« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 31 marca 2020 r., imieniny Beniamina, Kornelego, Balbiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

KK24h zmierza na Poland Bike do Jasienicy

Kolorowy peleton Poland Bike, prowadzony przez Grzegorza Wajsa, obiera kierunek na powiat ostrowski w północno-wschodniej części Mazowsza. Już w najbliższą niedzielę, 19 lipca zawodnicy KK24h wezmą udział w wyścigu w Jasienicy k. Ostrowi Mazowieckiej.


- Wracają "puszczańskie klimaty" - mówi organizator LOTTO Poland Bike Marathon Grzegorz Wajs. - Trasa w powiecie ostrowskim wiedzie głównie przez malownicze dukty leśne i szlaki Puszczy Białej. Absolutnie do przejechania dla każdego. Stosunkowo łatwa i przyjemna. Zapraszam miłośników "dwóch kółek”" do Jasienicy w powiecie ostrowskim w niedzielę 19 lipca. Wystartować może każdy. Wystarczy mieć rower i kask.

 

Rywalizacja odbędzie się tradycyjnie na trzech dystansach: Max (51 km), Mini (30 km) oraz Fan (8 km - dla uczniów i uczennic szkół podstawowych, otwarte mistrzostwa powiatu ostrowskiego). Dodatkowo na trasie Mini (30 km) mieszkańcy powiatu ostrowskiego będą rywalizować w mistrzostwach powiatu ostrowskiego w kolarstwie górskim. Na terenie Miasteczka Poland Bike swoje wyścigi Mini Cross będą mieli też najmłodsi w wieku 2-4 i 5-6 lat.X etap Lotto Poland Bike Marathon w Jasienicy koło Ostrowi Mazowieckiej organizowany jest we współpracy ze Starostwem Powiatu w Ostrowi Mazowieckiej oraz Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego. Miasteczko zawodów będzie się mieściło przy ulicy Pawła Jasienicy 23 - 18 lipca (sobota) godz. 17.00 - 20.00 oraz 19 lipca (niedziela) godz. 8.30 - 11.00 (dystans fan) i godz. 8.30 -12.00 (dystanse Mini i Max).

Odsłon: 3814
Komentarzy: 2
11:08, 15.07.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

» Wasze komentarze

Staś @ 09:04, 16.07.2015r. IP: *.*.106.205

Powodzenia!

kk24h @ 07:18, 20.07.2015r. IP: *.*.65.18

Po wyścigu...
7 medali
gratulacje!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo