« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 20 lutego 2020 r., imieniny Leona, Ludomiła, Lubomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Trzy złote i osiem srebrnych medali UKS Piątka

Aż jedenaście medali wywalczyli zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka - Magda Kowalska, Maria Mikas i Julia Orzoł w zawodach pływackich "Radek Kawęcki Grand Prix", które w miniony weekend odbyły się w Ciechanowie. Najlepiej w zawodach zaprezentowała się Magda Kowalska.


Podopieczna trenera Andrzeja Pyskły zdobyła trzy złote i dwa srebrne medale, ustanawiając również trzy nowe rekordy życiowe. Magda w swoich startach zajmowała następujące pozycje: 50 m stylem dowolnym - drugie miejsce z czasem 33.54 s i rekord życiowy, 50 m stylem grzbietowym - pierwsze miejsce z czasem 39.02 s i rekord życiowy, 50 m stylem motylkowym - pierwsze miejsce z czasem 36.93 s i rekord życiowy, 100 m stylem motylkowym - pierwsze miejsce z czasem 1:29.56, 100 m stylem dowolnym - drugie miejsce.Również udany występ odnotowała Maria Mikas, która podczas swoich startów w roczniku 2005 zdobyła cztery srebrne medale oraz ustanowiła trzy rekordy życiowe. Starty Marii wyglądały następująco: 50 m stylem motylkowym - drugie miejsce z czasem 47.69 s i rekord życiowy, 50 m stylem dowolnym - drugie miejsce z czasem 43.55 s i rekord życiowy, 50 m stylem klasycznym - czwarte miejsce z czasem 50.70 s i rekord życiowy, 100 m stylem dowolnym - drugie miejsce, 100 m stylem klasycznym - drugie miejsce.

Z nowym rekordem życiowym oraz dwoma srebrnymi medalami wróciła z zawodów Julia Orzoł, która w roczniku 2004 zaprezentował się następująco: 50 m stylem grzbietowym - czwarte miejsce, 50 m stylem motylkowym - piąte miejsce, 100 m stylem grzbietowym - drugie miejsce i nowy rekord życiowy, 100 m stylem motylkowym - drugie miejsce.

Odsłon: 3076
Komentarzy: 2
09:35, 30.09.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

Kinia @ 16:00, 30.09.2015r. IP: *.*.159.115

Moi ludzie :)

Kib @ 15:58, 01.10.2015r. IP: *.*.157.200

Brawo

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo