« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 27 lutego 2020 r., imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Walczyli "O Złotą Podwiązkę" (zdjęcia, wideo)

Pary z całej Polski rywalizowały w turnieju "O Złotą Podwiązkę". W zawodach przeprowadzonych w hali im. Arkadiusza Gołasia największym zainteresowaniem cieszyła się jak zawsze wieczorna gala z udziałem Patryka Tusińskiego i Elizy Bednarczyk z Atrii.


W pierwszej części ostrołęckiego turnieju publiczność w hali im. Arkadiusza Gołasia oglądała występy najmniej doświadczonych tancerzy. Wśród nich zaprezentowali się m.in. Mateusz Wielgoliński i Nikola Dziadak, którzy w klasie E 12-13 lat wywalczyli awans do finału, a w nim uplasowali się tuż za podium.

 

Emocji nie zabrakło w drugim bloku, w którym mogliśmy podziwiać występy Bartosza Szyszki i Magdaleny Lenkiewicz. Kolejna z par Atrii udanie zaprezentowała się na parkiecie zajmując w klasie C 14-15 lat drugie miejsce w tańcach standardowych i szóste w tańcach latynoamerykańskich.Trzecia z par Atrii w turnieju, czyli Patryk Tusiński i Eliza Bednarczyk w klasie D 14-15 lat wygrali podczas wieczornej odsłony zmagań tańce standardowe oraz znaleźli się tuż za podium w tańcach latynoamerykańskich.

 

W zawodach z powodzeniem rywalizowali również tancerze Fan Ostrołęka. W klasie D 12-13 lat czwarte miejsce w tańcach standardowych zajęła para Miłosz Dobkowski i Wiktora Szmit oraz piątą lokatę w tańcach latynoamerykańskich. W klasie E 10-11 zaprezentowali się z kolei Paweł Kosikowski i Zuzanna Kowalska plasując się na drugim stopniu podium.

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej tańca towarzyskiego "O Złotą Podwiązkę" (26.09.2015)

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej tańca towarzyskiego "O Złotą Podwiązkę" - gala wieczorna (26.09.2015)

 Odsłon: 9271
Komentarzy: 3
07:47, 29.09.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy klubie Lokator OSM, reprezentowali Ostrołękę podczas Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego Grupa - Majster Cup Sierpc 2019. Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński wytańczyli złote medale.

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria przywieźli worek medali z Podlasia. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej rywalizowali o puchar wójta gminy Piątnica, ogólnopolskim turnieju tańca sportowego w Łomży i Grajewie.

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

Klara i Filip Radeccy nie mieli sobie równych, podczas minionego weekendu, na mistrzostwach w Warszawie. Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria wrócili do domu z dwoma złotymi medalami w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Tańczyli 'o Złotą Podwiązkę' (zdjęcia, wideo)

Tańczyli "o Złotą Podwiązkę" (zdjęcia, wideo)

XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "o Złotą Podwiązkę" przeszedł do historii. Pary z całego kraju rywalizowały na parkiecie w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Nie brakowało również ostrołęckich tancerzy.

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Od godz. 10.00 tancerze z całego kraju będą rywalizować, w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta w Ostrołęce, w trzydziestej piątej edycji ogólnopolskiego turnieju tańca towarzyskiego. Uczestnicy zawodów powalczą "o Złotą Podwiązkę".

» Wasze komentarze

Tede @ 13:33, 29.09.2015r. IP: *.*.51.15

Szkoda tylko, że to wszystko przy znikomej publiczności. Może następnym razem wstęp wolny?

bleble @ 15:06, 29.09.2015r. IP: *.*.158.27

Tak Tede i jeszcze dla każdego po browarze i kiełbasce z bułką :D

Silas @ 21:08, 29.09.2015r. IP: *.*.74.239

Brawo dla młodych tancerzy. Znam z autopsji jaka to ciężka praca na treningach. Jeszcze raz brawo i wielu sukcesów.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo