nakielski, z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Ostrołęce, zostali docenieni również przez prezydenta.

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Angelika Wikieł ma za sobą udane starty w 2019 roku. Prezydent Łukasz Kulik postanowił wynagrodzić ciężką pracę pływaczki i przyznał jej stypendium sportowe. Podopieczna swojej starszej siostry Manueli zdobyła m.in. trzy złote medale podczas Grand Prix Polski.

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Dzieci i młodzież szkolna z województwa mazowieckiego od poniedziałku 10 lutego rozpoczynają zimową przerwę w nauce. Teraz mogą wypocząć spędzając aktywnie czas m.in. w Aquarium. Zobacz jaką ofertę, dla uczniów i rodzin, przygotował ostrołęcki park wodny.

» Wasze komentarze

ratownik @ 16:15, 27.06.2015r. IP: *.*.75.170

Gratulacje dla wszystkich zawodników z WOPR-OS, no i oczywiście dla trenera !!!

gonia @ 08:05, 28.06.2015r. IP: *.*.129.181

Super tak trzymac :-))

gonia @ 08:05, 28.06.2015r. IP: *.*.129.181

Super tak trzymac :-))

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo