« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 27 września 2020 r., imieniny Damiana, Amadeusza, Mirabelli

Moja Ostrołęka

Aktualności

Trzy złote i osiem srebrnych medali UKS Piątka

Aż jedenaście medali wywalczyli zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka - Magda Kowalska, Maria Mikas i Julia Orzoł w zawodach pływackich "Radek Kawęcki Grand Prix", które w miniony weekend odbyły się w Ciechanowie. Najlepiej w zawodach zaprezentowała się Magda Kowalska.


Podopieczna trenera Andrzeja Pyskły zdobyła trzy złote i dwa srebrne medale, ustanawiając również trzy nowe rekordy życiowe. Magda w swoich startach zajmowała następujące pozycje: 50 m stylem dowolnym - drugie miejsce z czasem 33.54 s i rekord życiowy, 50 m stylem grzbietowym - pierwsze miejsce z czasem 39.02 s i rekord życiowy, 50 m stylem motylkowym - pierwsze miejsce z czasem 36.93 s i rekord życiowy, 100 m stylem motylkowym - pierwsze miejsce z czasem 1:29.56, 100 m stylem dowolnym - drugie miejsce.Również udany występ odnotowała Maria Mikas, która podczas swoich startów w roczniku 2005 zdobyła cztery srebrne medale oraz ustanowiła trzy rekordy życiowe. Starty Marii wyglądały następująco: 50 m stylem motylkowym - drugie miejsce z czasem 47.69 s i rekord życiowy, 50 m stylem dowolnym - drugie miejsce z czasem 43.55 s i rekord życiowy, 50 m stylem klasycznym - czwarte miejsce z czasem 50.70 s i rekord życiowy, 100 m stylem dowolnym - drugie miejsce, 100 m stylem klasycznym - drugie miejsce.

Z nowym rekordem życiowym oraz dwoma srebrnymi medalami wróciła z zawodów Julia Orzoł, która w roczniku 2004 zaprezentował się następująco: 50 m stylem grzbietowym - czwarte miejsce, 50 m stylem motylkowym - piąte miejsce, 100 m stylem grzbietowym - drugie miejsce i nowy rekord życiowy, 100 m stylem motylkowym - drugie miejsce.

Odsłon: 3155
Komentarzy: 2
09:35, 30.09.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Reprezentanci Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowe WOPR-OS powrócili do treningów i już planują starty w zawodach. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego trenują pięć razy w tygodniu na basenie w Ostrowi Mazowieckiej.

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS od blisko trzech miesięcy trenują indywidualnie i czekają na możliwość regularnych treningów na basenie. Większość tegorocznych imprez została odwołana, kilka przeniesiono na inny termin.

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Trzech podopiecznych trenera Dariusza Małkowskiego zdobyło w minionym roku wiele medali. Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski i Hubert Nakielski, z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Ostrołęce, zostali docenieni również przez prezydenta.

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Angelika Wikieł ma za sobą udane starty w 2019 roku. Prezydent Łukasz Kulik postanowił wynagrodzić ciężką pracę pływaczki i przyznał jej stypendium sportowe. Podopieczna swojej starszej siostry Manueli zdobyła m.in. trzy złote medale podczas Grand Prix Polski.

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Dzieci i młodzież szkolna z województwa mazowieckiego od poniedziałku 10 lutego rozpoczynają zimową przerwę w nauce. Teraz mogą wypocząć spędzając aktywnie czas m.in. w Aquarium. Zobacz jaką ofertę, dla uczniów i rodzin, przygotował ostrołęcki park wodny.

» Wasze komentarze

Kinia @ 16:00, 30.09.2015r. IP: *.*.159.115

Moi ludzie :)

Kib @ 15:58, 01.10.2015r. IP: *.*.157.200

Brawo

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo