« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 29 października 2020 r., imieniny Euzebii, Wiloletty, Narcyza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisowy Masters z udziałem najlepszych

Jordan Czapski będzie najwyżej rozstawionym zawodnikiem w tenisowym turnieju Masters. W zawodach kończących zawody organizowane przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe weźmie udział ośmiu najlepszych zawodników, sześciu z rankingu i dwóch z ligi.


Z rankingu w zawodach wezmą udział: Jordan Czapski, Jakub Nosek, Daniel Dąbrowski, Mateusz Matyczak, Piotr Mrozek i Grzegorz Prot. W zawodach nie weźmie udziału Rafał Wyrębek, który mimo kwalifikacji nie może przystąpić do najważniejszej imprezy sezonu. Stawkę najlepszych tenisistów uzupełnią Leszek Bieżuński i Mirosław Mazuch, którzy zakwalifikowali się poprzez Ostrołęcką Ligę Tenisa.

Imprezę otworzą piątkowe spotkania, w których Leszek Bieżuński zmierzy się z Jakubem Noskiem (godz. 14.00), Jordan Czapski z Mirosławem Mazuchem (godz. 16.00), Mateusz Matyczak z Piotrem Mrozkiem (godz. 16.00) i Daniel Dąbrowski z Grzegorzem Protem (godz. 16.00).Kolejne turniejowe spotkania zostały zaplanowane na sobotę, 4 września, a finałowe mecze na niedzielę, 5 września.
- Zapraszamy kibiców do oglądania zmagań najlepszych zawodników Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego - podkreśla sekretrz OST Dariusz Terlikowski. - Finał przewidziany został ok. godziny 11.00. Tuż po nim najlepszym zawodnikom zostaną wręczone nagrody. Podsumujemy również dokonania naszego stowarzyszenia, a także Wakacyjną Szkołę Tenisa, która cieszyła się dużym zainteresowaniem.

 

Wszystkie turniejowe spotkania rozgrywane będą do dwóch wygranych setów. Z pewnością emocji w rywalizacji najlepszych zawodników nie zabraknie. Partnerem imprezy jest Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.

Odsłon: 4421
Komentarzy: 3
07:17, 04.09.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Nie było meczu na szczycie. Zakażenia w ekipie ze Szczytna?

Nie było meczu na szczycie. Zakażenia w ekipie ze Szczytna?

W sobotnie popołudnie tenisiści stołowi UKS Mag Ostrołęka mieli walczyć o punkty w meczu na szczycie ze Spartą Szczytno. Obie drużyny w dwóch kolejkach wywalczyły komplet punktów. Starcie zapowiadało się niezwykle ciekawie, jednak nie doszło do spotkania ligowego.

UKS Mag z kompletem punktów

UKS Mag z kompletem punktów

Tenisiści z Ostrołęki mają za sobą dwa mecze. Oba wygrali i wraz z dwoma innymi zespołami mogą pochwalić się kompletem punktów. Podopieczni grającego trenera Jana Klemendorfa - legendy tenisa stołowego nie mieli problemów, by pokonać Macovię II Maków Mazowiecki oraz TS Ciechanów. W weekend nasi zagrają mecz na szczycie ze Spartą Szczytno.

Murach wicemistrzem. Grał też Szkopek

Murach wicemistrzem. Grał też Szkopek

Duży sukces ostrołęczanina podczas Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza w tenisie ziemnym. Do walki o medale i puchary stanęło 10 zawodników z pięciu uczelni. Srebro wywalczył Bartosz Murach reprezentujący stołecznych inżynierów.

Dudziec i Piersa w czołówce województwa

Dudziec i Piersa w czołówce województwa

Dwóch zawodników z naszego powiatu wystartowało w turnieju tenisa stołowego o Puchar Mazowsza Amatorów. Zmagania odbyły się w Białołęckim Ośrodku Sportu w Warszawie. Do rywalizacji stanęli: Marcin Dudziec z Jawor Starych oraz Artur Piersa z Czerwina. Jak sobie poradzili?

 

Podziękowanie dla Jędrzeja Nowaka

Podziękowanie dla Jędrzeja Nowaka

Jędrzej Nowak (weteran ostrołęckiego tenisa ziemnego i były prezydent Ostrołęki w latach 1978–1985 i 1994–1998) został doceniony przez prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika za wybitne zasługi na rzecz rozwoju i upowszechniania sportu, a w szczególności tenisa ziemnego.

 

» Wasze komentarze

Były tenisista @ 09:34, 04.09.2015r. IP: *.*.49.73

Myślę, że w finale Czapski spotka się z Bieżuńskim.

p @ 11:37, 04.09.2015r. IP: *.*.53.179

Dobrze myślisz.

oj @ 19:38, 04.09.2015r. IP: *.*.54.60

oj chyba źle myślicie

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo