« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 20 lutego 2020 r., imieniny Leona, Ludomiła, Lubomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Najlepsi pływacy zmierzą się w mistrzostwach

Ponad sto zawodniczek i zawodników przystąpi do rywalizacji w Parku Wodnym Aquarium w IV Otwartych Mistrzostwach Ostrołęki w Pływaniu. Na imprezę po raz kolejny zaprasza UKS Piątka Ostrołęka, a do rywalizacji przystąpią niemal wszystkie kluby z naszego miasta.


Do rywalizacji z zawodach przystąpią zawodnicy z Żyrardowa, Pisza, Białegostoku, Ciechanowa, Sokoła Podlaskiego, Ostrowi Mazowieckiej oraz z Ostrołęki. W rywalizacji oglądać będziemy gospodarzy z UKS Piątka, a także H2O i UŚKS.

- Mam nadzieję, że podczas mistrzostw Ostrołęki w pływaniu udanie zaprezentuje się szersza grupa naszych wychowanków - podkreśla szkoleniowiec UKS Piątka Andrzej Pyskło. - Liczę na to, że w rywalizacji drużynowej odniesiemy zwycięstwo, a dzieci będą biły swoje rekordy życiowe i czerpały radość rywalizacji w pływaniu. Liczymy, że zawody przyciągną na start grubo ponad stu młodych pływaków z całego regionu.


Esprit

W ubiegłym roku zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka wywalczyli osiemnaście medali (7 złotych, 5 srebrnych i 6 brązowych) i zajęli trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej. Najlepsi okazali się zawodnicy MKS Juvenia Białystok - 26 medali (13 złotych, 9 srebrnych i cztery brązowe medale). W tym roku rywalizacja zapowiada się również bardzo ciekawie. Zapraszamy do Parku Wodnego Aquarium w sobotę, 14 listopada od godz. 10.00.

 

Fragmenty rywalizacji w ubiegłorocznych mistrzostwach

Odsłon: 3332
Komentarzy: 1
09:22, 13.11.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

pływak @ 17:54, 13.11.2015r. IP: *.*.18.112

jest ciekaw jak wypadną nasze kluby w rywalizacji z zespołami z regionu.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo