Niedziela, 16 lutego 2020 r., imieniny Danuty, Julianny, Daniela

KK24h sześć razy na podium (zdjęcia, wideo)

Kolarze z Klubu Kolarskiego 24h bardzo udanie zaprezentowali się na ostatnim etapie Lotto Poland Bike Marathon. Oddalona od Warszawy o zaledwie 20 km Góra Kalwaria na mapie wyścigu gości od samego początku. Po raz kolejny dobry występ zanotował KK24h.

Malownicza trasa została wytyczona m.in. przez Lasy Chojnowskie i wały nad Wisłą w pobliżu Zamku Czersk. Kolarskie miasteczko, biuro zawodów, start i meta ósmego etapu Lotto Poland Bike Marathon znajdowało się, tak jak przed rokiem, przy Placu Piłsudskiego.

Rywalizacja rozgrywała się na trzech dystansach: max (52 km), mini (32 km) oraz fan (7 km - dla uczniów i uczennic szkół podstawowych).

Na terenie Miasteczka Poland Bike swoje wyścigi Mini Cross mieli też najmłodsi w wieku 2-4 i 5-6 lat. Bardzo dobre występ w rywalizacji na trasie fan zanotowała Daria Przychowska, która wygrała w swojej kategorii w gronie dzieci ze szkół podstawowych.

W swoich kategoriach wiekowych wygrali również najbardziej doświadczenie zawodnicy - Maria Kamińska i Wiesław Kamiński. Na drugiej lokacie wyścig ukończyli Bartosz Jechanowski i Sebastian Korzeb. Na najniższym stopniu podium stanął Wiesław Podeszwa. Wyścigu z powodu przebitej opony nie ukończył Kacper Szabłowski.

Kolarze KK24h w Lotto Poland Bike Marathon (czerwiec 2015)