« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 29 października 2020 r., imieniny Euzebii, Wiloletty, Narcyza

Moja Ostrołęka

Aktualności

OST zaprasza na treningi dzieci i młodzież

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe wraz z Miejskim Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zapraszają do grup szkoleniowych tenisa ziemnego dla dzieci i młodzieży. Wrzesień to dobry czas na rozpoczęcie przygody z tenisem.


Z początkiem września startują grupy wiekowej: 8-9 lat, 10-12 lat i 13-16 lat. Zajęcia odbywać się będą w hali sportowej przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach w dniach: wtorek i czwartek (godz. 17.00 - 18.00 dla dzieci 8-9 lat) oraz w poniedziałek i środę (godz. 17.00 - 18.00 dla dzieci 10-12 lat) oraz poniedziałki i środy (18.00 - 19.00 dla młodzieży 13-16 lat).

 

Do czasu uruchomienia zajęć w hali sportowej w Wojciechowicach zajęcia będą miały miejsce na kortach asfaltowych przy ulicy Witosa. Zajęcia prowadzić będzie instruktor tenisa ziemnego Bartosz Nowak. Wszelkie pytania i wątpliwości można kierować do szkoleniowca pod numerem tel. 602 157 130. Zapraszamy! Ilość miejsc ograniczona.Dodatkową grupą szkoleniową będzie grupa zaawansowana, której zajęcia odbywać się będą we wtorki i czwartki, w godz. 18.00 - 19.30. Zajęcia dla dzieci do 10 lat to koszt 100 złotych, a w przypadku dzieci starszych i młodzieży ich koszt to 120 złotych.

Odsłon: 4738
Komentarzy: 0
09:47, 01.09.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Nie było meczu na szczycie. Zakażenia w ekipie ze Szczytna?

Nie było meczu na szczycie. Zakażenia w ekipie ze Szczytna?

W sobotnie popołudnie tenisiści stołowi UKS Mag Ostrołęka mieli walczyć o punkty w meczu na szczycie ze Spartą Szczytno. Obie drużyny w dwóch kolejkach wywalczyły komplet punktów. Starcie zapowiadało się niezwykle ciekawie, jednak nie doszło do spotkania ligowego.

UKS Mag z kompletem punktów

UKS Mag z kompletem punktów

Tenisiści z Ostrołęki mają za sobą dwa mecze. Oba wygrali i wraz z dwoma innymi zespołami mogą pochwalić się kompletem punktów. Podopieczni grającego trenera Jana Klemendorfa - legendy tenisa stołowego nie mieli problemów, by pokonać Macovię II Maków Mazowiecki oraz TS Ciechanów. W weekend nasi zagrają mecz na szczycie ze Spartą Szczytno.

Murach wicemistrzem. Grał też Szkopek

Murach wicemistrzem. Grał też Szkopek

Duży sukces ostrołęczanina podczas Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza w tenisie ziemnym. Do walki o medale i puchary stanęło 10 zawodników z pięciu uczelni. Srebro wywalczył Bartosz Murach reprezentujący stołecznych inżynierów.

Dudziec i Piersa w czołówce województwa

Dudziec i Piersa w czołówce województwa

Dwóch zawodników z naszego powiatu wystartowało w turnieju tenisa stołowego o Puchar Mazowsza Amatorów. Zmagania odbyły się w Białołęckim Ośrodku Sportu w Warszawie. Do rywalizacji stanęli: Marcin Dudziec z Jawor Starych oraz Artur Piersa z Czerwina. Jak sobie poradzili?

 

Podziękowanie dla Jędrzeja Nowaka

Podziękowanie dla Jędrzeja Nowaka

Jędrzej Nowak (weteran ostrołęckiego tenisa ziemnego i były prezydent Ostrołęki w latach 1978–1985 i 1994–1998) został doceniony przez prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika za wybitne zasługi na rzecz rozwoju i upowszechniania sportu, a w szczególności tenisa ziemnego.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo