Czwartek, 29 października 2020 r., imieniny Euzebii, Wiloletty, Narcyza

Tenisowy Masters z udziałem najlepszych

Jordan Czapski będzie najwyżej rozstawionym zawodnikiem w tenisowym turnieju Masters. W zawodach kończących zawody organizowane przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe weźmie udział ośmiu najlepszych zawodników, sześciu z rankingu i dwóch z ligi.

Z rankingu w zawodach wezmą udział: Jordan Czapski, Jakub Nosek, Daniel Dąbrowski, Mateusz Matyczak, Piotr Mrozek i Grzegorz Prot. W zawodach nie weźmie udziału Rafał Wyrębek, który mimo kwalifikacji nie może przystąpić do najważniejszej imprezy sezonu. Stawkę najlepszych tenisistów uzupełnią Leszek Bieżuński i Mirosław Mazuch, którzy zakwalifikowali się poprzez Ostrołęcką Ligę Tenisa.

Imprezę otworzą piątkowe spotkania, w których Leszek Bieżuński zmierzy się z Jakubem Noskiem (godz. 14.00), Jordan Czapski z Mirosławem Mazuchem (godz. 16.00), Mateusz Matyczak z Piotrem Mrozkiem (godz. 16.00) i Daniel Dąbrowski z Grzegorzem Protem (godz. 16.00).

Kolejne turniejowe spotkania zostały zaplanowane na sobotę, 4 września, a finałowe mecze na niedzielę, 5 września.
- Zapraszamy kibiców do oglądania zmagań najlepszych zawodników Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego - podkreśla sekretrz OST Dariusz Terlikowski. - Finał przewidziany został ok. godziny 11.00. Tuż po nim najlepszym zawodnikom zostaną wręczone nagrody. Podsumujemy również dokonania naszego stowarzyszenia, a także Wakacyjną Szkołę Tenisa, która cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Wszystkie turniejowe spotkania rozgrywane będą do dwóch wygranych setów. Z pewnością emocji w rywalizacji najlepszych zawodników nie zabraknie. Partnerem imprezy jest Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.