« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Siedem medali Bojarskiego w Grand Prix (zdjęcia)

Kolejny świetny występ na swoim koncie zanotował ostrołęczanin Karol Bojarski w zawodach z cyklu Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym. Tym razem łupem byłego reprezentanta WOPR Ostrołęka, a obecnie zawodniczka CKS Szczecin padło aż siedem medali.


Złote Karol Bojarski zdobył w kategorii junior w konkurencji 50 m holowanie manekina z czasem 31.88 s, 100 m ratownik z czasem 59.64 oraz w sztafecie 4 x 50 m z pasem ratowniczym. Srebrny medal padł łupem naszego zawodnika w konkurencji 100 m kombinowane z czasem 1:10.00 oraz brązowy medal za 100 m w płetwach z czasem 55.93 s.We wszystkich swoich startach Karol poprawił rekordy życiowe, które są efektem ciężkiej pracy na treningach. Dodatkowo Karol w zawodach otrzymał srebrny medal w konkurencji 50 m holowanie manekina i brąz za 100 m ratownik za wyniki uzyskane w kategorii open, gdzie ostrołęczanin uzyskał wyniki lepsze od wielu bardziej doświadczonym zawodników.

 

Karol Bojarski w zawodach zdobył również puchar dla najlepszego zawodnika w kategorii junior oraz drugi za trzecie miejsce w kategorii open. Przed naszym ratownikiem jeszcze dwa starty w obecnym sezonie, a mianowicie finałowa runda Grand Prix Polski oraz Zimowe Mistrzostwa Polski.

 

Zobacz zdjęcia:
Karol Bojarski z medalami w Grand Prix Polski w Ozorkowie (październik 2015)

Odsłon: 2626
Komentarzy: 3
09:16, 28.10.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

Tim @ 15:46, 28.10.2015r. IP: *.*.18.130

Szkoda, że takich talentów nie potrafimy zatrzymać w mieście.

EWA @ 18:34, 28.10.2015r. IP: *.*.18.1

OCHHH KAROL, wyglądasz jak milion dolarów i jeszcze te sukcesy.... OCHHH. Daleko zajdziesz tego życzę Ci z całego serducha!!!!

L i @ 22:48, 28.10.2015r. IP: *.*.23.153

Super Karol gratulacje dla rodziców

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo