« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kolarze KK24h z sukcesami w Maratonie Kresowym

Kolarze z Klubu Kolarskiego 24h rywalizowali tuż pod granicą białoruską na kolejnym etapie wyścigu Maratony Kresowe MTB. W zawodach najlepiej zaprezentował się Bartosz Jechanowski, który minimalnie przegrał rywalizację na trasie z Antolem Charubką z Brześcia.


- Była najłatwiejsza, najszybsza trasa z dotychczasowych, ale rekompensowały to niepowtarzalne klimaty ostatniej naturalnej, dzikiej puszczy w Europie - podkreśla prezes KK24h Marek Karczewski. - Na mecie czekały na zawodników regionalne melodie i znakomita babka ziemniaczana. Narewka jak zawsze była bardzo gościnna. Mimo płaskiej i bardzo szybkiej trasy sporo się wydarzyło.

 

Bartosz Jechanowski na finiszu ustąpił tylko o "pół gumy" zawodnikowi z Brześcia Anatolemu Charubko, który trasę 33 km przejechał w 1:01:15.
- Jest to największy sukces Bartosza w tym sezonie, który prezentuje bardzo wysoką formę i bardzo dobrze radzi sobie z płaskimi i szybkimi trasami, a także z urozmaiconymi technicznymi elementami - dodaje Marek Karczewski.Doskonałe miejsce wśród juniorów zajął Sebastian Korzeb plasując się na drugiej pozycji wśród młodzieży i na jedenastej w open. W wyścigu wystartowali także Arkadiusz Jechanowski, Krzysztof Serafiński, Marek Karczewski i Sylwester Grabowski. W Narewce na dystansie 33 km wystartowało 207 zawodników. Krótszy dystans mieli do pokonania żacy i młodzicy. Wśród żaków (pań) najszybsza była Lidia Dmitruk z Białegostoku, a tuż za podium dojechała Basia Karczewska.

Odsłon: 4945
Komentarzy: 1
09:08, 08.08.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.

» Wasze komentarze

rob @ 08:50, 09.08.2015r. IP: *.*.53.15

Bartek coraz lepszy.
Gratulacje pozostałym naszym kolarzom.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo