« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 27 lutego 2020 r., imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sześć medali Mistrzostw Polski dla WOPR-OS

Trzy złote medale, dwa srebrne i brązowy przywieźli reprezentanci WOPR-OS z Letnich Mistrzostw Polski w Ratownictwie Wodnym, które odbyły się we Wrocławiu. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego zapisali na swoim koncie świetne wyniki. Kto wypadł najlepiej?


Świetne wyniki na swoim koncie zapisał Hubert Nakielski, który aż czterokrotnie stawał na podium rywalizacji. Podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego wygrał rywalizacji w konkurenci 100 m ratownik, a dodatkowo ustanowił nowy rekord Polski. Łupem Huberta Nakielskiego padły również dwa srebrne medale w konkurencjach 50 metrów holowanie i 100 m kombinowane oraz brązowy w konkurencji 100 m ratowanie w płetwach. Na ostatnim z wymienionych dystansów ustanowił nowy rekord życiowy.

 

Dwa złote medale w imprezie wywalczył młodzik Mateusz Adamowski, który okazał się najlepszy na 50 m holowanie manekina i 100 m ratowanie w płetwach. Poza podium plasowali się mimo dobrych wyników Anna Mierzejewska i Dawid Świercz.

W klasyfikacji na najwszechstronniejszego ratownika w gronie młodzików na trzecim miejscu uplasował się Mateusz Adamowski. W kategorii junior młodszy na drugiej pozycji został sklasyfikowany Hubert Nakielski. Anna Mierzejewska była dwunasta w gronie juniorek młodszych.- Sukcesy w Mistrzostwach Polski to efekt codziennej ciężkiej pracy na treningach i wiele godzin spędzonych na basenie - podkreśla prezes WOPR-OS Dariusz Małkowski. - Jestem bardzo zadowolony z występów naszych zawodników. Na uwagę zasługuje rekord Polski Huberta Nakielskiego. Dziękuję za wsparcie wyjazdu prezydentowi miasta Ostrołęka, a zawodnikom za godne reprezentowanie naszego klubu.

Odsłon: 3731
Komentarzy: 3
09:17, 27.06.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

ratownik @ 16:15, 27.06.2015r. IP: *.*.75.170

Gratulacje dla wszystkich zawodników z WOPR-OS, no i oczywiście dla trenera !!!

gonia @ 08:05, 28.06.2015r. IP: *.*.129.181

Super tak trzymac :-))

gonia @ 08:05, 28.06.2015r. IP: *.*.129.181

Super tak trzymac :-))

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo