« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Walczyli "O Złotą Podwiązkę" (zdjęcia, wideo)

Pary z całej Polski rywalizowały w turnieju "O Złotą Podwiązkę". W zawodach przeprowadzonych w hali im. Arkadiusza Gołasia największym zainteresowaniem cieszyła się jak zawsze wieczorna gala z udziałem Patryka Tusińskiego i Elizy Bednarczyk z Atrii.


W pierwszej części ostrołęckiego turnieju publiczność w hali im. Arkadiusza Gołasia oglądała występy najmniej doświadczonych tancerzy. Wśród nich zaprezentowali się m.in. Mateusz Wielgoliński i Nikola Dziadak, którzy w klasie E 12-13 lat wywalczyli awans do finału, a w nim uplasowali się tuż za podium.

 

Emocji nie zabrakło w drugim bloku, w którym mogliśmy podziwiać występy Bartosza Szyszki i Magdaleny Lenkiewicz. Kolejna z par Atrii udanie zaprezentowała się na parkiecie zajmując w klasie C 14-15 lat drugie miejsce w tańcach standardowych i szóste w tańcach latynoamerykańskich.Trzecia z par Atrii w turnieju, czyli Patryk Tusiński i Eliza Bednarczyk w klasie D 14-15 lat wygrali podczas wieczornej odsłony zmagań tańce standardowe oraz znaleźli się tuż za podium w tańcach latynoamerykańskich.

 

W zawodach z powodzeniem rywalizowali również tancerze Fan Ostrołęka. W klasie D 12-13 lat czwarte miejsce w tańcach standardowych zajęła para Miłosz Dobkowski i Wiktora Szmit oraz piątą lokatę w tańcach latynoamerykańskich. W klasie E 10-11 zaprezentowali się z kolei Paweł Kosikowski i Zuzanna Kowalska plasując się na drugim stopniu podium.

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej tańca towarzyskiego "O Złotą Podwiązkę" (26.09.2015)

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej tańca towarzyskiego "O Złotą Podwiązkę" - gala wieczorna (26.09.2015)

 Odsłon: 9638
Komentarzy: 3
07:47, 29.09.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Trzy młode tancerki nagrodzone

Trzy młode tancerki nagrodzone

Trzy zawodniczki Stowarzyszenia Rozwoju Poprzez Taniec Progres zostały wyróżnione stypendium sportowym przez prezydenta Łukasza Kulika. Po nagrodzie za wybitne osiągnięcia dla Julii Morawskiej, laury zebrały również Patrycja Prusińska, Amelia Kulesza i Sandra Bralska.

Najlepszy rok w karierze Julii Morawskiej nagrodzony

Najlepszy rok w karierze Julii Morawskiej nagrodzony

Prezydent Łukasz Kulik postanowił wyróżnić stypendium sportowym utalentowaną Julię Morawską. Złota medalistka Pucharu Świata i Mistrzostw Europy Mażoretek zasłużyła na to swoją ciężką pracą. Wielka w tym zasługa trenerki Żanety Cwaliny-Śliwowskiej.

Tancerze Atrii z sukcesami i stypendiami sportowymi

Tancerze Atrii z sukcesami i stypendiami sportowymi

Klara Radecka i Filip Radecki, decyzją prezydenta Łukasza Kulika, będą otrzymywać w 2020 roku stypendia sportowe. Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria Ostrołęka w minionym roku z powodzeniem rywalizowali na arenie krajowej.

Tancerze UKS Atria mistrzami Polski (wideo)

Tancerze UKS Atria mistrzami Polski (wideo)

Klara Radecka i Filip Radecki zostali podwójnymi mistrzami Polski Południowej. Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria reprezentowali Ostrołękę, w sobotę 21 grudnia, podczas Mistrzostw Polski Południowej Federacji Tańca Sportowego.

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy klubie Lokator OSM, reprezentowali Ostrołękę podczas Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego Grupa - Majster Cup Sierpc 2019. Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński wytańczyli złote medale.

» Wasze komentarze

Tede @ 13:33, 29.09.2015r. IP: *.*.51.15

Szkoda tylko, że to wszystko przy znikomej publiczności. Może następnym razem wstęp wolny?

bleble @ 15:06, 29.09.2015r. IP: *.*.158.27

Tak Tede i jeszcze dla każdego po browarze i kiełbasce z bułką :D

Silas @ 21:08, 29.09.2015r. IP: *.*.74.239

Brawo dla młodych tancerzy. Znam z autopsji jaka to ciężka praca na treningach. Jeszcze raz brawo i wielu sukcesów.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo